آموزش صفر تا صد CLO 3D در اصفهان

درباره CLO 3D


یک نرم فزار تمام عیار برای طراحی لباس است که  به طراحان این امکان را می دهد تا شبیه سازی را برای ایجاد الگو ها، سبک ها و طرح های مختلف داشته باشند. طیف وسیعی از انواع جنس های پارچه و ابزار های طراحی وجود دارد که به راحتی میتوان یک طراحی لباس بسیار بهینه و راحت را برای کاربر ایجاد کند.
از همه مهم تر این که ابزار های مدل سازی نرم افزار CLO 3D  این امکان را به طراح لباس می دهند تا به صورت کاملا دقیق و حرفه ای تمامی اندازه ها را تنظیم کرده و الگویی دقیق را ارائه دهد.
از طرفی می توان متناسب با سایز مانکن های موجود در نرم افزار، لباس مورد نظر را دقیقا بر اساس طرح نهایی و واقعی شبیه سازی و اندازه کرد.
با ابزار های سه بعدی ساز، لباس و تن خور آن قابل مشاهده است و می توان عملکرد آن را بررسی کرد. با پیش نمایش همزمان و زنده طرح این امکان وجود دارد تا تمامی تغییرات به درستی و بدون هدر رفت زمان و هزینه، در همان طرح اجرایی در برنامه اعمال شده و در نهایت لباس بر اساس الگویی بدون ایراد دوخته شود.
در این آموزش میتوانید به صورت حرفه ای طراحی لباس را اجرا کنید.
طراحان لباسی که نرم افزار CLO 3D را برای کار خود انتخاب می کنند با مجموعه ای از ماژول های حرفه ای مواجه می شوند که کلیه جزئیات ریز و درشت یک طرح را پوشش می دهد. ابتدا طرح اولیه رسم می شود و در ادامه کلیه جزئیات به دقت روی طرح پیاده خواهد شد.


برای وجه تمایز این دوره به بخش سوالات متداول رجوع کنید.


تعرفه قیمت ها
راه های ارتباطی

سایت : www.padideit.com
سایت : www.padidelearn.com
سایت : www.niloofargolkar.ir
اینستاگرام : padideit.co@
اینستاگرام : padidelearn@
اینستاگرام : niloofargolkar.art
شماره های تماس :   36625681-031   366441460-031


There are no products