شیوه تبلیغات آنلاین و کاربرد آن

شیوه تبلیغات آنلاین و کاربرد آن
0
(0)

تبلیغات آنلاین یک استراتژی بازاریابی است که شامل استفاده از اینترنت به عنوان واسطه برای بدست آوردن ترافیک وب سایت و هدف قرار دادن و ارسال پیام های بازاریابی به مشتریان بالقوه می باشد. شیوه تبلیغات آنلاین و کاربرد آن از طریق برنامه های منحصر به فرد و مفید در تعیین بازارها انجام می شود.

. تبلیغات آنلاین یک استراتژی بلند مدت است و امروزه جزء مؤثرترین روش ها برای همه ی مشاغل برای دستیابی به آنها ، یافتن مشتری جدید و متنوع سازی جریان درآمدها است. تبلیغات آنلاین شامل بازاریابی ایمیل ، بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) ، بازاریابی در رسانه های اجتماعی ، بسیاری از انواع تبلیغات نمایشگر (از جمله تبلیغات بنری ) و تبلیغات تلفن همراه است.

مزایای استفاده از تبلیغات آنلاین

مهمترین مزیت تبلیغات آنلاین ، تبلیغ سریع اطلاعات محصول بدون محدودیت مرز جغرافیایی است. یک چالش بزرگ زمینه تحول تبلیغات تعاملی است که چالش های جدیدی را برای تبلیغ کنندگان آنلاین ایجاد می کند.

۱-نداشتن محدودیت جغرافیایی

امروزه مردم این عادت را دارند که از طریق موتورهای جستجو مانند Google و غیره اطلاعاتی درباره محصولات و خدمات مورد نیاز خود جستجو کنند.

۲-مقرون به صرفه برای هر بودجه

تبلیغات آنلاین از حداقل هزینه ها برای دستیابی به مخاطبینی سه برابر بیشتر از روش های تبلیغات سنتی استفاده می کند.

۳-ترافیک را به وب سایت هدایت می کند

هرچه بازدید کننده بیشتری به سایتتان مراجعه کند ، مشتری بالقوه بیشتری نیز در اختیار شما قرار می دهد و این به معنای افزایش فروش شما خواهد بود.

۴-امکان هدف گذاری را می دهد

بر خلاف رسانه های سنتی بازاریابی که بدون فیلتر کردن برای همه تبلیغ می کند ، تبلیغات اینترنتی این پیام را برای مخاطبان مشخصی هدفگذاری می کند.

انواع تبلیغات آنلاین

۱-تبلیغات بنری

تبلیغات بنری معمولاً تبلیغات گرافیکی هستند که در وب سایتهایی که از سئوی بالایی برخوردار هستند می توانید سفارش دهید و تبلیغ ویدیویی و یا گرافیکی خود را در آن وب سایت نمایش دهید و به اینصورت به جذب مخاطبتان بپردازید.

۲-پنجره های بازشونده یا پاپ آپ

زمانیکه یک صفحه از وب سایت را باز می کنید و یک پنجره کوچک روی آن برای شما باز می شود به آن پاپ آپ گفته می شود که شما می توانید تبلیغات ویژه ی خود را در آن قراردهید و مشتریان را به سمتی که نیاز دارید هدایت کنید.

کارهایی که توسط تبلیغات آنلاین می توانید انجام دهید

۱-برند خود را ویروسی کنید
۲-مخاطبان ایده آل را هدف قرار دهید
۳-عملکرد تبلیغات خود را اندازه بگیرید
۴-ترافیک وب سایت خود را در موتورهای جستجو بالا ببرید
۵- از رقبا پیشی بگیرید.
۶- اطلاعات مورد نیا ز را از مخاطبانتان دریافت کنید.

سخن پایانی

تبلیغات آنلاین یکی از زیر شاخه های آموزش دیجیتال مارکتینگ است.که شما با شرکت در دوره های تخصصی آن می توانید  با شیوه تبلیغات آنلاین و کاربرد آن به طور تخصصی آشنا شوید و آن را برای کسب و کار خود به کار بگیرید.امروزه اکثر مشاغل از تبلیغات آنلاین به عنوان ابزاری اساسی برای ارتباط با مشتریان و افزایش فروش خود استفاده می کنند.

 

 

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید