ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان

ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان
0
(0)

احتمالاً اصطلاح “تیزر تبلیغاتی” را زیاد شنیده اید که معمولاً در چارچوب تبلیغات آنلاین مربوط به یک رویداد در آینده است. اما در واقع باید بدانید یک فیلم تبلیغاتی چیست؟ چرا باید آن را درست کنید؟ و چگونه می توان یک تیزر تبلیغاتی خوب ساخت؟ امروز ما آمده ایم از دپارتمان تولید محتوای پدیده لرن که به همه این سوالات و موارد دیگر پاسخ دهیم شما را برای ساخت ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان راهنمایی کنیم پس لطفا با ما همراه باشید.

تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر تبلیغاتی ، ویدئویی است که به منظور ابراز ابتکار عمل ، فروش یا رویداد خاص بازاریابی استفاده می شود. تبلیغات اغلب از نظر سبک و لحن شبیه به یک ویدیوی تیزرنگ هستند ، جایی که شما توجه مخاطب خود را به خود جلب می کنید و او را برای کسب اطلاعات بیشتر جذب می کنید

ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان

چه زمانی باید از تیزر تبلیغاتی استفاده کنم؟

ویدئوهای تبلیغاتی با ایجاد آگاهی آنلاین برای رویدادها و تبلیغات آینده ، برای جذب بازدیدکنندگان عالی هستند. اگر بینندگان شما با نام تجاری شما تازه کار هستند ، یک ویدیوی تبلیغاتی می تواند با جلب علاقه آنها با تبلیغات فعلی ، آنها را به شرکت شما معرفی کند. برای کسانی که برند شما را می شناسند ، می توانید با جذب مجدد بازدیدکنندگان فعلی و دوره ای ، آنها را درگیر کنید و دلیل دیگری برای بررسی تجارت با شرکت خود به آنها بدهید.
این یک مثال خوب است – بگویید مشتری یا مشتری بالقوه ای در سایت شماست و مدتی است که محصول یا خدمات شما را در نظر گرفته است. با به اشتراک گذاشتن یک ویدیوی تبلیغاتی با آنها برای تبلیغات آینده ، می توانید ارزش اضافی و یک دلیل دیگر برای گفتن آنها ارائه دهید.

چرا باید ازتیزر تبلیغاتی استفاده کنم؟

جواب مشخص است چون تبلیغات بسیار موثر است. گاهی اوقات ، تمام نیازهای مشتری آینده یا مشتری احتمالی را میتوانید با استفاده از تیزر تبلیغاتی برای امتحان کردن محصول یا خدمات شما است. حتی مطالعات نشان داده است که تبلیغات خاص ، مانند ارائه کوپن یا تخفیف ، می تواند منجر به افزایش سطح اکسی توسین(نوعی هورمون شاد کننده) شود ، یعنی باعث خوشحالی بیشتر مردم و خرید آنها می شود.
احتمالاً قبلاً می دانید که این کار با تخفیف های محدود شده چقدر خوب کار می کند – ایجاد یک ویدیوی تبلیغاتی برای رویدادها یا تبلیغات فقط به شما کمک می کند تا این کلمه به شکلی که دنبال کنندگان شما می خواهند ببینند ارائه شود. مشتریان در واقع تماشای فیلم از مارک هایی را که دنبال می کنند ترجیح می دهند ، زیرا هضم و یادآوری اطلاعات را آسان می کند.
فیلم های تبلیغاتی یک روش سرگرم کننده و موثر برای انتقال اطلاعات ، به ویژه اطلاعات حساس به زمان است که شما به مخاطبان خود نیاز دارید تا به راحتی حافظه را درک کرده و به آن متعهد شوند. به همه تبلیغاتی که در منتهی به تعطیلات آخر هفته تعطیلات از مارک های بزرگ تبلیغات تبلیغاتی خود را مشاهده می کنید ، فکر کنید. یا پیش پرده هایی تیزر که حتی با داشتن اطلاعات بسیار اندک در مورد طرح واقعی ، حال و هوای یک فیلم را کاملاً شکار می کنند و ویروسی می شوند.
به همین ترتیب ، می توانید به طور موثر از این فیلم ها برای جذب مشتری جدید استفاده کنید و بازدید کنندگان فعلی را وادار کنید تا شما را چک کنند – به خصوص اگر می خواهید برای یک رویداد شرکت کنندگان را جلب کنید.

چگونه تیزر تبلیغاتی بسازیم؟

روش های زیادی برای ایجاد یک فیلم تبلیغاتی وجود دارد ، اما همه آنها مراحل اولیه یکسانی را دنبال می کنند. در اینجا دستورالعمل های اساسی ما برای شروع کار آمده است. در ابتدا ، ما به طور خلاصه نکاتی را ارائه خواهیم داد ، و سپس در هر یک از آنها عمیق تر فرو خواهیم رفت بیاید نگاهی به مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان بیاندازیم:

مراحل ساخت یک تیزر تبلیغاتی:

 • در ابتدا تصویر ذهنی شما که محتوا را تولید میکند.
 • و بعد ویدئو را تولید کنید.
 • مورد بعدی ویدئو را ویرایش کنید.
 • و در آخر تبلیغ خود را تبلیغ کنید.

ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان

چرا و کی از تیزر تبلیغاتی استفاده کنیم ؟

یک تیزر تبلیغاتی ی اویدئو  تبلیغاتی اغلب توسط کسب و کارها برای ترویج یک رویداد , فروش , توده مردم و مزایا , تخفیف و پیشنهاد استفاده می‌شود , مسئولیت اجتماعی برند را نشان می‌دهد .
ویدئوی آگهی به این دلیل کار می‌کند که مشتری را با تمام اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم خرید بار سنگین نمی‌کند . آن‌ها کوتاه , سرگرم‌کننده و موثر هستند . آن‌ها انفجارهای کوتاه اطلاعاتی را به اشتراک می‌گذارند که به راحتی قابل‌درک و متعهد به حافظه هستند .
در جذب مشتریان جدید خوب عمل می‌کند . یک ویدئو تبلیغاتی اساسا ً برای جلب توجه بینندگان طراحی شده‌است , نرخ تبدیل شما را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود بیشتر یاد بگیرند . از سوی دیگر , این ویدیوها می‌توانند با ارائه دلایل جدید برای انجام کسب‌ وکار با شرکت , به مشتریان فعلی کمک کنند .
حال نوبت به اقدام است . در اینجا چهار مرحله مهم برای تبدیل یک ایده به یک ویدئو تبلیغ و گرفتن آن در مقابل مخاطب هدف وجود دارد .

مرحله ۱ : نوشتن متن .

با بنیادی‌ترین مفهوم شروع کنید : چه چیزی را تبلیغ می‌کنید ? سوال بعدی این است که : ” زاویه شما در این ترفیع چیست ? آیا موضوع تعطیلات است ? آیا شما فورا ً در مورد دردی که بیننده به طور مرتب با آن مواجه می‌شود , مرتبط هستید ? یا اگر یک رویداد باشد , چطور می‌توانید حول موضوع این رویداد خلاق باشید ?
بر روی کلمات کلیدی و مفاهیم کلیدی که می‌خواهید در ویدئو خود استفاده کنید تمرکز کنید . سه یا چهار کلید اصلی این تبلیغ چه هستند ? برای مثال , اگر شما یک ویدئو تبلیغاتی کوتاه دارید , ممکن است بخواهید بر روی چند مقدار اصلی تمرکز کنید که می‌خواهید مخاطبین شما با آن‌ها ارتباط برقرار کنند

گام ۲ : دیدگاه خود را تغییر دهید .

بسیاری از اوقات ، ویدئو ویدئو نیاز به کمک‌های بصری مانند کارت گرافیکی یا کارت اعتباری دارد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که با استفاده از یک storyboard ، آن‌ها را برنامه‌ریزی کنید . حتی اگر می‌خواهید یک فروش آتی را تبلیغ کنید و می‌خواهید مغازه یا محصولات خود را در یک فرمت مونتاژ نمایش دهید ، باید سعی کنید آنچه را که می‌خواهید از آن استفاده کنید را مشخص کنید . هر چه بیشتر برنامه‌ریزی کنید ، راحت‌تر است که نمایش و فیلم را نمایش دهید !
در این ویدئو ، شما ممکن است از یک رویداد قبلی برای ترویج یک فیلم در آینده استفاده کنید . اگر اینطور است ، شما هنوز هم می‌توانید برنامه‌ریزی کنید که چه مولفه‌های کلیدی در مورد گذشته خود دارید .
همچنین فرصت‌هایی برای ایجاد نسخه‌های متعدد از همین ویدئو در ویدئو وجود دارد . سعی کنید با چند تغییر کوتاه در یک موضوع و یا ایده شروع کنید ، بنابراین می‌توانید ویدئوی تبلیغاتی متعددی را برای تبلیغات یک‌سان خلق کنید . اما به یاد داشته باشید که آن‌ها را ساده نگه دارید تا بتوانید در همان زمان با آن‌ها عکس بگیرید !

مرحله ۳ : تولید ویدئو خود را تولید کنید !

پس حالا وقت آن است که ویدئو را تولید کنید ! بسته به هدف شما ، عکاسی بر روی مکان در فروشگاه ، دفتر ، یا مکان رویداد بهترین راه برای رفتن است .
اگر ویدئوی شما شامل یک مفهوم انتزاعی یا کوتاه باشد ، شما می‌خواهید این مکان‌ها را پیشاپیش ایمن کنید . برای مثال ، برای ویدئوی ویدئوی کوتاه ، ممکن است بخواهید از یک فضای استودیو با یک پس‌زمینه کاملا ً سفید استفاده کنید ، بنابراین تمام تاکید بر روی محصول منحصر به فرد و هیجان‌انگیز شما است .

مرحله ۴ : مونتاژ ویدئوی خود را مونتاژ کرده ، و گرافیک را فراموش نکنید .

زمانی که ویدئو خود را فیلم گرفتید ، وقت آن است که آن را کنار هم قرار دهید . این همچنین به عنوان مرحله بعد تولید یاد می‌شود ؛ اگر شما مقدار زیادی از تولید پس از تولید نمی‌دانید ، آن لینک را برای یک شکست کامل بررسی کنید .
یکی از مهم‌ترین عناصر در این ویدئو، اشتراک اطلاعات حیاتی ، مانند کده‌ای تخفیف ، تاریخ و زمان برای رویدادها ، و یا ضرب العجل برای پایان فروش است . دقت کنید که این اطلاعات را به صورت بصری با کارت و کارت عنوان در نظر بگیرید تا مخاطبین شما از دست ندهند !
گرافیک به اضافه کردن و برجسته کردن اطلاعات کلیدی کمک می‌کند و می‌تواند در همه انواع روش‌های خلاقانه بکار رود . همیشه بهترین زمان برای برنامه‌ریزی پیش روی گرافیک است ، بنابراین آن‌ها را با استفاده از آن‌ها در storyboard برای حداکثر بهره‌وری هماهنگ کنید .
بررسی کنید که چگونه از گرافیک به طور خلاقانه در این ویدئو که برای یکی از ابتکارات بازاریابی خود ایجاد کردیم استفاده کردیم !

ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان

موارد استفاده فیلم ها و تیزرهای تبلیغاتی

 1. نمایش تیزر تبلیغاتی در تلویزیون
 2. نمایش تیزر تبلیغاتی در سالن سینماها قبل از پخش فیلم
 3. نمایش تیزر تبلیغاتی در سالن های انتظار و استراحت سازمان ها
 4. نمایش تیزر تبلیغاتی در رادیو
 5. نمایش تیزر تبلیغاتی در شبکه ای اجتماعی :اینستاگرام ، تلگرام و….
 6. نمایش تیزر تبلیغاتی در مانیتورهای بزرگ داخل شهر
 7. نمایش تیزر تبلیغاتی در همان شرکت برای نمایش محصولات (در واقع به جای کاتالوگ)

سخن آخر:

تیزر های  تبلیغاتی این امکان را دارند که هم برای مشاغل کوچک و هم برای کسب و کارهای بزرگ درآمد بالایی کسب کنند. به علاوه ، آنها هویت و ارزش کلی برند شما را بالا می برند. نکته اصلی این است که شما باید آن را درست درک کنید. بنابراین ، فیلم های تبلیغاتی را آسان نگیرید. هر مرحله ذکر شده در بالا در موفقیت ویدیوی تبلیغاتی نقشی اساسی دارد. تعادل را درست بگیرید و ببینید که اوج کار شما چیست؟ ما در شرکت پدیده تجارت اصفهان با داشتن نمونه کارهای حرفه ای انیمیشن می توانیم مجری پروژه ها و کلیپ های شما عزیزان باشیم همچنین در صورت تمایل به یادگیری نرم افزارهای این حوزه  می توانید با تهیه پکیج آموزش جامع پریمیرپرو پدیده لرن و یا دوره آموزش افترافکت اصفهان آموزشهای خصوصی و تخصصی در زمینه ی تدوین ویدیو و ساخت انیمیشن را ببینید و استودیوی شخصی خود را داشته باشید.و اگر در شهرهای دیگر حضور دارید با آموزشهای ویدیویی که برای شما آماده شده است به راحتی آموزش ببینید.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید