آپدیت های جدید اینستاگرام بخش اول

آپدیت جدید اینستاگرام و ویژگی آن
0
(0)

آپدیت های جدید اینستاگرام بخش اول:

اینستاگرام به عنوان پرکاربردترین شبکه اجتماعی به صورت مداوم در حال تغییر خود است و به طور متناوب آپدیت جدیدی از خود ارائه می دهد. آگاهی از  آپدیت جدید اینستاگرام و ویژگی آن برای کاربران این شبکه بسیار مهم است

همگام شدن با این تغییرات ، قسمت مهمی در جلو ماندن از رقابت و ارتباط معنادار با مخاطبان هدف خود است.

در این ماه ، ویژگی های جدیدی در دسترس است و آزمایشات جدیدی در حال انجام است که می تواند بر میزان بهره برندها و کاربران از این پلتفرم تأثیر بگذارد.

در این مقاله ، ما قصد داریم نگاهی به آپدیت جدید اینستاگرام و ویژگی آن تمام به روزرسانی های اینستاگرام که در سپتامبر ۲۰۲۰ اتفاق افتاده است ، بنابراین شروع کنیم!

قلم پیکان در داستانهای(story) اینستاگرام:

یکی از بهترین راه ها برای جلب توجه کاربران در داستان های شما کشیدن پیکان به مناطق مورد علاقه است. به عنوان مثال ، کشیدن پیکان که از پایین صفحه به سمت بالا باشد ، کاربران را به کش رفتن به سمت بالا ترغیب می کند و پیکانی که به عکس نمایه شما اشاره دارد ، ممکن است آنها را به بازدید از خبرمایه شما ترغیب کند. اینستاگرام با استفاده از استراتژیک فراوان ، تصمیم گرفت که یک “قلم پیکان” رسمی به ابزار طراحی Instagram Stories خود اضافه کند و بدست آوردن آن اشاره گر بی نقص باشد!

چگونه: به سادگی دوربین داستان های اینستاگرام خود را باز کنید (با کشیدن انگشت به سمت راست از صفحه اصلی خود). یک عکس ، فیلم بگیرید یا یک تصویر بارگذاری کنید ، سپس روی ابزار قلم در بالا سمت راست ضربه بزنید. از اینجا یک اضافات جدید خواهید دید که به نظر می رسد مانند یک پیکان کوچک است. روی آن کلیک کنید ، سپس یک خط بکشید – متوجه خواهید شد که Instagram به طور خودکار یک تیر به انتهای هر خط اضافه می کند.

محدودیت های سنی:

اینستاگرام اکنون به کاربران اجازه می دهد محدودیت سنی برای حساب های خود تعیین کنند. من تاکنون افراد زیادی ندیده ام که این به روزرسانی جدید اینستاگرام را اجرا کنند ، زیرا معمولاً نمی خواهید تعداد افرادی را که می توانند به صفحه شما دسترسی داشته باشند محدود کنید. اما کسانی که محتوایی را ارسال می کنند که برای سنین خاص مناسب نیست ، می توانند از این ویژگی استفاده کنند. (با این حال ، محتواهایی که برای همه مخاطبان مناسب نیست ، احتمالاً توسط اینستاگرام از قبل مسدود شده است …)

روش: برای افزودن این تنظیم به حساب خود ، به نمایه خود بروید ، روی نماد همبرگر در بالا سمت راست کلیک کنید ، “تنظیمات” ، “تجارت” و سپس “حداقل سن” را انتخاب کنید. از اینجا می توانید سن پیش فرض افراد برای دسترسی به حساب شما را تعیین کنید ، یا می توانید سن را بر اساس مکان تعیین کنید.

حساب سازنده:

اینستاگرام گزینه سوم نمایه را به وضعیت فعلی خود اضافه کرده است. اکنون می توانید بین Personal، Business & Creator یکی را انتخاب کنید. حساب سازنده به ایجادکنندگان محتوا متصل است و با افزودن یک ویژگی بینش جدید ، به رشد کمی در حساب خود کمک می کند:

همانطور که در اینجا مشاهده می کنید ، حساب های سازنده می توانند سود و زیان افراد دنبال کننده روزانه خود را ارزیابی کنند. به غیر از این ، ویژگی ها کاملاً مشابه یک حساب تجاری است.

حالت تاریک:

ویژگی آپدیت جدید اینستاگرام

اگر امروز با یک اینستاگرام کاملاً تاریک از خواب بیدار شدید – شما بخشی از آخرین تست بتا آنها هستید! کاربرانی که دارای سیستم عامل iOS 13 و Android 10 هستند نسخه تاریک تری از محبوب ترین برنامه رسانه های اجتماعی ما را تجربه خواهند کرد.

با این حال برخی از مردم دست به گریبان هستند زیرا کاملاً روشن نیست که چگونه به اینستاگرام مورد استفاده و نسخه جدید و خشن تر و تاریک برویم و از آن استفاده کنیم.

همانطور که گفته شد ، این فقط برای کاربران با سیستم عامل خاص در دسترس است ، اما اگر آن را دارید ، نحوه فعال / غیرفعال کردن حالت تاریک در اینجا است:

iPhone چگونه: به تنظیمات تلفن خود بروید ، Display and Brightness را انتخاب کنید ، گزینه Dark را تغییر دهید.

Android چگونه: به تنظیمات تلفن خود بروید ، Display را انتخاب کنید ، Theme را انتخاب کنید ، Dark Theme را روشن کنید.

جستجوگر ایمیل اینستاگرام:

ویژگی آپدیت جدید اینستاگرام

آیا تا به حال ایمیلی از اینستاگرام دریافت کرده اید که به شما می گوید شما صلاحیت تأیید را دارید ، گذرواژه شما تغییر کرده است یا باید سریعاً روی این پیوند کلیک کنید تا حساب خود را از حذف ذخیره کنید ؟؟ من فکر می کنم همه ما در برخی از موارد ، و متأسفانه برخی بر روی پیوند موجود در آن ایمیل ها کلیک کرده اند و لحظاتی بعد متوجه هک شدن حساب های خود شده اند.

این کلاهبرداری سنتی “فیشینگ” شما است. ایمیل ها توسط اشخاص ناشناخته ارسال می شود که قصد دارند شما را فریب دهند تا نام کاربری و رمز ورود خود را در جایی وارد کنید ، بنابراین آنها می توانند بلافاصله آن را بدزدند و حساب شما را بدست آورند.

در آپدیت جدید اینستاگرام سرانجام فهمید که این یک مشکل اساسی است و ویژگی جدیدی را به کار می برد که به کاربران کمک می کند ایمیل واقعی که از “اینستاگرام” دریافت کرده اند را تشخیص دهند یا خیر. این ویژگی جدید را می توان در تنظیمات خود یافت و هر گونه ایمیل ارسال شده توسط اینستاگرام در ۱۴ روز گذشته را نمایش می دهد ، بنابراین می توانید با اطمینان بدانید که ایمیل اصلی است یا خیر.

چگونه: به نمایه اینستاگرام خود بروید ، سه خط را در بالا سمت راست فشار دهید ، تنظیمات را انتخاب کنید ، امنیت را انتخاب کنید ، سپس در آخر “ایمیل از اینستاگرام” را انتخاب کنید.

من فکر می کنم این ویژگی برای بسیاری مفید خواهد بود ، با این حال برخی از پیشنهادات اساسی ایمیل هرزنامه عبارتند از: نگاه کردن به ایمیل فرستنده ، اگر به چیزی غیر از instagram.com ختم شود ، احتمالاً هرزنامه است! همچنین ، اینستاگرام هرگز در مورد تأیید صحت یا نقض حساب از طریق ایمیل با شما تماس نخواهد گرفت – فقط برای این عناوین در برنامه اعلان دریافت خواهید کرد. در آنجا ایمن بمانید و همیشه وقتی صحبت از ایمیل های “اینستاگرام” می شود ، بدترین ها را تصور کنید!

محدودیت های پروفایل ضد زورگویی:

ویژگی اپدیت جدید اینستاگرام

اینستاگرام به تازگی ویژگی جدیدی به نام “محدود کردن” را معرفی کرده است که به کاربران امکان می دهد از تعامل با کاربرانی که به احتمال زیاد باعث نفرت ، زورگویی یا ناخواسته به هر دلیل دیگری می شوند جلوگیری کنند.

این با مسدود کردن شخصی متفاوت است زیرا او نمی داند که مسدود شده است. آنها هنوز هم می توانند نظرات پر از نفرت خود را در حساب شما بگذارند ، اما هیچ کس به جز آنها نمی تواند آن را ببیند.

مالک حساب در صورت تمایل می تواند نظر را فاش کند ، در غیر این صورت “نظر محدود” در جای خود قرار می گیرد و می توانید بدون اینکه تحت تأثیر منفی آن شخص قرار بگیرید ، به کار خود ادامه دهید!

چگونه: اگر آنها قبلاً نظر متوسطی گذاشته اند ، روی آن انگشت خود را به سمت چپ بکشید و نماد “!” را انتخاب کنید ، سپس “محدود کردن [نام کاربری]” (restrict)را انتخاب کنید. متناوباً می توانید به نمایه خود بروید ، نماد سه خط را در بالا سمت راست فشار دهید ، تنظیمات را انتخاب کنید ، حریم خصوصی را انتخاب کنید ، “حساب های محدود” ‘restricted accounts’ را از اینجا انتخاب کنید و می توانید مجرمان شناخته شده را اضافه کنید.

چکیده:

ما در این مقاله از آپدیت جدید اینستاگرام و ویژگی های آن صحبت کردیم که ادامه آن در مقاله بعدی توضیح داده شده است ب طور کل اینستاگرام در آپدیت جدیده خودت بسیار تغییرات خوبی ایجاد کرده است که ب طور کلی در این دو مقاله توضیحاتی داده شده است.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید