آموزش ایندیزاین (Adobe InDesign) دراصفهان

آموزش ایندیزاین (Adobe InDesign) دراصفهان
0
(0)

اگر به تازگی از این دیزاین استفاده کرده اید یا قصد استفاده کردن از آن را دارید، می توانید از خود سؤال کنید: “چرا باید از این دیزاین استفاده کنم؟یا چه زمانی  باید از این دیزاین برای یک پروژه طراحی استفاده کنم ؟
در این مقاله قصد داریم درمورد این دیزاین چیست؟،این دیزلین چگونه استفاده میشود،چه زمانی باید از ایندیزاین استفاده کنیم و آموزش ایندیزاین (Adobe InDesign) دراصفهان صحبت کنیم .یرای کسب اطلاعات مختصر و مفید با ما همراه باشید.

نرم افزار ایندیزاین (Adobe InDesign) چیست؟

یک نرم افزار نرم افزار نشر رومیزی برای ایجاد آگهی ها ، بروشورها ، مجلات ، روزنامه ها و کتاب ها است. پروژه های ایجاد شده با استفاده از ایندیزاین می توانند در دو قالب دیجیتالی و چاپی به اشتراک گذاشته شوند. ایندیزاین توسط طراحان گرافیک ، هنرمندان ، ناشران و متخصصان بازاریابی استفاده می شود. همچنین می تواند محتوای مناسب برای دستگاه های رایانه لوحی را با همکاری Adobe Digital Publishing Suite منتشر کند.  این نرم افزار توسط Adobe Systems توسعه و تولید شده است و به صورت جداگانه یا بخشی از Adobe Creative Cloud در دسترس است. پیش از این، ایندیزاین به عنوان بخشی از Creative Suite در دسترس بود. طراحان گرافیک و هنرمندان تولید ، کاربران اصلی هستند که انتشارات دوره ای ، پوسترها و رسانه های چاپی را ایجاد و تنظیم می کنند. همچنین از صادرات به قالب های EPUB و SWF برای ایجاد کتاب های الکترونیکی و نشریات دیجیتالی از جمله مجلات دیجیتالی و محتوای مناسب برای مصرف در رایانه های لوحی پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، ایندیزاین از XML ، شیوه نامه ها و سایر نشانه گذاری های کدگذاری پشتیبانی می کند ، و آن را برای صادرات محتوای متن برچسب دار برای استفاده در سایر قالب های دیجیتال و آنلاین مناسب می کند. پردازنده کلمه Adobe InCopy از همان موتور قالب بندی مشابه این دیزاین استفاده می کند.

آموزش ایندیزاین (Adobe InDesign) دراصفهان

ایندیزاین یک استاندارد صنعتی برای طراحی انتشار است و توسط متخصصان گرافیک و بازاریابی استفاده می شود. این ممکن است همراه با برنامه های کاربردی دیگر که بخشی از Adobe Creative Cloud از جمله Illustrator و Photoshop هستند ، استفاده شود یا به تنهایی قابل استفاده باشد. تصاویر معمولاً در ایندیزاین ایجاد نمی شوند ، بلکه طرح هایی با استفاده از متن ، تصاویر و نقشه هایی که اغلب در برنامه های دیگر ساخته می شوند با استفاده از این دیزاین در یک طرح جمع می شوند.
این دیزاین چه کاری انجام می دهد
این دیزاین ابزارهای لازم برای طراحی صفحات و ایجاد طرح بندی بصری را که می تواند برای رسانه های چاپی و دیجیتال مورد استفاده قرار گیرد فراهم می کند. ایندیزاین راهی ساده برای ایجاد صفحات حرفه ای فراهم می کند که می توانند به صورت چاپی یا آنلاین منتشر و توزیع شوند. ایندیزاین مخصوصاً برای اسناد حاوی چندین صفحه ، طرح بندی هایی که متن و تصاویر را ترکیب می کنند ، و آنهایی که حاوی مقادیر قابل توجهی متن هستند ، مفید است.

یادگیری این دیزاین

گزینه های بسیاری برای یادگیری ایندیزاین وجود دارد. اینها شامل کلاسهای دستی ، آموزشهای خصوصی ، کتابها و آموزشهای آنلاین است. کلاسهای ایندیزاین یک روش مناسب برای یادگیری با متخصصان حرفه ای است. اگرقادر به سؤال از یک مربی حرفه ای به صورت حضوری در طی درس و بعد از کلاس در مورد پروژه ها هستید. کلاسهای این دیزاین همچنین سؤال کردن درباره جنبه های ایندیزاین را که ممکن است مختص نوع کار یک شخص باشد ، آسان تر می کند. آموزش زنده همچنین می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا می خواهید با اشتراک یک برنامه یا با Creative Cloud کامل بروید. آموزش این دیزاین می تواند به ساده سازی جریان کار پروژه ، بهبود کارآیی و کار بر روی انواع جدید پروژه هایی که نیاز به مهارت های اضافی دارند کمک کند. کلاسهای آنلاین زنده گزینه ای برای کسانی است که قادر به سفر به یک محل کلاس نیستند.کتاب ها گزینه دیگری برای یادگیری ایندیزاین است. کتابهایی مانند کلاس درس دیجیتال ایندیزاین این امکان را برای افراد فراهم می کند که این دیزاین را با سرعت خود بیاموزند ، و نیازی به اتصال به اینترنت نداشته باشند.کلاس های خصوصی برتری بیشتری نسبت به سایر روش های یادگیری دارد. زیرا شما علاوه براینکه بصورت حضوری با مربی خود در ارتباط هستید همچنین می توانید با انجام تمرینات متوالی شما نیزحرفه ای شوید و درصورت بروز اشکال نیز میتوانید از مربی خود کمک بگیرد و رفع اشکال کنید.

چه زمانی از ایندیزاین استفاده کنیم

از ایندیزاین هنگام ایجاد اسنادی استفاده کنید که از لحاظ گرافیکی غنی هستند و دارای پوسته های بسیار طراحی شده و متن و گرافیکی هستند. استفاده از این دیزاین برای ایجاد بروشورها ، بروشورها ، مجلات ، خبرنامه ها و سایر اسناد با نیازهای پیچیده طرح که فراتر از توانایی های ابزارهای پردازش کلمه استاندارد است ، مفید است.

کدام نسخه ایندیزاین بهتر است

بهترین نسخه های ایندیزاین نسخه هایی هستند که جزئی از Creative Cloud هستند و در غیر این صورت با نام InDesign CC شناخته می شوند. دلیل این امر ادوبی است که همچنان از این برنامه ها پشتیبانی می کند و آنها بر روی رایانه های جدید و سیستم عامل ها کار می کنند.

سخنان پایانی

ما در این مقاله درمورد آآموزش ایندیزاین (Adobe InDesign) دراصفهان صحبت کردیم. ایندیزاین نرم افزاری برای ایجاد و ویرایش صفحه طراحی و ابزار تنظیم چیدمان است که برای تنظیم مطالب در ساخت پوستر ، بروشور ، مجله ، روزنامه ، کتاب ، ارائه و کتابهای الکترونیکی استفاده می شود.در طول مقاله بطور خلاصه درمورد شیوه های آموزشی و بهترین روش آموزش ایندیزاین صحبت کردیم.اگر علاقه مند به آموزش در این زمینه هستید.شرکت پدیده تجارت با کادری آموزشی کاملا حرفه ای آماده برگذاری کلاس های خصوصی و ارائه خدمات به شما عزیزان است. شما پس از گذراندن این دوره ها می توانید یک مربی حرفه شوید و از ایندیزاین و مزایای آن در جهت رونق کسب و کار خود استفاده کنید.

 

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید