روش های خلاقانه برای جذب فالوور

شیوه های جذب فالوور دراینستاگرام (فراگمان دوم)
0
(0)

اینستاگرام یک برنامه به اشتراک گذاری رایگان عکس و فیلم در آیفون و اندروید است. افراد می توانند عکس ها یا فیلم ها را در سرویس ما بارگذاری کنند و آنها را با پیروان خود یا با گروهی از دوستان انتخاب شده به اشتراک بگذارند. آنها همچنین می توانند پست های به اشتراک گذاشته شده توسط دوستانشان در اینستاگرام را مشاهده ، نظر داده و لایک کنند. هر فرد ۱۳ ساله و بالاتر می تواند با ثبت آدرس ایمیل و انتخاب نام کاربری ، یک حساب کاربری ایجاد کند.در مقاله ای درمورد شیوه های جذب فالوور دراینستاگرام  صحبت کردیم و موضوع این مقاله روش های خلاقانه برای جذب فالوورمی باشد و مقاله قبلی را تکمیل خواهد کرد. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

مراحل روش های خلاقانه برای جذب فالوور:

۱-اینستاگرام خود را در همه جا به نمایش بگذارید

مگر اینکه شما اینستاگرام خود را تبلیغ کنید ، افراد چگونه می توانند یک حساب کاربری پیدا کنند؟ مطمئن شوید که حساب اینستاگرام شما در وب سایت و سایر شبکه های اجتماعی شما ذکر شده است.

ایجاد دید و آگاهی یکی از بهترین راه های کشف شدن است. اگر واقعاً می خواهید فالوئرهای بیشتری در اینستاگرام به دست آورید ، به مردم اطلاع دهید که کجا شما را پیدا کنند. شما می توانید دکمه های رسانه های اجتماعی را به وب سایت و وبلاگ خود اضافه کنید تا به ارتقا shares اشتراک اجتماعی در همه شبکه های شما کمک کند و همچنین به مردم نشان دهید که کجا شما را در اینستاگرام پیدا کنند.ایده عالی دیگر عبور از تبلیغات در حساب های رسانه های اجتماعی خود است. موزه هنرهای مدرن به طور مرتب آگاهی در مورد اینستاگرام خود را از طریق توییتر منتشر می کند. به راحتی می توانید از سایر شبکه های اجتماعی خود برای هدایت کاربران به اینستاگرام خود استفاده کنید.با این حال ، اطمینان حاصل کنید که فقط درخواست فالو نمی کنید. درعوض باید سعی کنید محتوای منحصر به فرد را در اینستاگرام خود تبلیغ کنید تا کاربران دلیل داشته باشند که شما را در آنجا دنبال کنند. خوشبختانه ، با اضافه کردن تعداد زیادی محتوای جدید و ویژگی های ویدئویی مانند Stories ، IGTV و Reels ، این فرصت عالی برای ایجاد فالوور از طریق محتوای خلاقانه دارید.

۲-پست هایی ارسال کنید که فالوورهایتان به دنبال آن هستند

اگرچه این گفته راحت تر از انجام است ، اما هوشمندانه است که یاد بگیرید فالووران شما چه محتوایی می خواهند ببینند. به سرعت در اینستاگرام خواهید فهمید که برخی از محتوا عملکرد بهتری نسبت به بقیه دارند. به همین دلیل آزمایش بسیار مهم است.

برای اینکه یک مرحله جلوتر از تجزیه و تحلیل خود بروید ، برند شما باید روی ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام سرمایه گذاری کند. با این کار ردیابی ، محک زدن و تجزیه و تحلیل محتوای اینستاگرام در بین حساب ها راحت تر خواهد بود. با تجزیه و تحلیل فیلترها ، زیرنویس ها و موارد دیگر ، به استراتژی محتوای خود اطمینان داشته باشید تا ببینید چه چیزی برای مخاطبان شما بهتر است. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، سعی کنید رقبا را تجزیه و تحلیل کنید.

نباید مستقیماً از رقبای خود کپی کنید ، اما یادداشت برداری درباره کارهایی که انجام می دهند یا ارسال آن باعث مشارکت هوشمندانه است. کمی تحقیق رقابتی می تواند کمک زیادی کند. شما می توانید با استفاده از گزارش رقبا اینستاگرام ما ، نگاهی به آنچه در صنعت شما برای مارک های دیگر کار می کند ، بیاندازید.

۳- مکالمه را شروع کنید

یکی از بهترین راه ها برای آگاهی کاربران از اینستاگرام شما مکالمه است. طبق شاخص اجتماعی Sprout 2020 ، مصرف کنندگان می خواهند با اولین محتوای بصری مانند عکس ها (۶۸٪) و ویدئو (۵۰٪) و پس از آن ۳۰٪ که می خواهند با پست های متنی درگیر شوند. اینستاگرام مناسب این نمایه مخاطب است ، تصاویر جالب توجه را با زیرنویس ها مرتبط می کند که وقتی مهارت های نوشتن شرح عکس اینستاگرام خود را کامل می کنید ، می تواند به همان اندازه جذاب باشد.

سعی کنید هرچه بیشتر به سوالات یا نظرات پاسخ دهید ، زیرا این می تواند به معنای تفاوت بین مشتری جدید ، پیرو یا بهبود روابط شما با مخاطبان باشد. تحقیقات شاخص ما همچنین نشان داد که ۸۹٪ از مصرف کنندگان پس از دنبال کردن موارد اجتماعی ، از یک مارک خرید می کنند ، بنابراین مهم است که توجه و وفاداری لازم را برای تبدیل بازدید کننده به نمایه خود به فالوور حفظ کنید. هرچه مکالمه در مورد خبرمایه شما بیشتر شود ، احتمال پیروان شما بیشتر می شود. از فالووران خود قدردانی کنید واز پاسخ دادن نترسید.

۴-فالوورهای اینستاگرام خود را خوشحال کنید

نکته آخر اینکه ، وقتی فالوورهای اینستاگرام خود را شاد می کنید ، نتیجه رشد مخاطبان را مشاهده می کنید. ما نکات زیادی در مورد طوفان مغزی و برنامه ریزی برای محتوا به شما داده ایم ، بنابراین آنها را به روشی عملی کنید که از نظر صدای برند شما واقعی باشد به عبارت دیگر ، از به نظر رسیدن نیازمند ، فروش محور یا رباتیک خودداری کنید.
برای بسیاری از حساب ها ، این به معنی پاشیدن در پست هایی است که به طور قانونی برای ایجاد لبخند به لب فالوور و ایجاد روابط با مشتری طراحی شده اند. فراموش نکنید که محتواهایی را برای پیروان خود فراهم کنید که گویی آنها در خوراک شخصی شما دوستان هستند: این ممکن است شامل ارسال الگوهای رفتاری ، محتوای الهام بخش یا فقط به اشتراک گذاری مجدد عکسهای جالب یا آثار هنری باشد (البته از همه به درستی اعتبار گرفته شده است) که می تواند به شما کمک کند در طول روز کمی برداشت ذهنی را دنبال کنید.

سخنان پایانی

ما در این مقاله درمورد روش های خلاقانه برای جذب فالوور صحبت کردیم. اینستاگرام به کشف محبوبیت بیشتری در بین مخاطبان ادامه می دهد ، بنابراین استفاده از این نکات برای جذب فالوور به شما در افزایش دسترسی کمک می کند. اگر آماده هستید که ابزارهای قدرتمند Sprout را در پشت مدیریت اینستاگرام خود قرار دهید ، امروز یک دوره آموزشی را شروع کنید.ومهارت های لازم در این زمینه را کسب کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید وموفق شوید. میتوانید در دوره های آموزشی پدیده تجارت ثبت نام کنید زیرا دارای کادر آموزشی کاملا مجرب، حرفه ای و با تجربه می باشد و می تواند به شما کمک کند تا زود تر به پله موفقیت  برسید .

 

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید