مزایای داشتن سایت اختصاصی برای کسب و کارها
0
(0)
بستر (CMS سیستم مدیریت محتوای مدیریتی) قطعه ای از نرم افزار است که به شما امکان می دهد به راحتی محتوا را مدیریت کرده و یک وب سایت ایجاد کنید. … سیستم عامل های CMS این مشکل را حل می کنند که به شما امکان می دهد بدون نوشتن کد یا یادگیری برنامه نویسی یک وب سایت ایجاد کنید برای اینکه مزایای داشتن سایت اختصاصی برای کسب و کارها بدانید با ما همراه باشید.

اهمیت وب سایت در دنیای امروز چیست؟

وب سایت هویت شما در اینترنت و دنیای دیجیتال است. این اجازه می دهد تا مردم در مورد شما بدانند و به شما برسند. این مکانی برای شماست که می توانید اطلاعات خود را با مردم در میان بگذارید و آنها را در مورد شما آگاه سازید و به شما یا تجارت یا خدمات سازمان خود علاقه و اعتماد ایجاد کنید.

محبوب ترین پلتفرم CMS چیست؟

وردپرس WordPress محبوب ترین CMS )سیستم مدیریت محتوای مدیریتی جهان (است – بیش از ۳۷٪ از کل وب سایت های اینترنت را تحت کنترل خود دارد. این کار به عنوان یک پلت فرم وبلاگ نویسی آغاز شد اما مدتهاست که به یک CMS کامل تبدیل شده است که می توانید برای ساختن هر نوع وب سایتی از فروشگاه های تجارت الکترونیکی گرفته تا سایت های عضویت ، انجمن ها و موارد دیگر از آن استفاده کنید  

CMS برای چه استفاده می شود؟

سیستم مدیریت محتوا (CMS) برنامه ای است که برای مدیریت محتوای وب استفاده می شود و به چندین مشارکت کننده امکان ایجاد ، ویرایش و انتشار را می دهد. محتوای CMS معمولاً در یک پایگاه داده ذخیره می شود و بر اساس مجموعه ای از الگوها در یک لایه ارائه نمایش داده می شود. مزایای داشتن سایت اختصاصی برای کسب و کارها

مزایای طراحی واکنش گرا  Responsive web

 1. تجربه کاربر بهبود یافته یک وب سایت پاسخگو منجر به تجربه کاربری بهتری می شود. …
 2. افزایش میزان ترافیک تلفن همراه. …
 3. توسعه سریعتر وب سایت. …
 4. نگهداری آسان تر …
 5. مجازات محتوای تکراری وجود ندارد. …
 6. تجزیه و تحلیل وب سایت ساده تر. …
 7. بارگذاری بهتر وب سایت …
 8. نرخ های برگشت پایین
 

چرا داشتن یک وب سایت واکنش گرا مهم است؟

طراحی پاسخگو می تواند به شما کمک کند بسیاری از مشکلات وب سایت خود را برطرف کنید. این سایت ،سایت شما را برای موبایل دوستانه تر می کند ، نحوه نمایش آن را در دستگاه های دارای صفحه نمایش بزرگ و کوچک بهبود می بخشد و مدت زمانی را که بازدید کنندگان در سایت شما می گذرانند افزایش می دهد. همچنین می تواند به شما در بهبود رتبه بندی در موتورهای جستجو کمک کند.

شش مزیت داشتن یک طراحی وب حرفه ای

افزایش درآمد به زبان ساده ، یک وب سایت با طراحی استراتژیک و جذاب بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کرده و به تبدیل آن بازدیدکنندگان به چشم انداز کمک می کند. … اعتبار. … اولین برداشت قوی را ایجاد می کند. … رتبه بندی بهتر Google. … نرخ گزاف گویی خود را به حداقل برسانید. … سازگاری با مارک  

مزایای داشتن وب سایت چیست و چرا؟

طراحی وب پاسخگو از طرق ، توسعه دهندگان ، مشاغل و از همه مهمتر کاربران به روش های زیر سود می برد:
 • ترافیک بیشتر موبایل. …
 • توسعه سریعتر موبایل با هزینه کمتر …
 • نیازهای نگهداری کمتر. …
 • صفحات سریعتر …
 • نرخ گزاف پایین تر. …
 • نرخ تبدیل بالاتر. …
 • گزارش تجزیه و تحلیل آسان تر. …
 • سئوی پیشرفتهمزایای داشتن سایت اختصاصی برای کسب و کارها

جوانب مثبت و منفی استخدام یک تیم توسعه اختصاصی

مزایای یک تیم اختصاصی

رویکرد متمرکز:

  تیم اختصاصی توسعه بر روی پروژه شما بدون حواس پرتی کار می کند. این تیم درک و آگاهی عمیقی از روند توسعه به طور کامل دارد و همیشه برای نظرات ، گزاره ها و الزامات در دسترس است.  

تیم آگاه:

اگر در مورد برخی از موارد فنی موجود آگاهی ندارید ، جای نگرانی نیست. تیمی که استخدام می کنید کاملاً به دانش لازم مجهز است. اعضای آن ابتکار عمل را می پذیرند ، راه حل هایی که ارائه می دهند خلاقانه و هوشمندانه است و آنها می توانند مشکلات را به راحتی حل کنند. یک امتیاز خوب این است که در طول کار بر روی پروژه شما ، تیم توسعه شما می تواند وقت بگذارد تا جنبه های خاصی از روند را به صورت واضح توضیح دهد ، بنابراین به شما این امکان را می دهد تا در مورد توسعه به طور کلی آگاهی بیشتری کسب کنید.  

مقرون به صرفه:

کار با یک تیم اختصاصی از توسعه دهندگان به معنای مزیت دو برابر است. تیم متخصص یک پروژه عالی تجارت الکترونیکی ارائه می دهد و کاملاً در اختیار شما خواهد بود. علاوه بر این ، ارزان تر از جمع آوری تیم به صورت جداگانه یا استخدام از محلی است.  

رویکرد چابک:

یک گام واقعی در جهت برون سپاری ، تیم اختصاصی به یکی از اعضای اصلی توسعه تجارت الکترونیکی تبدیل می شود. این پروژه با تمام نیازهای شما به موقع انجام می شود. این نوع همکاری برای استارتاپ هایی که مشتری می خواهد بودجه را کنترل کند و هزینه های قابل پیش بینی را می خواهد بسیار مناسب است. از طرف دیگر ، اگر قبلاً پروژه وب خود را راه اندازی کرده اید اما می خواهید تغییراتی ایجاد کنید ، این مدل نیز یک راه حل عالی است.  

انتخاب آزاد:

رویکرد اختصاصی تیم به شما امکان می دهد اعضای تیم را به تنهایی انتخاب کنید. با مطالعه لیست کوتاه نامزدهای مناسب ، می توانید کاندیدای مناسب پروژه خود را انتخاب کنید و در طول توسعه ، می توانید توسعه دهندگان بیشتری اضافه کنید یا در صورت لزوم کارکنان را کاهش دهید.  

فرآیند را مدیریت کنید:

آیا نگران روند کار و وضعیت اجرا هستید؟ مشکلی نیست شما نه تنها می توانید گردش کار را کنترل کنید ، بلکه می توانید تغییراتی ایجاد کنید ، نظر دهید و رتبه بندی کنید. علاوه بر این ، ابزارهای مدیریت و ارتباطی وجود دارد که زندگی شما را آسان می کند. با استفاده از ابزارهای مختلف وب مانند Jira ، Skype ، GoToMeeting و Slack ، فرآیندهای مدیریت و ارتباطات به راحتی پیش می روند.  

انعطاف پذیری:

می خواهید تغییراتی ایجاد کنید یا جهت را کاملاً تغییر دهید؟ جای نگرانی نیست! رویکرد تیم اختصاصی اجازه می دهد تا تغییرات در پروژه در طول فرآیند توسعه انجام شود. خوشبختانه ، توسعه دهندگان اختصاصی که شما با آنها کار می کنید کمک می کنند تا راهی درست برای احیای نیازهای شما ایجاد کنند.  

نکات منفی مدل تیم اختصاصی:

در حالی که به نظر می رسد رویکرد توسعه وب که در مورد آن بحث کردیم فاقد معایب است ، اما باید از این روند چند اشکال داشت.  

مناسب ترین پروژه های بلند مدت:

از آنجا که تیم برای بدست آوردن تصویر کامل از سفارش و تطبیق کار با تیم شما به زمان نیاز دارد ، اگر زمان چیزی باشد که شما از آن بی بهره اید ، همیشه این مدل مناسب نیست.  

زمانبر ، جستجوی جدی مورد نیاز است:

استخدام تیمی که متناسب با تمام نیازهای شما باشد و تخصص لازم را داشته باشید نمی تواند یک شبه انجام شود. روند انتخاب باید کاملاً و کاملاً مدنظر باشد. اگر اینگونه نباشد ، شما می توانید نتایج نامطلوبی کسب کنید.  

زمان لازم برای تعامل با تیم:

مدل تیم اختصاصی مشارکت فعال مشتری در پروژه را فرض می کند. برای بدست آوردن نتیجه ای استثنایی ، باید انتظار داشته باشید که اغلب ، حتی روزانه ، با کارمندان ارتباط برقرار کنید ، کار آنها را مدیریت کنید و در مورد هر جنبه ای از پروژه که توجه شما را می طلبد ، بحث کنید.  

آیا تجارت الکترونیکی شما با یک تیم اختصاصی برنده خواهد شد؟

قطعاً کار با یک تیم اختصاصی مزایای بیشتری نسبت به معایب دارد. شما دانش و تخصص ارزشمندی کسب خواهید کرد ، در هزینه صرفه جویی خواهید کرد و ، شاید مهمتر از همه ، یک پروژه کامل و صیقل یافته باشید. بسیاری از شرکتها با تیمهای اختصاصی همکاری می کنند و از این طریق تیمهای اختصاصی قادر به اثبات مداوم کارآیی ، تخصص بالا ، مهارتهای عالی و رویکرد سفارشی خود نسبت به هر پروژه هستند.

سخن پایانی:

با صرفه جویی در زمان و استفاده از منابع کافی و مناسب برای انتخاب بهترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) شما مطمئن می شوید که مناسب ترین مدیریت محتوا را انتخاب کرده اید. از بهترین سی ام اس های حال حاضر که می توان به Drual, Joomle,Wordperss,Weebly,SquarSpace,Wix و Hubspot ارشاره کرد که در تجارت های ایرانی بسیار از آن استفاده می شود. برای دریافت مشاوره بیشتر در این زمینه  با کارشناسان مجرب پدیده در تماس باشید.  

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید