آموزش فتوشاپ ویژه اینستاگرام

Instagram-Photoshop-tutorial
0
(0)

جلوه های عکس هرگز از مد نمی افتد یکی از قابلیت‌های بسیار مفید اینستاگرام این است که می‌توانید قبل از پست کردن عکس، انواع مختلف فیلترهای تصویری را روی آن پیاده‌سازی کنید. فیلترهای تصویری اینستاگرام در طول چند سال اخیر بهبوهای قابل توجهی به خود دیده‌اند و اکنون در یکی از کامل‌ترین اشکال خود به سر می‌برند.اگر به دنبال آموزش های جالب اثر فتوشاپ ویژه اینستاگرام و روی تصاویرخود هستید ، آموزش های تحصصی مانند آموزش فتوشاپ ویژه اینستاگرام در اصفهان می تواند به شما کمک کند تا حدودی اطلاعات درمورد فتوشاپ واثرات فوق العاده آن بدست آورید . وهمچنین اگرقصد دارید به یک Rockstar واقعی فتوشاپ تبدیل شوید،با ما همراه شوید تا به آموزش فتوشاپ ویژه اینستاگرام جهت افزایش فروش و بیزینیس شما در اینستاگرام بپردازیم. در اینجا مختصری از تکنیک های اساسی و محبوب برای کار روی تصاویر در اینستگرام ارائه خواهیم داد ، تا جلوه تصویری را که دوست دارید به حالت هنری و واقعا خیره کننده ایجاد کنید.

تکنیک های اساسی و محبوب برای کار روی تصاویر در اینستگرام:

۱- چگونه به عکس های خود جلوه ای از Polaroid بدهید.

در این دوره آموزشی  به  شما نشان می دهیم که چگونه یک سبک قدیمی Polaroid را به عکس های معمولی خود با استفاده از فتوشاپ اضافه کنید. تنظیم رنگ های تصویری و اعمال برس های فتوشاپ باعث می شود در هر زمان تصویری به عکس قدیمی تبدیل شود.

۲- نحوه ایجاد جلوه های جالب آبرنگ در فتوشاپ

بسیاری از طراحان مشهور مانند برونو فوجی ، مارگوت میس ، رافائل از آبرنگ در تصاویر خود استفاده می کنند و به نظر جالب می رسد. این روزها برای افزودن این اثر عالی به تصویر خود نیازی به رنگ آبرنگ ندارید ، Photoshop به شما در انجام این کار کمک می کند.

۳- نحوه ایجاد فیلترهای اینستاگرام در فتوشاپ

Clarendon: اساس کاراین فیلتر به این صورت است که مناطق روشن موجود در تصویر را روشن تر و مناطق تیره ی تصاویر را تیره تر می کند.
برای آنکه بتوانید فیلتر Clarendon را بر روی تصاویر خود اعمال کنید باید ابتدا بر روی تب Filter کلیک کرده و پس از آن گزینه ی Blur را انتخاب کرده و در نهایت فیلتر Gaussian Blur را انتخاب کنید

Amaro: که وظیفه ی آن افزایش میزان نور در تصاویر است.این فیلتر نور را در مرکز تصاویر زیاد کرده و در حاشیه کم می کند.
برای ایجاد این فیلتر در فتوشاپ باید از مسیر Image سپس Adjustments و در نهایت Brightness/Contrast استفاده کنید.سپس مقدار موجود را به ۶۰ و ۱۲ تغییر دهید.

Hudson: که حالت سرد تصاویر بیشتر شود و این کار را با آبی تر کردن رنگ های آبی و خنک تر کردن رنگ های خنک انجام می دهد.
برای اعمال این فیلتر بر روی تصاویر خود در نرم افزار فتوشاپ ، ابتدا گزینه ی Layer سپس New Adjustment Layer و در نهایت گزینه ی Curves را انتخاب کنید

Mayfair:این فیلتر باعث گرم تر شدن تصاویر خواهد شد.همچنین به کمک این فیلتر یک لایه ی سیاه رنگ به تصاویر اضافه می شود.
به دلیل آنکه این فیلتر حالت های مختلفی دارد ، می توانید تنظیمات آن را به دلخواه خود تغییر دهید.

۴- چگونه به سرعت عکس های فتوشاپ خود را در اینستاگرام بگذارید.

شما تعجب خواهید کرد که این آموزش چقدرکوتاه و ساده خواهد بود. آنقدر سریع است که شما یاد خواهید گرفت که چگونه فقط در سه مرحله یک اثرهنری را در اینستاگرام خود اضافه کنید.

۵- نحوه ایجاد یک اثر عکس یکپارچه با مد روز

سه مرحله بسیار آسان برای ایجاد یک اثر یکپارچه به شما نشان داده خواهد شد .

۶- چگونه می توان عمق میدان را به عکس های خود اضافه کرد

یک فیلتر لنز تاری در فتوشاپ وجود دارد ،که این امکان را به شما می دهد تا عمق تصویرخود را تنظیم کنید.

۷- چگونه می توان جلوه شیشه ای شکسته به عکس اضافه کرد.

این یک آموزش آسان و سریع در مورد چگونگی اعمال یک اثر شیشه ای شکسته بر روی تصویر پس زمینه با استفاده از برس های فتوشاپ است.

۸- چگونه می توان اثر HDR را به عکس های خود اضافه کرد

در این آموزش دستورالعمل هایی درباره نحوه ایجاد جلوه عکس های HDR را آموزش خواهید کرد.

۹-چگونه با استفاده از اقدامات می توان جلوه ی نور و اثرات Lomo را ایجاد کرد

در این آموزش سریع می آموزید که چگونه جلوه های لومو و نشت نور را برای عکس های خود ایجاد کنید.

مراحل آموزش ساخت پست پانوراما برای اینستاگرام:

پیشنهاد میشود که در کنار این موارد که بالا گفته شده است پاناروما را هم برای اینستاگرام  امتحان کنید زیرا به زبون ِ خودمونی، پانوراما تعدادی عکس از یک منظره در زاویه های مختلف است که کنار هم قرارشون میدیم و یک تصویر عریض رو باهاش درست میکنیم. در این مقاله ، ما از طریق روشی با شما صحبت خواهیم کرد که در آن می توانید از ویژگی اشتراک گذاری چند پست اینستاگرام  برای ایجاد یک چشم انداز یکپارچه در حالی که بینندگان عکس های درون پست خود را می کشند ، استفاده کنید…. ادامه مطلب را در مقاله آموزش ساخت پست پانوراما برای اینستاگرام ببینیبد

سخن پایانی:

دوربین های تلفن همراه و برنامه هایی مانند اینستاگرام امکان تمرین و لذت بردن از هنر عکاسی را برای همه فراهم کرده است. فیلترهایی که به همراه اینستاگرام ارائه می شوند در تغییر روحیه یا لحن عکس ها بسیار کار می کنند. آنها همچنین یک درخشش درام به تصاویر خسته کننده دیگر اضافه می کنند.با این حال ، از آنجا که فیلترهای اینستاگرام توانایی شخصی سازی دقیقاً تغییر تصاویر را ندارند ، استفاده از این فیلترها می تواند کیفیت عکس های شما را پایین بیاورد. فتوشاپ برخلاف ظاهر ساده ای که دارد کاربرد بسیار جذاب و موثری در خلق تصاویر هنری ایفا می کند و در این مقاله ی آموزش فتوشاپ ویژه اینستاگرام تاثیر بسزایی در پیشرفت کسب کار و جذب مخاطبینتان خواهد داشت .ما در این جا بصورت کلی شما را با نحوه ی آموزش  فتوشاپ ویزه اینستاگرام آشنا کردیم, و همچنین  در شرکت پدیده تجارت با کادر آموزشی کاملا مجرب در ارائه آموزشهای تخصصی در زمینه های دیجیتال مارکتینگ در اصفهان و ارائه پکیج  آموزشی فتوشاپ در اصفهان درخدمت شما هستیم.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید