صفحه فرود چیست و چه اهمیتی دارد؟

صفحه فرود(Landing) چیست و چه اهمیتی دارد؟
0
(0)

وقتی به دنیای دیجیتال مارکتینگ فدم می گذارید احتمالا با واژگان جید زیادی برخورد خواهید کرد مانند صفحه فرود(Landing)چیست و چه اهمیتی دارد؟ .شما می توانید صفحات فرود نامحدود را به صورت رایگان منتشر کنید. برای یادگیری چگونگی ایجاد صفحه فرود زیبا و ساده ، بدون هیچ هزینه ای  مقاله ما را برسی کنید. ما در این مقاله درمورد صفحات فرود،انواع و مزایای آن بحث خواهیم کرد.پس با ما همراه باشید.

صفحه فرود و اهمیت استفاده از آن

در بازاریابی آنلاین ، یک صفحه فرود ، که گاهی اوقات با عنوان “صفحه ضبط سرب” ، “صفحه ایستا” یا “صفحه مقصد” شناخته می شود ، یک صفحه وب است. تبلیغ ، ایمیل مارکتینگ یا تبلیغات آنلاین. صفحه فرود معمولاً یک نسخه فروش مستقیم را نشان می دهد که یک پیوند منطقی از تبلیغات ، نتیجه جستجو یا پیوند است. صفحات فرود برای تولید سرب استفاده می شود. اقداماتی که یک بازدید کننده در صفحه فرود انجام می دهد همان چیزی است که نرخ تبدیل یک تبلیغ کننده را تعیین می کند.

صفحات فرود اغلب به منظور تقویت اثربخشی تبلیغات با رسانه های اجتماعی ، کمپین های پست الکترونیکی یا کمپین های بازاریابی موتور جستجو پیوند دارند. هدف کلی یک صفحه فرود ، تبدیل بازدیدکنندگان سایت به فروش یا پیشرو است. اگر هدف به دست آوردن سرب باشد ، صفحه فرود شامل روشی خواهد بود که بازدید کننده بتواند با این شرکت تماس بگیرد ، معمولاً شماره تلفن یا فرم استعلام. در صورت نیاز به فروش ، صفحه فرود معمولاً پیوندی برای کلیک بازدید کننده دارد که سپس آنها را به سبد خرید یا یک منطقه پرداخت می فرستد. با تجزیه و تحلیل فعالیت ایجاد شده توسط URL مرتبط ، بازاریابان می توانند از نرخ کلیک و نرخ تبدیل برای تعیین موفقیت یک تبلیغ استفاده کنند

شما می توانید از صفحه فرود برای فروش پیشنهادات نقطه ورود ، پیشنهاد اصلی و حداکثر سود خود استفاده کنید. این همچنین گزینه خوبی برای استفاده برای محصولات پیچیده تری است که نیاز به توضیحات بیشتر دارند یا محصولات گران قیمت تری که به شما نیاز دارند تا بر ایرادات بیشتری غلبه کنید تا شخصی را برای خرید خود تشویق کنید.
طراحی و ساخت صفحات فرود می تواند یک فرایند فشرده کار و مهارت باشد.
صفحات فرود صفحاتی هستند که وقتی ما چشم اندازهایی را به سمت آن هدایت می کنیم در حالت ایده آل منجر به انتخاب یا خرید شوند.
انتخاب وقتی اتفاق می افتد که یک بازدید کننده صفحه فرود در ازای دریافت سرب مغناطیسی ، تخفیف ، خبرنامه و غیره آدرس ایمیل خود را به شما بدهد.
خرید زمانی است که یک بازدید کننده کالایی را خریداری می کند و آنها را به مشتری پرداخت تبدیل می کند.

انواع صفحه فرود

۱-صفحه فشار

هدف اصلی یک صفحه فشار ، دریافت آدرس ایمیل از مشترکین آینده است. وقتی می خواهید افراد لیست شما را انتخاب کنند ، از این امر استفاده خواهید کرد.

 ۲-نامه فروش فرم بلند

این نوع صفحه فرود را برای فروش محصولات و خدمات با کلمه نوشتاری انتخاب کنید. شما از این صفحه فرود استفاده خواهید کرد تا به سؤالات سوزانده احتمالی در مورد محصول خود پاسخ دهید.

۳-نامه فروش فیلم (VSL)

برای فروش محصولات و خدمات با یک فیلم ، این نوع صفحه فرود را انتخاب کنید.

مزایای استفاده از صفحه فرود چیست؟

۱-تولید قیف فروش را هدایت می کند:

صفحه فرود یک استراتژی بازاریابی محتوا است که در آن بازدید کنندگان می توانند از ثبت نام یا دریافت پیشنهادهای انتخاب موجود استفاده کنند و به صورت یک فرایند اتوماتیک انجام میشود.

۲- اعتبار را افزایش میدهد:

یک صفحه فرود باعث ایجاد یک اعتبار می شود و اعتماد به بازدید کننده را تقویت می کند زیرا این برنامه برای جذب مشکلات آنها ایجاد شده است.

۳- رتبه بندی سئو را بهبود می بخشد:

رقابت شدید در بازار دیجیتال باعث می شود تا مشاغل تولید محتوای باکیفیت داشته باشند تا بتوانند در میدان رقابت بمانند و جایگاه خود را حفظ کنند. با استفاده از یک صفحه فرود ، می توان رتبه SEO را در موتورهای جستجوگر مختلف مانند google اعمال کرد.

۴- ارائه اطلاعات فروش:

صفحات لندینگ اطلاعاتی را درباره محصولات یا خدمات خاص به مشتریان ارائه می دهد. این امر به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا آدرس های ایمیل خود را ارسال کنند تا به پیشنهاد شما در جدول شما برسند.

۵- بهبود تصویر نام تجاری:

با برندسازی مداوم ، آنها با ایجاد آگاهی از برند ، به بهبود چهره برند کمک می کنند و باعث می شوند که برند از رقابت جدا شود.

۶- پشتیبانی از اهداف تجاری:

صفحات Landing اهداف تجاری شما را پشتیبانی می کند و از یک تجارت سود می برد زیرا مخاطبان خاص یا هدف خاصی دارند که به فرد امکان می دهد موفقیت را در رابطه با یک هدف اندازه گیری کند. شما می توانید آنها را با اقدامات خاص انجام شده برای رسیدن به اهداف تجاری طراحی کنید.

دلایل استفاده از صفحه فرود

۱-آنچه صفحات فرود را از سایر صفحات وب سایت شما جدا می کند اغلب پشته فناوری است ، اما مهمتر از آن مجموعه متفاوتی از منابع است.
۲-استفاده از ابزارهای صفحه فرود روند ساخت صفحه را با قالب ها و ویرایشگرهای کشیدن ساده می کند.
۳-حتی اگر شما یک محصول ، مهندسی و طراح دارید ، آنها می توانند به ایجاد اولین الگوی یا نسخه های صفحه شما کمک کنند ، اما بازاریابان قادر هستند بدون تکیه به تیم ، به راحتی ویرایش، بروزرسانی کنند وآزمایش کنند.
۴-شما به عنوان یک بازاریاب ، به یک روش ساده برای آزمایش چندین متغیر در صفحه فرود خود نیاز دارید. استفاده از ابزاری که به طور خاص برای ساخت صفحات فرود طراحی شده است .
۵-ابزارهای صفحه فرود از درجات مختلفی از ردیابی ، تجزیه و تحلیل استفاده می کنند تا به شما در حداکثر رساندن بازده سرمایه گذاری (ROI) کمک کنند

۶-یکی از دلایل استفاده از این ابزارهای ساده ، صرفه جویی در وقت و هزینه است.

سخنان پایانی

با پدیدار شدن کسب و کار های جدید و محبوبیت شبکه های اجتماعی رفابت در دنیای کسب و کار برای مشاغل روز به روز بسیار سخت تر می شود شما می توانید با حضور در کلاس های آموزشی دیجیتال مارکتینگ که زمینه ی ایجاد یک صفحه فرود مناسب را فراهم می کن به بهبود و ررونق کسب و کار خود کمک کنید.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید