راه های جذب و افزایش فالوئر در اینستاگرام

راه های جذب و افزایش فالوور دراینستاگرام
0
(0)

اینستاگرام با ملیون ها کاربر محیط بسیار خوبی برای بازاریابی و کسب در آمد به صورت دیجیتالی است و یکی از ملاک هایی که به درامد زایی شما در سوشال مارکتینگ  اینستاگرام فالوئر زیاد است ما در این مقاله ی راه های جذب و افزایش فالوئر در اینستاگرام سعی کردیم از یک سری ویژگی های افزایش فالور به شما بگوییم که چگونه فالور خود را زیاد کنید باید بدانید که افزایش بازدیدکننده از هر کسب و کاری در هرکجا، برابر با افزایش فروش خواهد بود. در شبکه های اجتماعی داشتن فالوور اعتباری بزرگ برای کسب و کار است. همچنین اگر بتوان در این شبکه ها مخاطبان را جذب کنید و یا مشتریان خود را ترقیب کنید که پیج یا پروفایل شما را دنبال کنند همیشه می توانید خبرها و رویدادها، آفرها و محصولات و همچنین خدمات جدید خود را به آنها اطلاع رسانی کنید.

مراحل راه های جذب و افزایش فالوئر در اینستاگرام :

۱-حساب اینستاگرام خود را بهینه کنید.

قبل از اینکه بفهمید چگونه می توانید فالوور در اینستاگرام بدست آورید ، یکی از مهمترین مراحل این است که حساب خود را کاملاً بهینه کنید. بیو اینستاگرام برند خود را به عنوان “صفحه اصلی” حساب خود در نظر بگیرید. بدون داشتن بیو ، زیرنویس های تصویر ، نام کاربری یا تصویر نمایه مناسب ، مردم چگونه می توانند حساب را به مارک شما تعلق بگیرند؟ ممکن است بدیهی به نظر برسد ، اما در اینستاگرام بیو و تصویر شما به شکل گیری پایه های هویت برند شما کمک می کند. پیوند موجود در بیوگرافی شما یک نقطه برای هدایت بازدید Instagram به سایت شما است ، بنابراین بهینه سازی حساب کاربری شما ضروری است.
علاوه بر این ، نام کاربری خود را تا آنجا که ممکن است جستجوگرانه نگه دارید ، که معمولاً به این معنی است که به نام تجاری واقعی خود نزدیک باشید. اگر نام کسب و کار شما طولانی تر است ، آن را به چیزی که مخاطب تشخیص می دهد کوتاه کنید. اعداد یا نویسه های خاص را به نام کاربری خود اضافه نکنید و در صورت امکان آن را با سایر دسته های رسانه های اجتماعی که از قبل دارید مطابقت دهید.

۲- یک تقویم محتوای ثابت نگه دارید.

بدترین کاری که می توانید هنگام جذب فالوور در اینستاگرام انجام دهید ارسال مطالب در زمان های تصادفی و تصادفی است. اگر در ابتدا به اندازه کافی خوش شانس هستید که کاربران را وادار به دنبال کردن خود کنید ، نمی خواهید آنها را فراموش کنید که در وهله اول شما را دنبال کردند.
برای مقابله با این مسئله ، به یک برنامه منظم ارسال پیام ادامه دهید. به طور معمول ، مارک ها نباید بیش از چند بار در روز ارسال کنند تا از هرزنامه در امان بمانند ، اما با هر شروطی که باشید ، آن را ثابت نگه دارید. تقریباً ۲۰۰ میلیون کاربر اینستاگرام روزانه وارد سیستم می شوند ، بنابراین برای اینکه شبکه خود را حتی گسترده تر کنید ، سعی کنید چند بار در طول روز منتشر کنید.

۳- پست های اینستاگرام را از قبل برنامه ریزی کنید.

در حالی که الگوریتم اینستاگرام تغییر کرده است تا محتوای بیشتری را که کاربران دوست دارند نشان دهد ، ارسال در زمان مناسب همچنان می تواند با افزایش تعامل کلی دریافتی ، به پست های شما چشم انداز بیشتری دهد.برند شما کارهای زیادی برای ارتقا vis سطح دید انجام می دهد و اکنون با Sprout Social ، برنامه ریزی برای محتوای Instagram یکی از آنهاست. با استفاده از جدیدترین ابزارهای خود ، ما می توانیم از طریق فرآیندی آسان به مارک تجاری شما در زمان بندی مطالب کمک کنیم.
با برنامه ریزی پیش از محتوا ، کل تیم شما می تواند با کارآیی بیشتر برنامه ها را مشاهده کند. ساخت محتوا از قبل همیشه هوشمندانه است و با ابزار برنامه ریزی اینستاگرام ما می توانید به مخاطبان خود دسترسی پیدا کرده و جریان مداوم محتوا را همزمان حفظ کنید.

۴-از شرکا و مدافعان نام تجاری بخواهید تا محتوای شما را ارسال کنند

هنگامی که یاد می گیرید چگونه بیشتر فالوور اینستاگرام به دست بیاورید ، مهم است که از ارزش مخاطبان خود مطلع شوید. هرچه تعداد پیروان شما (به صورت ارگانیک) بیشتر شود ، خریداران و مشتریان علاقه مند بیشتری خواهید داشت. بهترین راه برای جلب مشتریان به دنبال شما ، حضور در مقابل آنها و حضور در آنها است. حضور در اینستاگرام خود و همچنین دیگران بسیار مهم است. سعی کنید از محتوای تولید شده توسط کاربر حمایت مالی کنید تا نام تجاری خود را در اخبار مشتریان وارد کنید. همچنین می توانید مسابقات اینستاگرام را برگزار کنید تا برند خود را به مخاطبان بیشتری برسانید. این نوع کمپین ها با نشان دادن اینکه طرفداران شما به اندازه کافی برای بازنشر مطالب شما یا ایجاد UGC اختصاصی خود سرمایه گذاری می کنند ، اثبات اجتماعی ایجاد می کنند. راه دیگر این است که دسته خود را در مقابل مخاطبان بسیار بیشتری قرار دهید. سعی کنید با حساب های بزرگ اینستاگرام در صنعت خود مانند تأثیرگذارهای برجسته در فضای خود کار کنید تا محتوای خود را برای مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.فقط مطمئن شوید که چیزی با ارزش ارائه می کنید. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید بسیار پر فروش به نظر می رسد. برای ایجاد مخاطبان اینستاگرام خود ، همکاری های بازاریابی و برنامه های بازاریابی مشترک با سایر مشاغل پیدا کنید.

۵- از فالوورهای جعلی اینستاگرام خودداری کنید

تفاوت فاحشی بین حساب کاربری اینستاگرام با پیروان جعلی و قانونی وجود دارد. شاید به راحتی خرید فالوورهای اینستاگرام وسوسه انگیز به نظر برسد ، اما این واکنش بیش از مزایای رشد آلی پیروان است.
پیروان جعلی اینستاگرام تمایل دارند:
فریب دنبال کنندگان جدید: اگر کاربران به فید غیرفعال اینستاگرام با ده ها هزار دنبال کننده بروند ، اعتبار حساب را کاهش می دهد. مردم را فریب ندهید تا شما را دنبال کنند. برای تعامل بهتر اعتماد و روابط طولانی مدت ایجاد کنید.
ROI نداشته باشید: ممکن است خرید دنبال کننده آسان تر باشد ، اما ربات خریداری شده یا پیروان جدید بدون سرنشین شما هیچ چیز خریداری نمی کنند. مردم به یک دلیل مارک های تجاری را در اینستاگرام دنبال می کنند. آنها آنچه را که شما ارسال می کنید یا به طور کلی شرکت شما را دوست دارند. اینها هزینه کنندگان واقعی هستند و ارزش پولی را برای تجارت شما به ارمغان می آورند.

سخن پایانی:

بالا بودن تعداد فالوورهای یک پیج، مانند یک اعتبار و اصالت برای آن می باشد. زمانی که تعداد فالوورهای یک پیج بالا باشد، افرادی که از پیج دیدن می کنند برای پیوستن به آن اعتماد بیش تری می کنند. پس افزایش فالوور به نوبه خود یک دغدغه دائمی برای ادمین های پیج می باشد ما در این مقاله و مقاله بعدی به شما راه های افزایش فالور را به شم آموزش میدهیم پیشنهاد میشود مقاله بعدی را مطالعه کنید.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید