بازاریابی درونگرا (Inbound Marketing) چیست ؟

بازاریابی درونگرا (Inbound Marketing) چیست
0
(0)

اگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هسیتیند که این تفکر را دارند که مشاغل بازاریابی فقط برای برون گرا های خارج از کشور است ،باید بگوییم که این تفکر ناشی از سوء تفاهم در مورد درون گرایی و بازاریابی است.ما در این مقاله شما را با بازاریابی درونگرا (Inbound Marketing) چیست ؟ آشنا می کنیم تا دید تازه ای درزمینه ی دیجیتال مارکتینگ به شما ارائه دهیم پس با ما همراه شوید.در دنیای بازاریابی دیجیتال امروز ، بخش اعظم این حرفه مستلزم کار مستقل در پشت صفحه است. بسیاری از درونگراها به دلیل نوع شخصیتی ساکت تر خود ، در بازاریابی به موفقیت رسیده اند ودر صورت احترام و استفاده از تمایلات طبیعی خود می توانند بسیار خوب مشتری را جذب کنند .تمرکز بر روی نقاط قوت خود به عنوان یک درونگرا می تواند به شما در رسیدن به مسیر خود در دنیای بازاریابی کمک کند.
کورتنای استیونز ، نویسنده برای Business.org می گوید: “Introverts نقش مهمی در فرایند بازاریابی بازی می کنند زیرا همه مصرف کنندگان به خوبی در زمینه فروش در چهره یا تبلیغات بنر تهاجمی پاسخ نمی دهند.”” چشم انداز منحصر به فردی را ارائه می دهد که به تیم های بازاریابی کمک می کند تا فعالیت های خود را برای همه در دسترس قرار دهند.”

 بازاریابی درونگرا (Inbound Marketing) چیست ؟

نقش های بازاریابی درونگرا

بسیاری از عناوین شغلی در فضای بازاریابی دیجیتال امروزی مناسب برای افراد درونگرا است. اینها فقط برخی از نقشهای بازاریابی است که درونگراها می توانند از آن ها به سادگی بهره مند شوند.

بازاریاب محتوا چه کاری انجام می دهد؟

چه کاری انجام می دهند: بازاریابان محتوا برای بالا بردن آگاهی از برند خود و ارتباط با مشتریان بالقوه ، پست های وبلاگ ، اینفوگرافیک ها ، پادکست ها و فیلم ها ایجاد می کنند.

تحلیلگر تحقیقات بازار

آنچه آنها انجام می دهند: تحلیلگران اطلاعاتی در مورد مشتریان هدف شرکت و محصولات تولیدیشان کشف می کنند. این شامل پرسیدن سؤالات مشروط برای تعیین اینکه کدام محصولات ، خدمات و ویژگیهای مورد نیاز آنها هستند و مایل به پرداخت هزینه برای آنها هستید ، می باشد.

متخصص سئو

آنچه آنها انجام می دهند: متخصصان بهینه سازی موتور جستجو (SEO) اطمینان می دهند که وب سایت ها ، پست های وبلاگ و سایر مطالب در حد ممکن در نتایج جستجو کاربر در وب سایت هایی مانند Google و Bing ظاهر می شوند.

الزامات شروع بازاریابی درونگرا

**نیاز به درک روند جذب مشتری و مشتری دارد
**کنجکاوی در مورد خود و دیگران
**باز بودن به توصیه های غیر متعار
**دانش و تجهیزات خاصی لازم نیست

مزایای بازاریابی درونگرا چیست؟

۱-ایجاد فضا و آرام

بیشتر روانشناسان معاصر موافقند که تفاوت اساسی بین درونگراها و برونگراها در حساسیت آنها به تحریک بیرونی است. و مقیاسی وجود دارد: همه افراد درونگرایانه از تعامل اجتماعی دور نمی شوند و برخی از برون گرایان وضع را تسخیر می کنند. حتی افراد درونگرای کاملاً اجتماعی نیز می توانند نسبت به محیط اطراف خود حساس باشند ، بنابراین در جایی دور ترافیک اداری با خلوت نسبی و آرامش ایده آل است.
فراهم کردن فضای درونگرا (از جمله استقلال در مورد کارشان) به آنها امکان می دهد بدون وقفه کار کنند و از قدرتهای عمیق تمرکز خود برای مقابله با پروژه های مفصل استفاده کنند.

۲-مشارکت در تجارت

اما با ابزار مناسب ، درونگراها ثابت کرده اند که آنها نیز می توانند رهبران بزرگی باشند و نقش های برجسته ای را در خود جای دهند قدرت درونگرایان در جهانی که نمی تواند جلوی گفتگو را بگیرد ، نویسنده سوزان قابیل بررسی می کند که درونگراها با توانایی خود برای انجام کارهای پیچیده با نشان دادن کوشش ، خلاقیت و تمرکز برای تجزیه و تحلیل و حل مشارکت در کار شما ، سهم بسزایی دارند.

۳-ارتباطات

بسیاری از افراد درونگرا ارتباط برقراری نوشتاری را ترجیح می دهند زیرا این امکان را به شما می دهد تا افکار خود را سازماندهی و بیان کنید و آنها را با ظرافت موجز بیان کنید. اگر در عمق فکر باشد ، ضربه زدن روی شانه یا تلفن زنگ می تواند بسیار مختل کننده باشد و ممکن است با یک سؤال پاسخ معنی دار تری بدست آورید.

نتیجه گیری بازاریابی درونگرا (Inbound Marketing) چیست ؟

در این مقاله ما درمورد بازاریابی درونگرا ،نقش و مزایای آن یه طورکامل صحبت کردیم. درونگراها روی معنای حوادث پیرامون ما تمرکز می کنند ، در حالی که برون گراها به خودی خود روی حوادث تمرکز می کنند. افرادی که وقت بیشتری را صرف گوش دادن می کنند تا حرف زدن ،دارای تامل عمیق تری خواهند بود.

 

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید