آموزش صفر تا صد Marvelous در اصفهان

درباره مارولوس


مارولوس یک نرم افزار قدرتمند میباشد که تمامی آپشن های طراحی لباس و پوشاندن لباس به فیگورها را همزمان در یک محیط بسیار ساده ایجاد میکند. این نرم افزار را شرکت CLO Virtual Fashion طراحی کرده است.
CLO3D توسط بیزینسهای fashion یا لباس استفاده می شود، در حالی که Marvelous Designer در فیلم هایی مثل هابیت، بازی هایی چون (EA، Ubisoft، Konami) و معماری (برای rendering) استفاده می شود. سازنده ی این نرم افزار به سرعت طرفداران زیادی را به آموزش مارولوس جلب کرد و هر سال به ارائه ی نسخه های جدید آن، ادامه داد. هدف ویژگی هایی که در مارولوس معرفی شده اند ساده کردن عملکرد آن می باشد.
نتیجه ی شبیه سازی بستگی به نوع موادی دارد که برای الگویتان استفاده شده است. شما می توانید از تنظیمات خودکار استفاده کنید؛
مثل کتان، جین و چرم که در حال حاضر با استفاده از تنظیمات درست فیزیکی نصب شده اند، یا اینکه می توانید تنظیمات فیزیکی را تغییر دهید تا به آن ظاهری که در ذهن دارید برسید.
البته، بیشتر اوقات، شما به یک آواتار نیاز خواهید داشت تا لباس هایتان را به او بپوشانید. آواتار های ساده در پکیج ارائه شده اند ولی شما می توانید آواتاری که می خواهید را نیز به سیستم وارد کنید.
شبیه سازی فیزیکی ممکن است خیلی سخت و آهسته پیش برود. برای حل این مشکل، مارولوس در نسخه های اولیه ی خود از مفهوم چگالی ذره استفاده کرده است.


برای وجه تمایز این دوره به بخش سوالات متداول رجوع کنید.


تعرفه قیمت ها
راه های ارتباطی

سایت : www.padideit.com
سایت : www.padidelearn.com
سایت : www.niloofargolkar.ir
اینستاگرام : padideit.co@
اینستاگرام : padidelearn@
اینستاگرام : niloofargolkar.art
شماره های تماس :   36625681-031   366441460-031


There are no products