آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

Digital Marketing دیجیتال مارکتینگ
0
(0)

آیا نگران روند نزولی فروش محصولات و خدماتتان هستید ؟ آیا به دنبال یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی برای استفاده در کسب و کارتان هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، جای درستی آمده اید آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان به شما کمک می کند تا مفاهیم بازاریابی در اینترنت و فضای مجازی را به صورت کاملا تخصصی یاد بگیرید و در راستای افزایش راندمان فروش محصول, خدمت و جذب مشتریان استفاده کنید.

طی دهه ها رقابت در بخش کسب و کارهای آنلاین و با توجه به افزایش رقابت در این صنعت، نیاز به تاکتیک های نوین بازاریابی از جمله ابزارها و تکنیک های دیجیتال مارکتینگ به طرز چشم گیری افزایش پیدا کرده است. بسیاری از موسسات و آموزشگاه ها در راستای سرمایه گذاری بر روی چشم اندازها، بخش بزرگی از درآمد خود را روی تبلیغات و بازاریابی سازمانی و آموزشگاهشان هزینه می کنند. بدیهی است بدون ورود به این عرصه رقابتی و صرفا سرمایه گذاری بر روی بازاریابی سنتی، نمی توانند زمان زیادی در سال ۲۰۲۱ که شروع دنیای بازاریابی آنلاین است دوام بیاورند. البته استفاده غلط و بدون تخصص و آگاهی کافی از این ابزارها نیز تبعاتی به مراتب سنگین تر برای آن ها خواهد داشت. دیجیتال مارکتینگ هم مثل دیگر انواع بازاریابی است؛ به طور کلی، بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ، راهی برای تحت تاثیر قرار دادنِ مشتریان بالقوه و برقراری ارتباط با آن‌ ها محسوب می‌ شود.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

بازاریابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) روشی نوین در علم بازاریابی است. در این روش بازاریابی که خودش شامل مدل‌ها و تکنیک‌های مختلفی است، قرار است با استفاده از ابزارهای فضای آنلاین، به آن دو هدف بازاریابی یعنی فروش و برندسازی برسیم. از آنجایی که در دنیای آنلاین و کسب و کار اینترنتی همه‌چیز قابل ثبت و اندازه‌گیری است، شاید بتوان اهداف دیگری را جز فروش و برندسازی برای بازاریابی دیجیتال درنظر گرفت.

اهمیت و ضرورت دیجیتال مارکتینگ در دنیای بازاریابی امروز

۱)برای برند خود شهرت ایجاد کنید، پس یکی از علت های سرمایه گذاری در دیجیتال مارکتینگ ایجاد شهرت است. آخرین باری که از کسب و کار خرید کرده اید ، بدون اینکه کمی درباره آنها در اینترنت تحقیق کنید ، چه زمانی بوده است؟

۲)زمانیکه رفتار مصرف کنندگان تغییر کرد و استراتژی های بازاریابی که برای دستیابی به مشتری استفاده می شود نیز تغییر کرد. در اینجا ایجاد یک رابطه مشترک با مصرف کنندگان در اینترنت و داشتن چهره ای مستحکم برای شرکت شما ، به سریع تر بستن معاملات آن دسته از مشتریان بلاتکلیف کمک می کند.

۳)بازاریابی محتوا ابزاری عالی برای برندهایی است که باید اعتبار خود را از طریق اینترنت شروع کنند.

۴)سه برابر بیشتر از سایر ابزارهای پرهزینه ، مانند تبلیغات پولی ، منجر به تولید می شود.

۵)بیشتر از هر زمان دیگری به مردم دسترسی پیدا کنید

۶)حتی با داشتن یک استراتژی بازاریابی آفلاین خوب ، شرکت ها با یک چالش بزرگ روبرو هستند: محدودیت در تعداد افراد روزنامه ، بازرگانی یا بروشور وجود دارد.

۷)دیجیتال مارکتینگ دسترسی به افراد بیشتری را در منطقه شما آسان تر می کند.

۸) دیجیتال مارکتینگ در هر زمان تنظیم کنید

بسیاری از کمپین ها خیلی زود از عرصه رقابت بیرون می آیند یا اگر شرکت ها بتوانند از بازخورد مشتری در هنگام استفاده استفاده کنند ، می تواند بهتر شود. اما کمپین های آفلاین چنین چیزی را مجاز نمی دانند. هزینه تولید آنها بسیار زیاد است تا به دلیل یک تغییر جزئی ارزش جایگزینی هر مورد تبلیغاتی را داشته باشد. با این وجود بازاریابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ امکان کنترل بسیار بیشتری بر کیفیت کمپین ها را فراهم می کند.از بازخورد مشتریان می توان در هر زمان برای بهبود نتایج استراتژی استفاده کرد و باعث کم و زیاد شدن یک کمپین نمی شود

مزایای دیجیتال مارکتینگ ( Digital marketing) در اصفهان

۱_بازاریابی دیجیتال مقرون به صرفه است.

۲_بازاریابی دیجیتال قابل اندازه گیری است.

۳_ بازاریابی دیجیتال به شما امکان می دهد مشتریان ایده آل را هدف قرار دهید.

۴_بازاریابی دیجیتال به شما امکان می دهد در ابتدای راه به افراد زیادی دسترسی پیدا کنید.

۵_بازاریابی دیجیتال این امکان را برای شما فراهم می کند که در حین انجام تغییرات ایجاد کنید.

۶_ بازاریابی دیجیتال نرخ تبدیل شما را بهبود می بخشد.

 

لاین های آموزشی دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

 

Digital Marketing دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

 

لاین های دیجیتال مارکتینگ در دوره آموزشی پدیده:

۱.گوگل انالیتیکس(Google Analytics)

۲.گوگل ادوردز

۳.ویدئو مارکتینگ

۴.ریتارگتینگ

۵.تبلیغات انلاین

۶.ایمیل مارکتینگ

۷.شبکه های اجتماعی

۸.اینفلوئنسر مارکتینگ

۹.کشف مشتریان بالقوه

۱۰.بازاریابی محتوا

۱۱.طراحی کمپین و اتوماتیک سازی فرآیند بازاریابی

تیم دیجیتال مارکتینگ پدیده با ارائه جلسات مشاوره ای به شما عزیزان, سندچشم انداز کسب و کار شما را ترسیم خواهد کرد و متناسب با آن و تحلیل و بررسی های تخصصی می تواند به توسعه ی کسب و کار شما بپردازد.

روشهای بازاریابی دیجیتال عبارتند از:

 1. بهینه سازی موتور جستجو (SEO)
 2. جستجوی پولی
 3. نمایش تبلیغات
 4. بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
 5. بازاریابی محتوا
 6. بازاریابی ایمیلی
 7. بازاریابی تأثیرگذار
 8. بازاریابی وابسته

به طور سنتی ، مشاغل با استفاده از کانال هایی مانند تلویزیون ، رادیو ، مجلات ، رویدادها و پست مستقیم به مخاطبان خود می رسیدند. اکنون ، با گذراندن وقت بیشتر افراد در اینترنت ، مشاغل در تلاشند تا از طریق کانال های دیجیتال به خریداران بالقوه دسترسی پیدا کنند. بالاخره بازاریاب ها باید به محلی که مردم هستند بروند.

تفاوت دیجیتال مارکتینگ با بازاریابی سنتی

دیجیتال مارکتینگ، برخلاف بازاریابی سنتی، برای بازاریاب ‌ها این امکان را فراهم می‌ آورد تا بتوانند نتیجۀ کارشان را در لحظه مشاهده کنند.
اگر تبلیغات در روزنامه انجام بگیرد، نمی ‌توانید تعداد دقیق مخاطبان خود را تخمین بزنید، چرا که نمی ‌دانید چند نفر به صفحه ‌ای که آگهی شما در آن منتشر شده است رجوع کرده‌ اند و آگهی تبلیغاتی شما را دیده ‌اند.
تبلیغاتِ روزنامه ‌ای به هیچ وجه تصمین‌ کنندۀ فروش و حتی دیده شدن نیستند.
در مقابل، دیجیتال مارکتینگ این امکان را فراهم می ‌آورد تا از تعدادِ دقیقِ بازدیدکنندگان مطلع شوید. با کمک این داده‌ ها و هوش و ذکاوت خود، متوجه خواهید شد که بیشترین زمان و سرمایه را باید صرف کدام کانال تبلیغاتی کنید.

یک مثال دیگر. تصور کنید تعداد زیادی بروشور چاپ ،  و آن ‌ها را میان مردم تقسیم کرده ‌اید.
شما نمی ‌دانید چند نفر آن بروشورها را مطالعه کرده‌ اند و چند نفر آن ‌ها را دور انداخته‌ اند.
حالا تصور کنید بروشورها را، بدون هزینۀ چاپ، روی وب سایت خود قرار داده ‌اید. می‌ توانید بدانید چند نفر از بروشورها بازدید کرده‌ اند و حتی چند نفر آن ‌ها را دانلود کرده ‌اند.

 

آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

 

سخن آخر آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

می ‌توان گفت که در دنیای مدرن و در عصر دیجیتال، هیچ کسب و کاری بدون کمک بازاریابی، آن هم به شکل نوین و مدرنش، حتی پا نخواهد گرفت به همین ترتیب، پیاده‌ سازی شگردها و استراتژی ‌های  بازاریابی نوین، به مدیران و متخصصان کارآمدی نیاز دارد.ما در شرکت پدیده تجارت با سال ها تجربه در زمینه ی آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان شما را راهنمایی و پشتیبانی خواهیم کرد تا از صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ را آموزش ببینید و بتوانید در بازار کار مشغول به فعالیت شوید و یا برای کسب و کار خود این استراتزی ها را استفاده کنید.همچنین خدمات دیجیتال مارکتینگ برای صاحبان کسب وکارهای کوچک و بزرگ برای افزایش راندمان فروش و جذب مشتری توسط تیم دیجیتال مارکتینگ پدیده انجام می شود تا شما هم وارد دنیای بازاریابی آنلاین شوید و کسب کار سنتی خود را به بازاریابی نوین تبدیل کرده.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

  امیر محمد خجسته
  2021-12

  دقیقا! دیجیتال مارکتینگ یکی از بهترین راه ها برای کسب و کار جهت افزایش فروش محصولات در بستر آنلاین و دیجیتال هست. شما می تونید با استفاده سئو سایتتون یا روش‌های دیگری که در همین مقاله توضیح داده شده برای انجام این کار استفاده کنید.

  0
  0
   کارشناس پدیده لرن
   2023-01

   درود بر شما.
   از محبت شما سپاسگزاریم

   0
   0

نظر دهید