آپدیت های جدید اینستاگرام بخش دوم

آپدیت جدید اینستاگرام بخش دوم
0
(0)

در مقاله قبلی از سری اول آپدیت های جدید اینستاگرام  صحبت کردیم و قصد داریم در این مقاله از ادامه ی آپدیت های جدید اینستاگرام بخش دوم صحبت کنیم.با کمی دقت در اینستاگرام و مطالعه این آپدیت ها باید بدانید که آپدیت های جدید کمک شایانی به رشد و پیشرفت شیوه های جذب فالوور در اینستاگرام دارد پس آنها را مطالعه کنید و با آپدیت بودن اینستاگرام خود از فواید آن بهره ببرید.

داستانهای اینستاگرام:

یکی از آخرین به روزرسانی های اینستاگرام شامل لیفت صورت برای داستانهای اینستاگرام است! اکنون می توانید Gif ها ، تایمرهای شمارش معکوس ، مسابقه ها ، نظرسنجی ها و جعبه های پرسش و پاسخ را با یک انگشت ساده انگشت اضافه کنید (زیرا رفتن به دکمه برچسب و انتخاب آنها به صورت دستی قبل از آن خیلی سخت بود ..)

آنها همچنین دو مورد جالب جدید در داستان اینستاگرام معرفی کرده اند از جمله: “در این روز” که چیزی است که مدتی است در فیس بوک مشاهده می کنیم ، جایی که می توانید با به اشتراک گذاشتن رویدادهایی که در این روز ، سالها پیش رخ داده است ، گذشته را زنده کنید هنگامی که به این ویژگی دسترسی پیدا می کنید ، می توانید پست هایی را که سالها پیش بارگذاری کرده اید یا دوستی متقابل که به وجود آمده است به اشتراک بگذارید (یعنی ۳ سال پیشinstawithalex وlatermedia شروع به دنبال یکدیگر کردند)

دومین مورد جدید “الگوها” است که داستانهای اینستاگرام از قبل طراحی شده است و فضای خالی را برای پر کردن پاسخهای شما باقی می گذارد. به عنوان مثال ، الگویی وجود دارد که می گوید “سه حساب برتر برای دنبال کردن” با سه فضای خالی برای اضافه کردن موارد دلخواه خود. یا ، “من چه چیزی گوش می دهم” با ۵ مکان برای اضافه کردن آهنگ های مورد علاقه خود.

این الگوها چرخشی سرگرم کننده به استوری های منظم اینستاگرام شما اضافه می کنند که به شما امکان می دهد شخصیت بیشتری را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید!

چگونه: با کشیدن انگشت به سمت راست از صفحه اصلی یا ضربه زدن روی نماد دوربین در بالا سمت راست ، دوربین استوری اینستاگرام خود را باز کنید. از اینجا ، متن را در پایین دوربین خود مشاهده خواهید کرد و به طور پیش فرض باید “عادی” باشد. این متن را به سمت راست بکشید تا “ایجاد” انتخاب شود. از اینجا می توانید روی حلقه های بالای متن به سمت چپ بکشید تا بین همه گزینه ها از جمله دو ویژگی جدید ذکر شده در بالا جابجا شوید. وقتی گزینه های خاصی انتخاب می شوند ، یک نماد تاس را در بالای صفحه مشاهده می کنید ، روی آن ضربه بزنید تا تغییرات مختلف ویژگی انتخاب شده را ببینید.

هشتگ بینش:

آپدیت جدید اینستاگرام و ویژگی آن

اینستاگرام فقط توانایی ردیابی تعداد زیادی برداشت از هشتگهای منفرد را به شما معرفی کرده است! به نظر من راحت است که بگوییم همه ما مشتاقانه منتظر این به روزرسانی بوده ایم زیرا قبلاً تعداد زیادی از برداشت های ایجاد شده از هشتگ ها را بدست آورده ایم که تعیین اینکه چه چیزی کار می کند و چه کاری دشوار است را به وجود می آورد. این به روزرسانی جدید اینستاگرام ، تعیین اینکه هشتگهایی برای ما کار می کنند و کدام یک از آنها را آسان تر می کند ، به صورت تصاعدی آسان تر می کند!

چگونه: به یک پست اخیر بروید ، روی دکمه “مشاهده اطلاعات آماری” ضربه بزنید و به پایین به قسمت نمایش ها بروید. به بخش پایین بروید تا قسمت “برداشت از هشتگ” را ببینید. در اینجا هشتگ دقیق و تعداد زیادی برداشت را مشاهده خواهید کرد!

برداشتی از هشتگ ها مشاهده نمی کنید؟ ممکن است از موارد صحیح استفاده نکنید! برای یادگیری نحوه انتخاب بهترین هشتگ ها برای حساب کاربری منحصر به فرد خود ، اینستاگرام Ivy League را ببینید!

حذف دنبال کنندگان:

آپدیت جدید اینستاگرام و ویژگی آن

در این بخش از آپدیت های جدید اینستاگرام در بخش دوم مهم نیست که استراتژی ارسال یا نامزدی شما چیست ، ربات ها و حساب های جعلی هنوز هم می توانند به صورت مخفی وارد لیست فالوئرهای شما شوند (آنها اغلب از هشتگ هایی با انتخاب نامناسب یا با حساب های اشتباه درگیر می شوند). این نوع دنبال کنندگان هرگز پست های شما را دوست ندارند یا در مورد آنها نظر نمی گذارند و اغلب از آنها به عنوان “پیروان شبح” یاد می شود. اگر تعداد زیادی از این حساب ها را دنبال کنید ، می توانید میزان تعامل کلی خود را پایین بیاورید و اینستاگرام چنین چیزی را دوست ندارد. وقتی مخاطبان ما جذاب نیستند ، فکر می کنند محتوای ما خیلی خوب نیست و تعداد افرادی که آن را می بینند محدود می کند!

به جای بارگیری برنامه شخص ثالث (که احتمالاً توسط اینستاگرام تأیید نشده است و می تواند به حساب شما آسیب بیشتری برساند!) می توانید با استفاده از این ویژگی جدید اینستاگرام یک دنبال کننده را به صورت دستی حذف کرده و میزان تعامل خود را در بهترین شکل حفظ کنید!

چگونه: به لیست پیروان خود بروید و حسابی را که فکر می کنید پیرو شبح است انتخاب کنید (این امر اغلب بر اساس عکس پروفایل ، نام کاربری یا محتوای موجود در حساب آنها مشخص است) ، پس از یافتن یکی ، روی سه نقطه سمت راست کلیک کنید سمت راست کنار دکمه follow / follow را انتخاب کنید و “remove”  را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید انجام این کار باعث کاهش تعداد دنبال کنندگان می شود اما میزان تعامل شما را افزایش می دهد (به نظر من کاملاً ارزش آن را دارد!)

تایمر شمارش معکوس Stories اینستاگرام:

این احتمالاً به روزرسانی جدید محبوب اینستاگرام من است! در استوری های اینستاگرام خود اکنون می توانید یک تایمر شمارش معکوس عملکردی برای کمک به ایجاد هیاهو و اضطراری در مورد هر چیزی که می خواهید اضافه کنید! شمارش معکوس یک استراتژی کلاسیک بازاریابی است که عمل را در فرد القا می کند. من پیشنهاد می کنم از اینها به طور منظم استفاده کنید تا مردم راجع به آنچه شما می خواهید هیجان زده شوند. چند روش مفید برای تایمر شمارش معکوس:

  • اعلام یک رویداد / تبلیغات / افتتاحیه / غیره در آینده
  • یادآوری مخاطبان برای ثبت نام در یک وبینار
  • ایجاد فوریت برای پیشنهاد زمانی محدود که منقضی شود

مخاطبان شما می توانند در تایمر شمارش معکوس مشترک شوند و پس از اتمام شمارش معکوس ، در اعلان های خود یادآوری دریافت می کنند!

نحوه ایجاد: یک استوری اینستاگرام جدید ایجاد کنید و روی نماد برچسب در بالای صفحه کلیک کنید (یا از پایین به سمت بالا بکشید). برچسب “شمارش معکوس” را انتخاب کنید و عنوان را وارد کنید. سپس تاریخ و زمانی را که باید شمارش معکوس شما منقضی شود انتخاب کنید. با ضربه زدن روی چرخ رنگ در بالای صفحه می توانید شمارش معکوس را سفارشی کنید. با این کار می توانید رنگ های متنوعی را طی کنید ، بنابراین می توانید یکی را انتخاب کنید که مطابق با حساب ، فضای مجازی یا داستان شما باشد!

حذف برخی فالوورها:

آپدیت جدید اینستاگرام و ویژگی آن

 

به جذاب ترین پیروان خود با ویژگی Close Friends پاداش دهید! این ویژگی جدید اینستاگرام به شما امکان می دهد لیستی از افرادی را که می توانید استوری های اختصاصی را برای آنها ارسال کنید جدا کنید ، از سایر دنبال کنندگان خود جدا کنید. می توانید لیستی از نزدیکترین دوستان واقعی خود را ایجاد کنید و شروع به ارسال داستان های مخفی برای یکدیگر کنید ، یا می توانید از آن با در نظر گرفتن تجارت استفاده کنید و وفادارترین پیروان یا مشتریان قبلی خود را در لیست قرار دهید. از آنجا می توانید پیشنهادهای انحصاری برای آنها ارسال کنید ، سری به محصولات جدید بزنید ، یا هر “اطلاعات داخلی” دیگری را که می خواهید در مورد نام تجاری شما بدانند ، جستجو کنید!

چگونه: به نمایه خود بروید و روی نماد همبرگر در بالا سمت راست کلیک کنید. “دوستان نزدیک” را انتخاب کنید و افرادی را که می خواهید به لیست شما اضافه شوند انتخاب کنید. از آنجا به دوربین استوری اینستاگرام خود بروید و محتوای اختصاصی ایجاد کنید. وقتی برای اشتراک گذاری آماده شدید ، روی نماد “دوستان نزدیک” در پایین سمت راست ضربه بزنید تا مطمئن شوید داستان شما فقط به آن افراد می رود! توجه: در هر زمان می توانید در لیست خود تغییراتی ایجاد کنید و سایر کاربران (در داخل و خارج گروه) نمی توانند لیست را ببینند.

متن جایگزین:

آپدیت جدید اینستاگرام و ویژگی آن آپدیت جدید اینستاگرام و ویژگی آن

ویژگی جدید متن متناوب اینستاگرام این امکان را برای کاربران فراهم می کند که به راحتی از پلت فرم لذت ببرند! وقتی متن alt بر روی تصاویر شما فعال است ، هر کسی که از صفحه خوان استفاده می کند ، می تواند شرح تصویر شما را با جزئیات بشنود. می توانید متن alt خود را سفارشی کنید یا از اینستاگرام بخواهید شرح را به صورت خودکار تولید کند. من شخصاً پیشنهاد می کنم متن alt خود را سفارشی کنید تا اطمینان حاصل کنید که دقیق ترین توصیف را دارید. هرچقدر که این نوع فناوری شگفت انگیز باشد ، همیشه دقیق ترین نیست!

اگر قبلاً در مورد “بهینه سازی موتور جستجو” تحقیق کرده اید ، ممکن است بدانید که متن alt که در وب سایت خود استفاده می کنید می تواند به شما در رتبه بندی در نتایج جستجو برای کلمات کلیدی خاص کمک کند. اینستاگرام اظهار نکرده است که متن alt آنها به همین ترتیب کار خواهد کرد ، اما من شخصاً فکر می کنم افزودن متن alt به همه عکس های شما فقط در صورت وجود آنها هوشمندانه است! تصور کنید که “عکاسی در حال عکس گرفتن از یک منظره” در متن alt خود و رتبه بندی تصویر خود در هشتگ )# (عکاس بدون اینکه حتی از آن استفاده کنید ..؟! حالا ممکن است خواب ببینم اما اگر واقعیت پیدا کند بهتر است به من اعتبار دهید!

چگونه: هنگام ارسال عکس جدید ، “تنظیمات پیشرفته” را انتخاب کنید و در بخش “دسترسی” گزینه افزودن متن alt خود را مشاهده خواهید کرد. اگر می خواهید متن متنی را به عکسی که قبلاً در خبرمایه شما منتشر شده اضافه کنید ، به عکس بروید ، روی ۳ نقطه کلیک کنید ، “ویرایش” را فشار دهید ، سپس روی دکمه “افزودن متن alt” که در پایین سمت راست عکس ظاهر می شود ضربه بزنید .

چکیده:

ما در مقاله قبلی از آپدیت های جدید اینستاگرام بخش اول صحبت کردیم و در این مقاله به ادامه آپدیت های جدید اینستاگرام پرداختیم اگر قصد دارید مبحث اینستاگرام تخصصی یاد بگیرید ما در شرکت پدیده تجارت توسط متخصصین مجرب و پکیج های کامل توسط این اساتید در خدمت شما هستیم.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید