آموزش صفر تا صد پریمیر در اصفهان

درباره پریمیر


نرم افزار ادوبی پریمیر پرو (Adobe Premiere Pro) محصول کمپانی بزرگ Adobe است و همان طور که می دانیم این شرکت نرم افزارهای کاربردی را توسعه می دهد. پریمیر یکی از کاربردی ترین نرم افزارهایی است که باید هر فردی آن را بداند و اکثر برنامه های تلویزیونی از این برنامه برای تدوین استفاده می کنند.
Premiere Pro می تواند برای همه کارهای معمول ویرایش ویدئو مورد نیاز برای تولید ویدئو با کیفیت پخش با کیفیت بالا مورد استفاده قرار گیرد.
این می تواند برای وارد کردن ویدئو ، صدا و گرافیک مورد استفاده قرار گیرد و برای ایجاد نسخه های ویرایش شده جدید از ویدئو که می تواند به متوسط ​​و قالب لازم برای توزیع صادر شود ، استفاده می شود.
هنگام ایجاد فیلم با استفاده از Premiere Pro ، فیلم ها و تصاویر ثابت مختلف می توانند با هم ویرایش شوند. عنوان ها را می توان به فیلم ها اضافه کرد و فیلترها را می توان به همراه جلوه های دیگر اعمال کرد.
Premiere Pro  به کاربران امکان می دهد تا پرونده ها را باز کرده و با هر قالب ویدیویی مدرن ، از جمله ۸K ، پرونده های وب و حتی واقعیت مجازی کار کنند. این ابزار به شما امکان می دهد تا با تعداد زیادی قالب ویدیویی بومی شروع کرده و در انواع استاندارد فایل ذخیره کنید تا به راحتی پخش و مشاهده کنید.Premiere Pro به اندازه کافی قوی است که شما می توانید یک فیلم بلند کامل ایجاد و ویرایش کنید ، اما اینکه بیشتر کاربران به این برنامه احتیاج داشته باشند جای تردید است.


برای وجه تمایز این دوره به بخش سوالات متداول رجوع کنید.


تعرفه قیمت ها
راه های ارتباطی

سایت : www.padideit.com
سایت : www.padidelearn.com
سایت : www.niloofargolkar.ir
اینستاگرام : padideit.co@
اینستاگرام : padidelearn@
اینستاگرام : niloofargolkar.art
شماره های تماس :   36625681-031   366441460-031


There are no products