آموزش صفر تا صد کورل در اصفهان

درباره کورل دراو


کورل یک نرم افزار پرطرفدار و قدرتمند میباشد که سال هاست بعد از نرم افزارهای گرافیکی کمپانی ادوبی جایگاه خود را میان طراحان گرافیک و دیگر مخاطبان باز کرده است.

کورل دارو یک نرم افزار برداری مهم است که این مزیت آن باعث استفاده آن در طراحی شده است.

به طور کلی نرم افزارهای گرافیک به دو دسته برداری و پیکسلی تقسیم میشوند. مبحث بردار و پیکسل در طراحی یعنی ، وقتی بر روی یک تصویر زوم میشود به صور مربع مربع دیده شود و کیفیت آن کاهش پیدا میکند که به آن نرم افزار پیکسلی میگویند. اما نرم افزار برداری به صورت بردار و خط میباشد و هرچقدر تصویر زوم شود خط بین بردارها دیده نمیشود و افت کیفیت ندارد، که به آن نرم افزار برداری میگویند. مثل نرم افزار کورل دارو

کاربردهای این نرم افزار : طراحی لوگو به صورت حرفه ای در هر نوع طراحی پیچیده به صورت ساده و حرفه ای ، طراحی بسته بندی ، طراحی پوستر ، طراحی کاراکتر موشن گرافیک ، تصویر سازی ، طراحی فونت ، طراحی برای برش لیزری ، طراحی تابلوهای شهری و علایم رانندگی ، طراحی صفحات وب ، طراحی بنر ، ست اداری و …. .

در گروه آموزشی پدیده تجارت به صورت کاملا کاربردی و پروژه محور استفاده از نرم افزار کورل دراو به صورت صفر تا صد آموزش داده میشود. همچنین تمامی آموزش های مجموعه و دپارتمان آموزش پدیده تجارت به صورت جامع و صفر تا صد میباشد و نیازی به پیشنیاز نمیباشد.


برای وجه تمایز این دوره به بخش سوالات متداول رجوع کنید.


تعرفه قیمت ها
راه های ارتباطی

سایت : www.padideit.com
سایت : www.padidelearn.com
سایت : www.niloofargolkar.ir
اینستاگرام : padideit.co@
اینستاگرام : padidelearn@
اینستاگرام : niloofargolkar.art
شماره های تماس :   36625681-031   366441460-031


There are no products