راه های کسب در امد از اینستاگرام

ایجادراه های کسب در امد از اینستاگرام
0
(0)

اکثر افراد می خواهند بدانند که چگونه در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی درآمد کسب کنند و این امر با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضعیف شدن بسیاری ازکسب و کار های سنتی  بسیار تشدید یافته است . اگر شما نیز به فکر نجات کسب و کار خود هستید با ما همراه شوید تا راه های کسب در امد از اینستاگرامرا با هم مورد بررسی قرار دهیم.

سه روش اصلی برای کسب درآمد در اینستاگرام وجود دارد:

۱-به عنوان تأثیرگذار (اینفلوئنسر) برای ارسال محتوای مورد حمایت تجاری از مارک ها کار کنید

۲- بازاریابی وابسته باشید که محصولات دیگران را می فروشد

۳- یک کارآفرین شوید و محصولات بفروشید خود را

نحوه راه های کسب در امد از اینستاگرام

استراتژی ۱: به عنوان تأثیرگذار (اینفلوئنسر) برای ارسال محتوای مورد حمایت تجاری از مارک ها کار کنید

پست های اسپانسر شده ممکن است اولین چیزی باشد که با شنیدن جمله “تأثیرگذار اینستاگرام” به ذهن شما خطور می کند. از اوایل سال ۲۰۱۹ بیش از ۵۰۰۰۰۰ تأثیرگذار فعال در اینستاگرام وجود دارد و اصلی ترین نیاز اساسی هر اینفلوئنسر  در اینستاگرام تعداد فالوئر مناسب  است. به عبارت دیگر ، این استراتژی برای افرادی مناسب است که تمایل به برقراری ارتباط با افراد ناشناس دارند  وبتوانند اعتماد آنهارا به خود جذب  کنند.

جذابیت این استراتژی این است که شامل بازاریابی بدون هیچ یک از دردسر های دیجیتال مارکتینگ می شود:

نیازی به ایجاد محصول یا انجام سفارشات نیست بلکه شما باید هر برندی را که می خواهد با شما کار کند را مورد بررسی قرادهید و به این پرسش پاسخ دهید که :آیا این فرصت  برای من مناسب است؟

استراتژی ۲: به یک بازاریاب وابسته  تبدیل شوید (افیلیت مارکتینگ )

برخلاف محتوای حمایت شده ، این استراتژی کمتر در مورد گسترش آگاهی و بیشتر در مورد فروش است. این به این دلیل است که شما فقط زمانی درآمد کسب می کنید که پیروان شما واقعاً محصول را خریداری کنند. نکته مثبت ان این است که ، به عنوان یک بازاریاب شرکت وابسته ، نیازی به نگرانی در مورد تولید آن محصول یا انجام سفارشات ندارید.نکته منفی این است که اگر می خواهید بدون آزار دادن مخاطب رشد کنید ، این استراتژی مستلزم استراتژی محکمی است.

بازاریابی وابسته در واقع یک زاویه هوشمند و کاملاً ثابت درزمینه دیجیتال مارکتینگ است.شما قلم های مورد علاقه خود ، یا ریمل مژه و ابرو یا غذای سگ را به شما توصیه می کند و یا پیوندی برای خرید محصول ارائه می دهید ، یا دیگری کد تبلیغاتی با تخفیف اندک. کد پیوند و کد تبلیغاتی منحصر به فرد شماست ، بنابراین تاجر می تواند میزان فروش شما را به تلاش های شما پیگیری کند. برای هر فروش کارمزد یا درصدی کسب می کنید.

استراتژی ۳:  یک کارآفرین شوید و محصولات خود را بفروشید

سومین استراتژی کسب درآمد در اینستاگرام فراتر از بازاریابی و حوزه تجارت الکترونیکی واقعی است.به جای استفاده از مارک شخصی خود برای فروش محصولات دیگران ، محصولات خود را بفروشید. این ممکن است یک کتاب میز قهوه از محبوب ترین عکس های شما باشد، اما همچنین می تواند وقت و توصیه شما به عنوان مشاور باشد، یا خط مد سطح بالا شما، و اگر قبلاً صاحب مشاغل هستید ، فروش در اینستاگرام افزودنی بارز به استراتژی بازاریابی شماست.

سه روش اصلی برای آموزش کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد:

۱_به عنوان تأثیرگذار برای ارسال محتوای مورد حمایت تجاری از مارک ها کار کنید.
۲_بازاریابی وابسته باشید که محصولات دیگران را می فروشد.
۳_یک کارآفرین شوید و محصولات خود را بفروشید.

برای ادامه آموزش کسب درآمد از اینستاگرام چیست لطفا مقاله ی بعدی مارا دنبال کنید…

کلام آخر :

برای راه های کسب در امد از اینستاگرام در شبکه های مجازی به خصوص اینستاگرام که رقابت زیادی در بین افراد است لازمه ی کسب و کار موفق نحوه راه های کسب در امد از اینستاگرام آن است شما در مطالب بالا شاهد آمزش این موارد به صورت تصویری هستید و میتوانید ب راحتی در اینستاگرام پیج تجاری خود را داشته باشید در کل برای آموزش تخصصی اینستاگرام توسط اساتید مجرب به شما پکیج تخصصی کاپیتان اینستاگرام شو را به صورت انلاین و همچنین شرکت در کلاس های کاملا تخصصی را در شرکت پدیده تجارت با سال ها تجربه در این زمینه پیشنهاد میکنیم.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید