آموزش 0 تا 100 افزایش بازدید سایت

آموزش راه های افزایش بازدید سایت
0
(0)

اگر سایتی طراحی کرده اید و میخواهید بازدید کنندگان زیادی داشته باشد با ما همراه شوید تا  آموزش راه های افزایش بازدید سایت را با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانید مشتریان بیشتر و درآمد بهتری داشنه باشید.

هدف از افزایش بازدید سایت:

هدف از ارزیابی بازدید سایت ، کسب اطلاعات عمیق در مورد تمام جنبه های اداری و آموزشی برنامه است. علاوه بر این ، بازدید از سایت به تیمی از ناظران تعیین شده توسط مدیران اجازه می دهد که مطابقت برنامه را با استانداردهای اعتبار سنجی و اهداف اعلام شده خود ارزیابی کنند.

بازدید از وب سایت مهم است و از سه طریق تأثیر دارد:

هرچه تعداد بازدید کنندگان از وب سایت شما بیشتر باشد ، بهتر است!اما شما باید روی افزایش کیفیت ترافیک وب سایت خود تمرکز کنید ، زیرا همه ترافیک بازدید خوبی ندارند. و در حقیقت ، ترافیک نامناسب می تواند در برخی از سطح فعالیت های شما را دچار مشکل کند.هنگامی که می توانید میزان بازدید خود را همراه با کیفیت بازدیدکنندگان افزایش دهید ، بهتر می توانید تبدیل وب سایت خود را افزایش داده و این میزان بازدید را به مشتریانی با درآمد تبدیل کنید!

آمورش راه های افزایش بازدید سایت:

۱_در فهرست راهنماهای آنلاین لیست شوید

راه دیگر برای افزایش بازدید به وب سایت شما این است که در فهرست های آنلاین رایگان و سایت های بررسی قرار بگیرید. برای اکثر این سایت ها ، نمایه شما پیوندی به وب سایت شما خواهد داشت ، بنابراین به روزرسانی فعالانه این لیست ها و دریافت نظرات مثبت احتمالاً منجر به بازدید بیشتر وب سایت می شود. علاوه بر این ، بسیاری از دایرکتوری ها مانند Yelp دارای دامنه قدرتمندی در Google هستند. این احتمال وجود دارد که صفحه رایگان Yelp کسب و کار شما برای جستجوهای مرتبط رتبه بالایی داشته باشد.

۲_ساخت بک لینک

بک لینک پیوندی به وب سایت شما از وب سایت دیگری است. بک لینک از مشاغل مکمل یا تأثیرگذارهای صنعت نه تنها تجارت شما را در مقابل مخاطبان بیشتری قرار می دهد ، بلکه باعث ایجاد ترافیک واجد شرایط به وب سایت شما می شود. علاوه بر این ، Google در صورت مشاهده سایر سایت های معتبر که به شما اشاره می کنند ، بک لینک را انتخاب می کند و اعتماد خود را به تجارت شما افزایش می دهد. اعتماد بیشتر گوگل منجر به کسب رتبه های بالاتر می شود که منجر به بازدید بیشتر می شود. با بک لینک با کیفیت به طور رایگان در Google مورد توجه قرار بگیرید.

۳_ارسال به رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی یکی از محبوب ترین ابزارهای بازاریابی رایگان در اطراف هستند و در هدایت بازدید از وب سایت شما نقش دارند. از Facebook ، Instagram و LinkedIn برای تبلیغ پست های وبلاگ و سایر صفحات مفید در وب سایت خود استفاده کنید. به این ترتیب می توانید مخاطبان شبکه های اجتماعی خود را به بازدیدکنندگان وب سایت تبدیل کنید و در صورت ارسال مطالب قابل اشتراک ، از شبکه های آنها بازدید کنید.

ایجاد محتوای مفید رایگان است و آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست. شما در زمینه محصول خدمات خود متخصص هستید. کار شما این است که آن را برای مخاطبان خود ساده کنید.

۴_هشتگ ها را در پست های خود قرار دهید

با افزودن هشتگ به پست هایی که صفحات وب سایت و پست های وبلاگ شما را تبلیغ می کنند ، می توانید دامنه دسترسی خود را به فراتر از شبکه خود افزایش دهید و توسط کاربرانی که محصولات و خدمات شما را جستجو می کنند کشف شوند. هرچه نگاه شما به پیوندها بیشتر باشد ، بازدیدکننده بیشتری به وب سایت خود می رسید.

۵_ از Landing Pages استفاده کنید

صفحات فرود یکی دیگر از منابع رایگان بازدید از وب سایت شما است. اینها صفحات ویژه پیشنهادهای شما هستند ، مانند استفاده از کد تخفیف ، بارگیری راهنمای رایگان یا شروع دوره آزمایشی رایگان. این موارد شامل جزئیاتی است که کاربران برای حرکت به جلو و تبدیل به آن نیاز دارند و روی یک تماس ویژه برای اقدام تمرکز می کنند و احتمال وقوع آن را بیشتر می کنند. از آنجا که صفحات فرود بسیار خاص هستند ، شما می توانید در پیام رسانی خود بسیار هدفمند شوید و بازدیدکننده از این صفحات را افزایش دهید.

۶_کلمات کلیدی Long-Tail را هدف قرار دهید

در حالی که کلمات کلیدی short-tail اغلب بیشتر جستجو می شوند ، رتبه بندی آنها در موتورهای جستجو دشوارتر است. از طرف دیگر ، با هدف قرار دادن کلمات کلیدی دنباله دار ، شانس بیشتری برای رتبه بندی بالاتر (حتی در صفحه اول) برای سوالات خاص محصولات و خدمات خود ایجاد می کنید – و رتبه بالاتر به معنای بازدید بیشتر است. بعلاوه ، با پیشرفت موتورهای جستجو و قابلیت تبدیل متن به متن ، افراد از عبارات خاص تری برای جستجوی آنلاین استفاده می کنند. ابزارهای رایگان بسیاری برای کمک به شما در یافتن کلمات کلیدی مورد هدف در دسترس هستند ، مانند پاسخ به عموم.

۷_بازاریابی ایمیلی را شروع کنید

ارسال خبرنامه های منظم و تبلیغ پیشنهادات از طریق ایمیل راهی عالی برای برقراری ارتباط با مشتریان است و همچنین می تواند به جذب بازدید از وب سایت شما کمک کند. اطلاعات مفید و پیوندهایی به صفحات وب سایت خود ارائه دهید که در آن آنها می توانند بیشتر بیاموزند ، مانند پست های وبلاگ و صفحات فرود برای پیشنهادات خاص. فقط مطمئن شوید که خوانندگان خود را بطور مداوم با ایمیل بمباران نمی کنید یا اینکه مشتریان شما از ایمیل های شما جدا می شوند ، حذف می شوند یا اشتراک آنها را لغو می کنند.همچنین ، در مورد موضوعات ایمیل خود دقت کنید. اینها به شدت بر روی باز کردن یا عدم کاربری ایمیل شما تأثیر می گذارند. اگر ایمیل های شما هرگز باز نشوند ، نمی توانند بازدید سایت شما را تأمین کنند!

ما در شرکت پدیده با برگذاری دوره های اموزشی و طراحی سایت به آموزش راه های افزایش بازدید سایت به صورت کلاس های تخصصی میپردازیم.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید