آموزش سئو پیج اینستاگرام + آموزش نکات مهم

سئو اینستاگرام چیست و چگونه انجام می شود؟
0
(0)

بدیهی است که شما سخت تلاش می کنید تا وب سایت خود را به بالای رتبه بندی موتور جستجو برسانید. اما بسیاری از کارآفرینان و بازاریابان نمی دانند که تکنیک های بهینه سازی فراتر از گوگل ، بینگ و سایر موتورهای جستجو مفید هستند ما در این مقاله قصد داریم که به آشنایی با سئو اینستاگرام و عملکردش بپردازیم.

SEO همچنین در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی قابل استفاده است ، جایی که می تواند به تبلیغ حساب ، به دست آوردن پیروان جدید ، افزایش میزان تعامل و افزایش فروش کمک کند. اینستاگرام برای بهینه سازی مناسب است زیرا مانند یک موتور جستجوی کوچک کار می کند بنابراین سئو نیز در آنجا معتبر است.

سئو اینستاگرام چیست و چگونه انجام می شود؟

برای آشنایی با سئو اینستاگرام و عملکردش بدر ابتدا به این می پردازیم که صفحات بهینه سازی شده را بالاتر قرار می دهد و این باعث جذب بیشتر دنبال کنندگان می شود ، تعامل را ایجاد می کند و نمره اعتماد صفحه را بهبود می بخشد. به نوبه خود ، همه اینها منجر به یک رتبه حتی بالاتر می شود اگرچه انجام سئو برای صفحات اینستاگرام آسان به نظر می رسد ، اما بسیاری از بازاریابان و صاحبان مشاغل هنگام بهینه سازی نمایه چندین اشتباه معمول انجام می دهند .ما در این مقاله به دو مورد اقدامات نادرست به طور مفصل صحبت خواهیم کرد و یاد خواهیم گرفت که چگونه از آنها در کارزارهای آینده جلوگیری کنید:

۱_صفحه اینستاگرام شما منسجم نیست یا همبستگی لازم را ندارد:

پست هایی که در سیستم عامل بارگذاری می کنید باید از نظر مفهوم تصویری ، زمان بندی ، زیرنویس ها و هشتگ ها منطقی باشند. اما این ها چیزی نیست که بتوان یک شبه به دست آورد. شما باید وقت بگذارید و از طریق هر عنوان ، مربوط به برچسب ها ، کل سبک طرح شبکه و فرکانس ارسال فکر کنید. برای ساده سازی این روند و برنامه ریزی پست ها و استوری های اینستاگرام خود ، می توانید از برنامه ریزی ترکیبی ، ابزاری برای برنامه ریزی محتوای اینستاگرام استفاده کنید.

با استفاده از این برنامه ، می توانید زیرنویس های بهینه سازی شده ، گروه های مختلف هشتگ ایجاد کنید و کمپین فعلی اینستاگرام خود را ویرایش کنید – روزها و هفته ها قبل از انتشار واقعی. در اینجا یک راهنمای کوتاه در مورد چگونگی ایجاد یک فید منسجم با برنامه ریزی محتوای اینستاگرام آورده شده است. برای رسیدن به اهداف شغلی خود ، هرچه می توانید منتشر کنید و یک دفعات ارسال مداوم را حفظ کنید. هیچ رویدادی ایده آل برای ارسال و زمان مناسب برای توزیع محتوا وجود ندارد ، اما می توانید هنگام آزمایش روش های مختلف ، مورد خود را پیدا کنید.

۲_شما از هشتگ های مربوطه استفاده نمی کنید:

یک چالش معمولی بهینه سازی اینستاگرام استفاده از هشتگ هایی است که برای پست شما – و مشاغل شما مناسب هستند. در شبکه های اجتماعی ، آنها به عنوان درخواست جستجو کار می کنند.

انتخاب هشتگ های مرتبط کاملاً ساده به نظر می رسد ، اما در واقع ، مارک ها و بازاریاب ها این دو اشتباه اساسی را انجام می دهند:

۱-آنها شامل هشتگ های بی ربط هستند:

همانطور که از نام آن پیداست ، این هشتگ ها نه با تجارت شما مطابقت دارند و نه با پست خاصی. اگر تا به حال به تعداد اندکی از برداشت هایی که پست شما از هشتگ به دست آورده است توجه کرده اید ، از قبل معنی آن را می دانید: محتوای شما آن چیزی نیست که مردم انتظار دارند هنگام جستجوی یک برچسب خاص ببینند.

اگر برای بهینه سازی اینستاگرام از هشتگ استفاده می کنید (و باید این کار را انجام دهید) ، قبل از قرار دادن آنها در زیر پست های خود ، تحقیق کنید. با استفاده از این ابزار ، هشتگ هایی را پیدا خواهید کرد که نشان دهنده انتشار فعلی شما یا کل کسب و کار شما هستند و برچسب های مورد استفاده رقبا را کشف می کنند.

نکات مربوط به هشتگ اینستاگرام می تواند مقاله را به تنهایی پر کند ، اما اجازه دهید ما یک هک کوچک را با شما در اینجا به اشتراک بگذاریم: بررسی کنید هشتگ های رقبا یا حساب های شما با محتوای مشابه چه هشتگی را انتخاب می کنند. از برچسب های معروف استفاده نکنید – کسانی که بیش از ۱۰۰۰۰۰ پست دارند. در غیر این صورت ، محتوای شما در یک خبرمایه تغییر می کند.

برای نشان دادن نحوه کار این نکته ، اجازه دهید تصور کنیم شما صاحب کافی شاپ هستید و می خواهید عکسی را با یک فنجان لاته بارگذاری کنید. می خواهید به روز باشید و به عنوان مثال از هشتگ معروف معروف # metgala2019 استفاده کنید. با این حال ، نتایج این روش چیزهای دلخواه را ترک می کند – فقط تعداد کمی از افراد از نمایه شما بازدید می کنند و تعداد کمی دیگر نیز شما را دنبال می کنند.

۲-آنها به هیچ وجه از هشتگ استفاده نمی کنند:

این یک افراط دیگر است. هشتگ ها جریان مطالب را در شبکه های اجتماعی سازماندهی می کنند ، بنابراین پارامتر مهمی برای بهینه سازی صفحه اینستاگرام هستند. برای جلوگیری از این اقدام اشتباه ، آنها را وارد کنید و حضور نمایه خود را در اینستاگرام افزایش دهید.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید