روش های دیجیتال مارکتینگ (قسمت دوم)

روش های دیجیتال مارکتینگ (قسمت دوم)
0
(0)

به عنوان یک تجارت یا مارک ، انواع مختلفی از بازاریابی دیجیتال وجود دارد که باید در نظر بگیرید. استفاده از این روش ها وسوسه انگیز است ، فقط از نوعی استفاده کنید که در حال حاضر برای بازاریابی آنلاین مارک یا تجارت خود مناسب است و آن را می فهمید. اگر این کار را انجام دهید ، به طور بالقوه قدرتمندترین اشکال بازاریابی دیجیتال را برای نام تجاری خود بدست می آورید.در حالی که بازاریابی دیجیتال یک موضوع پویا است ، امروز اگر می خواهید از آن برای رشد تجارت خود استفاده کنید در ادامه  مقاله با ما همراه باشید ما در این مقاله درمور دیجیتال مارکتینگ و روش های دیجیتال مارکتینگ (قسمت دوم) که در مقاله قبلی قسمت اول آن را توضیح دادیم صحبت خواهیم کرد.

روش های دیجیتال مارکتینگ (قسمت دوم)

۶- ایمیل مارکتینگ

شکل دیگری از بازاریابی بازاریابی از طریق ایمیل است و شما حدس زده اید که شامل ایمیل است. این نوعی بازاریابی مستقیم است که اطلاعات ، پیشنهادات ، وبلاگها و غیره را مستقیماً به صندوق ورودی لیست پستی شما می فرستد. از طریق دریایی از ایمیل ها ، ایمیل بازاریابی شما ظاهر می شود ، اما ترفند خواندن آن است. بله ، ممکن است در کنار ایمیل های ۱۰۰s ظاهر شود و اگر نتوانید ایمیلی را ایجاد کنید که چشم نواز باشد ، از بین می رود. خوشبختانه ابزارها و آژانس های بازاریابی از طریق ایمیل (مانند ما) وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند. بازاریابی از طریق ایمیل راهی عالی برای دستیابی به مشتریان شما ، تعامل با آنها بعد از خرید یا حتی ارسال خبرنامه برای آنها است.

استراتژی

بازاریابی از طریق ایمیل معمولاً کوتاه مدت در نظر گرفته می شود اما می تواند به عنوان بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد. اگر برای مدت کوتاهی کدهای تخفیف منحصر به فرد ارسال می کنید ، این می تواند یک راه حل کوتاه مدت برای افزایش فروش باشد. یا اگر می خواهید وبلاگ یا خبرنامه ارسال کنید ، برای افزایش بازدید از وب سایت خود ، می تواند به مدت طولانی استفاده شود. فقط هر روز ایمیل بعد از ایمیل ارسال نکنید – مردم این را دوست ندارند.

۷- بازاریابی تأثیرگذار / وابسته

بازاریابی تأثیرگذار و بازاریابی وابسته از افرادی که در موقعیت “قدرت” هستند استفاده می کنند ، معمولاً افراد تأثیرگذار در شبکه های اجتماعی یا متخصصان صنعت و غیره. این برای کمک به شما در بازاریابی یک محصول یا خدمات به مخاطبان آنها است. در سالهای اخیر ، از طریق سایتهایی مانند Instagram و YouTube ، جایی که شرکتها برای تأثیرگذاری محصولات یا خدمات خود در صفحات اجتماعی یا وب سایتهای وابسته ، شرکتهایی را تحت تأثیر قرار می دهند ، محبوبیت بیشتری پیدا می کند. این همکاری ها می تواند شامل دادن کدهای تخفیف منحصر به فرد ، ارسال پست های وبلاگ یا جوایز و غیره برای مخاطبان تأثیرگذار باشد تا در اطراف نام تجاری و کسب و کار شما ایجاد هیاهو شود.

استراتژی

اینفلوئنسر یا بازاریابی وابسته می تواند یک کمپین کوتاه مدت برای کمک به فروش بیشتر یا افزایش بازدید وب سایت باشد. تأثیرگذارها معمولاً بیش از یک هفته یا کمتر به طور مداوم تبلیغ نمی شوند. این به دلیل عدم اشتغال زیر است (آنها از دیدن محصول شما در بصورت مداوم خسته می شوند).

۸- بازاریابی ویروسی

آیا آن فیلم های ویروسی را که بصورت آنلاین مشاهده می کنید می شناسید؟ خوب ، برخی از شرکت ها از این موارد به عنوان شکل هوشمندانه بازاریابی استفاده می کنند. فیلم ها یا تصاویر ویروسی به طور غیرمستقیم یک محصول یا خدمات را تبلیغ می کنند (اعم از محصولی که در آن گنجانده شده است یا خدماتی است که مورد استفاده قرار می گیرد یا به سادگی نمایش داده می شود).

استراتژی

این یک گزینه عالی برای مشاغل b2c است ، و تعداد زیادی از تأثیرگذاران و ایجادکنندگان محتوا در آنجا وجود دارند که می توانند بازاریابی اینفلوئنسر را با بازاریابی ویروسی مخلوط کنند تا دسترسی به محتوای ویروسی شما را به حداکثر برسانند. با این حال ، توجه داشته باشید که بازاریابی ویروسی یکی از سخت ترین انواع بازاریابی دیجیتال است ، اما دستیابی به آن غیرممکن نیست.اگر یک محتوا ایجاد کنید که ویروسی شود ، نه تنها افزایش ROI را مشاهده خواهید کرد ، بلکه باعث افزایش آگاهی از برند خواهید شد. همراه با مصرف کنندگان ، ارزشهای مثبت و محتوای ویروسی را با تجارت خود مرتبط کنید.

۹- تبلیغات رادیویی

در حالی که رادیو فقط مبتنی بر امواج رادیویی بود ، اکنون همه دیجیتال است. این بدان معناست که تبلیغات رادیویی اکنون در حوزه بازاریابی دیجیتال قرار می گیرد. تبلیغات رادیویی یک روش عالی برای شنیدن تجارت یا نام تجاری شما است و انجام آن با تبلیغات دیجیتال هرگز آسان نبوده است.

چگونه کار می کند

استراتژی

اگر مشاغل محلی هستید ، تبلیغات مکان یابی را هدف قرار دهید و اگر ملی هستید ، تبلیغات Spotify را دنبال کنید تا مستقیماً یک اطلاعات جمعیتی را هدف قرار دهید. راه اندازی تبلیغات Spotify زمانی کار بسیار طولانی بود ، اما اکنون پلت فرم تبلیغاتی صوتی پیشرو دارای یک پلتفرم تبلیغاتی سلف سرویس فوق العاده کاربر پسند است. Spotify Ad Studio همچنین دارای گزینه دستی صوتی است که در آن چیزی را که می خواهید آگهی صدا داشته باشد تایپ می کنید و آنها از صداپیشگان داخلی خود برای ایجاد تبلیغ شما استفاده می کنند.

۱۰- تبلیغات تلویزیونی

رادیو تنها چیزی نیست که می توان به سمت دیجیتال رفت. گزینه های زیادی برای کسانی که می خواهند در تلویزیون تبلیغ کنند بدون پرداخت هزینه های گران قیمت اسلات تبلیغاتی در تلویزیون پرایم ، وجود دارد.بازاریابان در این کانال بازاریابی با ترکیب داده های شخصی درمورد مصرف کنندگان ، همراه با استفاده از روش های جدید تحویل برای تبلیغات تلویزیونی ، مانند تبلیغات آدرس پذیر ، در حال مرور هستند. آنها همچنین تبلیغات تلویزیونی را در مرکز مبارزات بین کانال قرار می دهند. بنابراین ، اگر یک مصرف کننده تبلیغاتی را در تلویزیون مشاهده کند ، آن را در دستگاه های دیجیتالی خود نیز مشاهده می کند که پیام تبلیغات را تقویت می کند.

استراتژی

با بهره گیری از این هوش ویدئویی به این معنی است که شما می توانید مخاطبان هدف مشخص خود را با تبلیغات تلویزیونی بیشتری که به طور خاص برای علایق شخصی آنها تأمین می شود و در بعضی مواقع بیشترین تأثیر را دارند ، هدف قرار دهید.

۱۱- تبلیغات موبایل

تبلیغات موبایلی چیزی است که شامل همه اشکال بازاریابی دیجیتالی است که در بالا ذکر کردیم. اعم از تبلیغات اجتماعی تلفن همراه ، تبلیغات جستجوی تلفن همراه یا حتی تبلیغات تلویزیونی و رادیویی تلفن همراه ، هر شکل از بازاریابی دیجیتال که ذکر کردیم می تواند به تلفن همراه منتقل شود. مشاغل در سراسر جهان بیشتر بودجه تبلیغاتی خود را به تلفن همراه تغییر می دهند زیرا مصرف کنندگان بیشتر از هر دستگاه دیگری وقت خود را صرف دستگاه های تلفن همراه خود می کنند

استراتژی
شما باید به دقت در مورد چگونگی انطباق با استراتژی تبلیغات گسترده خود و بهینه سازی آن برای محیط دستگاه تلفن همراه فکر کنید. باید در نظر بگیرید که اندازه صفحه نمایش شما بسیار کم است و کار با آن قطع می شود و از وقفه های سرزده کمتر از هر دستگاه دیگری در تلفن همراه استقبال می شود.

سخنان پایانی

همانطور که در مقالات قبلی در مورد روش های دیجیتال مارکتینگ (قسمت اول) صحبت کردیم ، دراین مفاله به روش های دیجیتال مارکتینگ (قسمت دوم) پرداختیم .دیجیتال مارکتینگ دارای شاخه ها و زیر شاخه های متفاوت زیادی می باشد که هر کدام کاربرد مجزا و مرتبط به هم  زیادی دارند که ما در چندین مقاله اخیر به اکثر آن ها پرداختیم . اما حال اگر به دیجیتال مارکتینگ علاقه مند شدید و میل به آموزش و یادگیری آن دارید ما در شرکت پدیده تجارت با کادر آموزشی کاملا حرفه ای  در خدمت شما هستیم.

 

 

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید