سئو چیست و چه مزایایی دارد؟

سئو چیست و چه مزایایی دارد؟
0
(0)

موضوع امروز مقاله ما سئو چیست و چه مزایایی دارد؟ می باشد . بهینه سازی موتور جست وجو به روشی استفاده می شود که برای افزایش موقعیت وب سایت در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) در سایتهایی مانند Google ، Yahoo یا Bing استفاده می شود. توسعه یک استراتژی سئو برای مشاغل شما می تواند به جذب مشتری به وب سایت شما و همچنین رشد فروش و درآمد شما کمک کند. برای شروع کار در زمینه توسعه استراتژی سئو خود ، در اینجا پیش زمینه ای مختصراً برای درک نحوه استفاده موتورهای جستجو مانند Google از معیارها برای رتبه بندی قرار دادن وب سایت های جستجوی ارگانیک آورده شده است.برای کاربران وردپرس ، تا انتهای مقاله با نا همراه باشید تا بیاموزید چگونه سایت خود را برای عملکرد جستجو بهینه کنید.

در هر روز افراد بیش از ۲٫۲ میلیون جستجو انجام می دهند. و این فقط در گوگل است .چیزی برای موتورهای جستجو دیگر نیست.بنابراین ، نشان دادن در صفحه اول گوگل می تواند عاملی تعیین کننده برای یک کسب و کار در حال رونق و یک تجارت خوب ، ورشکسته باشد.سئو مخفف بهینه سازی موتور جستجو است. که هنر رتبه بندی بالا در یک موتور جستجو در بخش پرداخت نشده است ، همچنین به عنوان لیست های ارگانیک شناخته می شود.بهینه سازی موتور جستجو سئو فرآیند بهینه سازی محتوای آنلاین شما است.سئو سحر و جادو است که شما باید روی مقاله خود کار کنید تا هر زمان که کسی کلمه کلیدی را جستجو کند ، گوگل احتمالاً پست شما را به عنوان یکی از نتایج برتر قرار دهد.

سئو چیست؟

سئو مخفف “بهینه سازی موتور جستجو” است. به زبان ساده ، این به معنای روند بهبود سایت شما برای افزایش دید آن برای جستجوهای مرتبط است. هرچه صفحات شما در نتایج جستجو بهتر دیده شوند ، احتمال جلب توجه و جذب مشتریان احتمالی و موجود به سمت تجارت خود بیشتر است.

هدف موتورجست و جو (سئو) چیست؟

هدف یک موتور جستجو ارائه نتایج بی طرفانه است که اطلاعات مورد نظر شما را در اسرع وقت و دقیق ارائه می دهد. به منظور انجام این کار ، موتورهای جستجو قادر به شناسایی آنلاین تمام اطلاعات مربوطه و رتبه بندی آنها از نظر کیفیت و ارتباط هستند. وقتی موتورهای جستجو وب سایت ها را در جستجوی ارگانیک رتبه بندی می کنند ، صدها فاکتور دخیل هستند. به اندازه کافی شگفت آور ، آنها می توانند میلیاردها قطعه داده را در سریعترین زمان ۰٫۵ ثانیه تجزیه و تحلیل کنند! اقداماتی که برای بهینه سازی سایت خود انجام می دهید تأثیر مستقیمی در رتبه بندی سئو سایت شما خواهد داشت. مonلفه هایی مانند برچسب های H1 ، کلمات مورد استفاده در توضیحات متای وب سایت شما ، تراکم محتوا و کلمات کلیدی ، پیوندهای ثابت و پیوندها برخی از مواردی هستند که می توانید برای افزایش رتبه خود استفاده کنید.

سئو یک بخش اساسی در بازاریابی دیجیتال است زیرا افراد هر ساله تریلیون جستجو را انجام می دهند ، غالباً با هدف تجاری برای یافتن اطلاعات در مورد محصولات و خدمات. جستجو اغلب منبع اصلی ترافیک دیجیتال برای مارک ها است و سایر کانال های بازاریابی را تکمیل می کند. دید بیشتر و رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو نسبت به رقابت شما می تواند تأثیر مهمی در نتیجه کار شما بگذارد. همانطور که قبلاً گفتم ، اکثریت قریب به اتفاق تجربیات آنلاین با یک موتور جستجو آغاز می شود و تقریباً ۷۵٪ از جستجوگران جستجوهای خود را در گوگل شروع می کنند.این را با این واقعیت ترکیب کنید که پنج نتیجه اول در گوگل ۶۷٪ از کل کلیک ها را بدست می آورد و شما در مورد اهمیت بهینه سازی موتور جستجو تصوری دریافت خواهید کرد.

وظایف متخصص سئو چیست؟

۱-استراتژی های بهینه سازی را ایجاد کنید که رتبه بندی نتایج موتور جستجو در شرکت را افزایش می دهد

۲-درباره کلمات کلیدی SEO تحقیق کنید تا از آن در وب سایت و مواد بازاریابی شرکت استفاده کنید

۳-اهداف قابل اندازه گیری تعیین کنید که نشان دهنده بهبود تلاش های بازاریابی باشد

۴-برای درک عملکرد استراتژی SEO ، معیارهای عملکرد روزانه را کنترل کنید

۵-برای تراز کردن اهداف با سایر متخصصان بازاریابی به طور موثر ارتباط برقرار کنید

۶-برای مدیریت استراتژی SEO با دیگران در بخش بازاریابی همکاری کنید

۷-محتوای جذاب و با کیفیت وب سایت ، از جمله پست های وبلاگ و توضیحات صفحه را بنویسید

۸-برای حداکثر بهینه سازی و رتبه بندی موتور جستجو ، پیوندهای محتوا و وب سایت را به روز کنید

سئو چیست و چه مزایایی دارد؟

مزایای سئو برای کسب و کار شما

۱-سئو ترافیک با کیفیت را هدف قرار می دهد

یکی از بزرگترین مزایای سئو این است که یک استراتژی بازاریابی داخلی است.برخلاف کانالهای تبلیغاتی “خروجی” سنتی ، که شامل تماس گرفتن با مشتری می شود خواه ناخواه از شما چیزی بشنود ، روشهای ورودی باعث می شود مخاطب شما در هنگام درخواست اطلاعات به راحتی شما را پیدا کند

۲-نیازی به پرداخت هزینه تبلیغات در سئو نیست

رتبه بندی ارگانیک Google کاملاً براساس آنچه الگوریتم آن تعیین می کند بهترین نتیجه برای هر پرسش مشخص است ، انجام می شود.این بدان معناست که هنگامی که صفحه ای ایجاد کردید که موتور جستجو شایسته هدایت کاربران خود به آن است ، پس از انتشار سایت شما می تواند ماهها (یا حتی سالها) به جذب ترافیک ادامه دهد.

۳- سئو منجر به تجربه بهتر کاربر می شود

منجر به کلیک بیشتر ، هدایت بیشتر ، یادآوری بهتر برند و نرخ تبدیل بالاتر می شود. این همان چیزی است که سایت های موتور جستجو به دنبال آن هستند و در نتیجه رتبه بندی جستجوی شما بهبود می یابد.

۴-سئو منبع اصلی سرنخ است

استراتژی های ورودی موثرترین و موفق ترین منبع هدایت در میان سازمان های تجارت به تجارت (B2B)، تجارت به مشتری (B2C)و سازمان های غیر انتفاعی است. Inbound شامل بهینه سازی موتور جستجو ، رسانه های اجتماعی ، بازاریابی محتوا ، مراجعه و سایر موارد است. منبع اصلی سرب براساس نوع شرکت اینفوگرافیک.

۵- نتایج جستجوگرها به نرخ تبدیل بالاتر

رتبه بندی خوب سایت شما در هر وب سایت موتور جستجو می تواند نرخ تبدیل بالای شما را تضمین کند. تا زمانی که موقعیت برتر خود را حفظ کنید ، بازار هدف شما از شما بیشتر آگاه می شود.هرچه مشتری ها با برند شما بیشتر آشنا می شوند و دانش آنها در مورد محصولات / خدمات افزایش می یابد ، این امکان برای مشتریان وجود دارد که معامله با شما را ببندند.

۶- سئو کاربران محلی را تشویق می کند تا پس از جستجو از فروشگاه فیزیکی بازدید کنند

پس از انجام یک تحقیق محلی ، تمایل زیادی برای مراجعه مشتریان به فروشگاه یا فروشگاه محلی وجود دارد. به عنوان مثال ، یک کاربر اینترنت در “بهترین رستوران غذاهای دریایی در سنگاپور” کلید می زند. سپس این گزینه های مختلفی را نشان می دهد. سپس کاربر اینترنت از انتخاب برتر خود بازدید کرده و مشتری آن رستوران می شود.یک مطالعه خاص از این موضوع پشتیبانی می کند و بیان می دارد که ۸۱٪ از خریداران قبل از مراجعه به فروشگاه و خرید محلی تحقیقات خود را بصورت آنلاین انجام می دهند.

۷-سئو اعتبار برند را ایجاد می کند

رتبه بندی اول ، دوم یا سوم ممکن است به مشتریان شما این ایده را بدهد که شما یکی از برترین بازیکنان صنعت هستید. این نشان می دهد که محبوب هستید و بسیاری از کاربران نیز در مورد شما تحقیق کرده اند.از طرف دیگر ، اگر در انتهای نتایج موتور جستجو باشید ، ممکن است مشتریان فکر کنند که شما هنوز شناخته شده نیستید یا حتی یک بازیگر جدید در صنعت هستید. این ممکن است برخی از مشتریان را به این فکر بیندازد که شما بودجه ای برای تقویت وب سایت خود برای نتایج جستجوی بهتر ندارید.

بطور خلاصه

ما در این مقاله درمورد سئو چیست و چه مزایایی دارد؟ صحبت کردیم. دنیای بهینه سازی موتور جستجو پیچیده و همیشه در حال تغییر است ، اما شما به راحتی می توانید اصول آن را درک کنید و حتی مقدار کمی از دانش سئو می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.شما  می توانید با حضور در دوره های آموزشی پدبده تجارت مهارت لازم در این زمینه را کسب کنید و از مزایای آن برای رونق کسب و کار و افزایش درآمد خود استفاده کنید.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید