بازاریابی محلی یا لوکال مارکتینگ در اصفهان

Local marketing or local marketing
0
(0)

برای بسیاری از مشاغل ، تلاش های بازاریابی آنها باید به مخاطبان محلی برسد. در اینجا چند استراتژی بازاریابی محلی برای مشاغل کوچک آورده شده است. بازاریابی محلی به استراتژیهایی گفته می شود که مخاطبان منطقه ای در نزدیکی تجارت شما را هدف قرار می دهند. بازاریابی محلی به ویژه برای مشاغل مرتبط با مکان فیزیکی مانند رستوران ها ، کارهای خرده فروشی بوتیک و مشاوران حرفه ای بسیار موثر است. استراتژی بازاریابی محلی کسب و کار کوچک خود را سریع ، آسان و رایگان انجام دهید. این نکات به شما کمک می کند تا اقدامات بازاریابی محلی خود را فوراً بهبود ببخشید. این مقاله برای صاحبان مشاغل کوچک است که به دنبال اجرای استراتژی های بازاریابی محلی برای هدف قرار دادن مخاطبان نزدیک به محل کار خود هستند با ما همراه باشید . اگر می خواهید بدانید بازاریابی محلی یا لوکال مارکتینگ در اصفهان چیست می توانید ادامه مقالات ما را  در پدیده لرن  مطالعه کنید

بازاریابی محلی یا لوکال مارکتینگ در اصفهان

بازاریابی محلی یا لوکال مارکتینگ چیست؟

بازاریابی محلی یا لوکال مارکتینگ در اصفهان یکی از عناصر اساسی یک استراتژی بازاریابی بزرگتر برای مشاغل کوچک است ، زیرا می تواند نام تجاری شما را در مقابل مخاطبان محلی گسترده تری قرار دهد که احتمالاً در آینده نزدیک از کسب و کار شما حمایت می کنند. اما به عنوان یک کارآفرین چه کاری می توانید انجام دهید تا بتوانید دسترسی کسب و کار کوچک خود را با مخاطبان محلی بهبود بخشید؟ این راهنما شامل هفت نکته سریع و رایگان است که می تواند بلافاصله استراتژی بازاریابی محلی شما را بهبود بخشد.

۷ استراتژی بازاریابی محلی که امروز می توانید شروع کنید:

بازاریابی محلی یا لوکال مارکتینگ با برخی مراحل آسان  شروع می شود . در اینجا چند ایده سریع و ساده برای بهبود بازاریابی محلی کسب و کار شما آورده شده است.

۱_وب سایت خود را بهینه کنید (و بومی سازی کنید).

بهینه سازی وب سایت عامل اصلی ایجاد ترافیک است ، اما آیا وب سایت شما برای کاربران محلی بهینه شده است؟ Heather Lodge ، مدیر ارشد بازاریابی در Click and Mortar ، گفت که نه تنها باید بهترین روشهای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) مانند استفاده از تحقیقات کلمات کلیدی برای آگاهی از محتوای وب سایت خود را دنبال کنید ، بلکه باید تضمین کنید که وب سایت شما یک تجربه پیشرفته تلفن همراه را ارائه می دهد. . شما می توانید با استفاده از ابزار تحقیق رایگان کلمات کلیدی مانند Google Analytics ، Google Trends و Google Search Console ، بینش مربوط به SEO محلی خود را حتی بیشتر بهبود ببخشید تا دقیقاً از اصطلاحات محلی استفاده کنید. هرچه وب سایت خود را برای جستجوی محلی بهینه سازی کنید ، احتمالاً مشتریان محلی بیشتری در صفحات وب شما قرار می گیرند.

۲_برچسب های عنوان و توضیحات متا را به روز کنید.

یکی دیگر از مواردی که باید به خاطر بسپارید درباره SEO ، این است که آیا برچسب ها و فراداده های عنوان وب سایت شما به روز هستند. چند بخش مختلف فراداده وجود دارد ، اما اکثر مردم فقط باید نگران توصیف متا و برچسب عنوان باشند عنوان عنوان به ۶۰ نویسه ای گفته می شود که کاربران موتور جستجو در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) مشاهده می کنند. مک کونیت گفت: نگه داشتن برچسب عنوان مربوط به مارک و مکان خود ، اما کمتر از ۶۰ حرف ، مطلوب است. توضیحات متا کمتر در رتبه بندی جستجو نقش دارد ، اما می تواند با علامت گذاری دقیقاً به کاربران برای نوع اطلاعاتی که در صفحه وب پیدا می کنند ، نرخ کلیک را بهبود بخشد. داده ها نشان می دهد که توصیف متا با کیفیت … می تواند به نرخ کلیک کمک کند. از طرف دیگر ، برای مشاغلی مانند رستوران که می خواهد مردم با آن تماس بگیرند ، داشتن یک شماره تلفن در توضیحات متا بسیار زیاد است.” “توصیفات متا همیشه باید ۱۶۰ حرف یا کمتر باشد. برچسب عنوان و توضیحات متا را می توان در ابزارهای سرور میزبان وب مورد استفاده ویرایش کرد. ، برای بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک ، وردپرس عملکرد ساده SEO را ارائه می دهد.

۳_صفحات فرود محلی را برای همه مکانهای تجاری خود تنظیم کنید.

اگر مشاغل شما چندین مکان دارد ، باید برای هر مکان در وب سایت خود یک صفحه جداگانه ایجاد کنید تا تلاش های محلی سازی خود را ادامه دهید. اغلب شرکتی وجود خواهد داشت که مکان های مختلف آن بسیار زیاد است ، اما آنها شامل صفحاتی با اطلاعات مربوط به آن مکان های مختلف در وب سایت خود نیستند.” “این صفحات باید شامل هر مکان ، راهنمایی در مورد چگونگی رفتن به آنجا و ساعات فروشگاه باشد.” این صفحات باید شامل محتوای خاصی در مورد تجارت شما باشد. به عنوان مثال ، یک بنگاه املاک مستقر در نشویل ، تنسی ، نباید فقط در وب سایت خود ذکر کند که “یک بنگاه املاک” است. درعوض ، شامل جمله کلیدی “آژانس املاک و مستغلات پیشرو در نشویل” به موتورهای جستجو محل کار نماینده اشاره می کند و به ارائه نتایج به مخاطبان محلی کمک می کند. همچنین چگونگی جستجوی افراد برای یافتن بنگاه های املاک و مستغلات را در نظر می گیرد. آنها فقط کسی را نمی خواهند بلکه “بهترین” یا “پیشرو” آژانس های املاک را می خواهند.

۴_لیست Google My Business خود را ادعا کنید.

یکی از ساده ترین و م mostثرترین استراتژی های بازاریابی محلی که می توانید بلافاصله استفاده کنید ، ادعای لیست Google My Business است. Google برای کسب و کار من اطلاعاتی مانند موقعیت مکانی شما ، ساعات فروشگاه ، دستورالعمل ها ، اطلاعات تماس و موارد دیگر را مستقیماً در SERP به کاربران موتور جستجو ارائه می دهد. پنل دانش Google My Business خود را ادعا کنید و مطمئن شوید که به روز شده است.” “به ویژه در طول COVID-19 ، اطمینان حاصل کنید که ساعت های فعلی فروشگاه را منعکس می کند و محدودیت ها ، مانند برداشت یا تحویل را فقط به طور دقیق توضیح می دهد شما همچنین باید لیست های محلی را در سایت های شخص ثالث دیگر مانند Yelp ادعا کنید. هرچه کاربران بتوانند مکان های تجاری شما را پیدا کنند (همراه با اطلاعات مکان) ، موفقیت در بازاریابی محلی شما بهتر خواهد بود.

۵_صفحات شبکه های اجتماعی را بهینه کنید.

وقتی صحبت از بازاریابی آنلاین محلی می شود ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی بسیار مهم است. درست مانند وب سایت شما ، صفحات رسانه های اجتماعی شما باید انتخاب شوند به عنوان مکان ، اطلاعات تماس و ساعات کار کسب و کار شما. این همچنین به معنای حفظ یک حساب فعال در شبکه های اجتماعی است. با استفاده از ابزاری مانند Hootsuite می توانید پست های شبکه های اجتماعی را از قبل تعیین کنید. از منظر مشاغل کوچک ، رسانه های اجتماعی عمدتا حول محور ارتباطات درباره معاملات ، بازگشایی ها یا تبلیغات می چرخند.” “بسیاری از آنها فقط مدیریت شهرت است.

۶_بررسی مثبت کاربران را تشویق کنید و به صورت آنلاین درگیر شوید.

مشتریان راضی خود را تشویق کنید که نظرات مثبت را در اینترنت بگذارند ، چه در Google Reviews ، Facebook ، Yelp یا جاهای دیگر. حتی می توانید با تخفیف یا تبلیغات ، مانند قرعه کشی یا هدایای تبلیغاتی ، آنها را ترغیب کنید تا نقدهای مثبت بگذارند. همچنین باید وقت خود را صرف پاسخگویی به نظرات آنلاین مشتریان خود کنید. مک کایت گفت ، همیشه صادق باشید و از کپی کردن / جایگذاری پاسخ های عمومی خودداری کنید. در بیشتر موارد ، با اصالت ، فروتنی و صداقت به مردم پاسخ دهید – خواه این یک بررسی منفی باشد یا مثبت.” “یک ساعت در هفته تنظیم کنید تا فقط پاسخ دهید ، پاسخ دهید و مطمئن شوید که این فقط یک پاسخ کلی برش کوکی نیست. کاربران با این کار خاموش می شوند و احساس می کنند به آنها گوش داده نمی شود.” [مقاله مرتبط را بخوانید: مشاوره کسب و کار در اصفهان بیشتری بدست آوریم]

۷_رویدادهای جامعه محلی را میزبانی یا حمایت مالی کنید.

بازاریابی دیجیتال همه خوب و خوب است ، اما ایجاد یک پل ارتباطی بین مخاطبان و نام تجاری در دنیای واقعی بسیار ارزشمند است. حمایت و یا میزبانی یک رویداد محلی را هر زمان ممکن در نظر بگیرید تا نمایان بودن برند را در جامعه محلی خود افزایش دهید. این نیز یک روش عالی برای جلب توجه مطبوعات محلی است ، که احتمال یافتن آنلاین شما توسط مخاطبان محلی را بهبود می بخشد.

ایده های بازاریابی محلی یا لوکال مارکتینگ

۱_همه جا آنلاین باشید

بازاریابی آنلاین می تواند ایده جالبی برای کسب و کارهای محلی باشد، لیست ها و پروفایل های مشاغل محلی خود را در صفحات اجتماعی ایجاد و به روز رسانی کنید. علاوه بر این می توانید یک وب سایت برای کسب و کار کوچک خود داشته باشید، برای موفقیت باید اطمینان حاصل کنید که یک لیست کسب و کار محلی در Google که همیشه فعال و برورز می باشد ایجاد شده است. هنگامی که یک کاربر “شهر من” + “سرویس شما” را جستجو می کند ، اطمینان نمایید که آنها شما را در همه جا مشاهده می کنند. این اعتماد و اصالت را ایجاد می کند.

۲_چهره ای را به کسب و کار وارد کنید

در یک بازار محلی کوچک ، شرکت شما می تواند با قرار دادن چهره ای به شرکت یا کالایی ، به جذب مخطابان بیشتری دست یابد. مردم وقتی می دانند چه کسی پشت پرده است ، اعتماد آسانتری به یک شرکت دارند. هرچه بیشتر به شما اعتماد کنند ، احتمال خرید آنها بیشتر خواهد بود. بنابراین ، حتماً در جامعه محلی، خود را معرفی کنید و با دیگران تعامل برقرار کنید. اگر تبلیغات محلی می کنید ، عکسی از خودتان را نیز اضافه کنید!

۳_نمونه های رایگان بدهید

در یک بازار محلی کوچک ، می دانیم که دادن نمونه های رایگان از محصول شما (در صورت امکان) می تواند شگفتی کند. یک سازنده شکلات محلی وجود دارد که از این استراتژی به طور موثر استفاده کرده است. آنها دو دانشجو را با حداقل دستمزد استخدام کردند تا نمونه های شکلات را به همراه یک بروشور در بعضی از شلوغ ترین تقاطع های شهر در ساعت شلوغ به دست دیگران برسانند. کافی بود معجزه فروش آن ها را مشاهده نمایید!

چگونه بازاریابی محلی تجارت را در جامعه تقویت می کند؟

آمارها حاکی از آن است که اکثر افرادی که از طریق تلفن های خود در اینترنت جستجو می کنند به دنبال چیزی محلی هستند. طبق مطالعه مشترک موتور جستجوگر لند ، ۵۰٪ از افراد در طی یک روز پس از جستجو به فروشگاه یا مشاغل مورد جستجوی خود می روند. بعلاوه ، ۶۰٪ مردم از اطلاعاتی که در تبلیغات آنلاین محلی و وب سایت مشاغل پیدا کرده اند استفاده کرده اند

این عوامل برای کسب و کار در تلاش برای تقویت حضور خود در بازار محلی دارای اهمیت زیادی هستند. تأکید بر تلاش برای دستیابی به مشتریان ، اغلب مشتریان وفادار طولانی مدت ، در منطقه محلی کسب و کار در قلب بازاریابی محلی است. در اینجا برخی از عناصری آورده شده است که این مشاغل می خواهند برای دستیابی به مردم محلی به تلاش های بازاریابی خود اضافه کنند.

بازاریابی محلی به طور خاص در اطراف یک سرویس محلی ، فروشگاه فیزیکی یا رستوران قرار دارد. تمام تلاش های بازاریابی این نهاد متمرکز (یا باید) بر روی سوق دادن مشتریان به آن مرکز خاص باشد. معمولاً این مشتریان در شعاع ۱۰ مایلی تجارت مورد نظر زندگی می کنند.

سخن پایانی:

بازاریابی محلی می تواند یک معدن طلا برای تجارت شما باشد اما فقط در صورت استفاده صحیح از آن. جدیدترین روندها و کانالهایی را که به بسیاری از مشاغل محلی کمک می کند تا اوج بگیرند ، کشف کنید.بازاریابی محلی به استراتژی های بازاریابی که یک کسب و کار به صورت آنلاین استفاده می کند تا محصولات یا خدمات خود را در معرض دید مردم منطقه محلی خود قرار دهد و مشتریان جدید و بالقوه را در شعاع مشخص با هدف تبدیل آنها به طرفداران سخت گیر درگیر کند ، استفاده می کند.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید