آموزش طراحی وب سایت شرکتی + قیمت و مزایای آن

company-webdesign
0
(0)

اجرای یک کسب و کار آنلاین، بدون داشتن و طراحی یک وب سایت امکان پذیر نیست. مصرف کنندگان برای همه چیز از تحقیقات مربوط به محصول گرفته تا مکان و ساعت کار به اینترنت روی می آورند. داشتن حتی یک وب سایت ساده که به خوبی طراحی شده باشد می تواندبه رونق و بهبود کسب و کار شما کمک کند و اگر محصولاتی برای فروش دارید ، سایت شما می تواند بازارهای جدیدی را ایجاد کند و تجارت شما را ارزان و آسان گسترش دهد..نرم افزار طراحی وب سایت تکامل یافته است ، بنابراین استفاده از آن در حال حاضر بیش از همیشه ساده تر است. ما در این مقاله درمورد وب سایت، طراحی وب سایت شرکتی و مزایا و ویژگی های یک وب سایت خوب  صحبت خواهیم کرد اگر علاقه مند به این موضوع هستید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

توضیحات اجمالی راجع به وب سایت
وب سایت (همچنین به عنوان وب سایت نوشته شده است) مجموعه ای از صفحات وب و مطالب مرتبط است که با یک نام دامنه مشترک شناسایی می شود و حداقل در یک سرور وب منتشر می شود. نمونه های قابل توجه wikipedia.org ، google.com و amazon.com هستند.
کلیه وب سایتهای قابل دسترسی در سطح عمومی ، شبکه جهانی وب را تشکیل می دهند. همچنین وب سایت های خصوصی وجود دارند که فقط در یک شبکه خصوصی قابل دسترسی هستند ، مانند وب سایت داخلی یک شرکت برای کارمندان خود.
وب سایت ها به طور معمول به یک موضوع یا هدف خاص ، از جمله اخبار ، آموزش ، تجارت ، سرگرمی یا شبکه های اجتماعی اختصاص داده می شوند. پیوند بین صفحات وب ناوبری سایت را راهنمایی می کند ، که اغلب با یک صفحه اصلی شروع می شود.

طراحی وب سایت شرکتی

وب سایت شرکت بخش مهمی از دنیای تجارت امروز است. در طی چند سال گذشته ، توسعه وب سایت های شرکتی و طراحی وب سایت های شرکتی به بخش هایی مهم برای موفقیت انواع شرکت ها از مشاغل کوچک گرفته تا شرکت های چند ملیتی بدل شده است. صرف نظر از محصول ، خدمات یا اهداف شما ، شرکت ها فقط می توانند رشد کنند که آنها می توانند مشتری خود را گسترش دهند – و اینترنت بهترین وسیله برای رشد است.
به همین دلیل است که طراحی وب سایت شرکتی در دنیای تجارت بسیار مهم است ، به ویژه هنگامی که با استراتژی مناسب بازاریابی اینترنتی ترکیب شود. ناگهان ، شرکت شما می تواند برای بخشی از هزینه رسانه های تبلیغاتی سنتی مانند تلویزیون یا رادیو ، مشتری هایی را از سراسر جهان درگیر کند. شما فقط یک تجارت محلی نیستید بلکه جهانی هستید.
وب سایتهای شرکتی دسته گسترده ای از وب سایتها را تشکیل می دهند که با یک هدف واحد متحد شده اند: ارتقاء یک شرکت به بطور کلی، به جای تمرکز روی یک محصول واحد یا زیر مارک تجاری.وب سایت خود را سازماندهی کنید
مشابه مهندسینی که در حال برنامه ریزی یک شهر هستند ، باید وب سایت خود را برنامه ریزی کنید تا بتوانید به آن دسترسی داشته باشید و به آسانی از آن استفاده کنید. بهترین راه برای ایجاد یک وب سایت سازمان یافته ، ایجاد نقشه سایت است ، که به طور کلی پیوندهایی به تمام صفحات شما ارائه می دهد. نقشه سایت نه تنها برای بازدید کنندگان سایت مفید است ، بلکه باعث می شود موتورهای جستجوگر مانند گوگل بتوانند سایت شما را خزیده و ایندکس کنند ، بنابراین آنها می توانند شما را برای جستجوهایی که مربوط به صنعت شما هستند بهتر رتبه بندی کنند و به سازماندهی وب سایت شما کمک خواهد کرد.

کاربرد وب سایت شرکتی چیست؟
با استفاده از وب سایت شرکتی ، می توان تعهدات اطلاعاتی را به شرکا ، طلبکاران و اشخاص ثالث شرکت ، بدون نیاز به نشریات کاغذی (BORME و روزنامه ها) با هزینه های حاصله رعایت کرد و از این طریق ، پیوندهای ظریف بین مدیران و شرکا را تقویت کرد.

معیارهای یک وب سایت شرکتی خوب
با شناسایی محتمل ترین بازدید کنندگان وب سایت سازمانی ، به ما فکر کنیم چگونه سایت خود را برای همه این گروه های هدف جذاب کنیم. برای انجام این کار ، ما باید بخش هایی از وب سایت های موضوعی خود را از منظر چنین بازدیدکنندگان بررسی کنیم و ویژگی های اصلی وب سایت شرکت را شناسایی کنیم.

ستون های یک وب سایت شرکتی بزرگ

۱-Brands & Business
۲-شعب و مکان

۳- روابط عمومی و سرمایه گذار

۴- کارمندان

۵-شغل و کارآموزی

۶-علائم تجاری و مالکیت معنوی

۷-رسالت و مسئولیت اجتماعی

طراحی وب سایت شرکتی و مزایای آن

۱-یک برداشت بهتر ارائه می دهد

داشتن وب سایتی که به صورت حرفه ای طراحی شده باشد ، باعث می شود سایت شما احساس خوبی به بازدید کنندگان بدهد. وب
۲- به همراهی با رقبا کمک می کند
به منظور همگام شدن با رقبا ، به وب سایتی نیاز دارید که مجهز به آخرین روند طراحی باشد ، که می توان از طریق طراحی وب سایت حرفه ای بدست آورد.
۳-درآمد را افزایش می دهد
یک وب سایت حرفه ای و با طراحی مناسب بازدید کنندگان را به خود جذب می کند و در نتیجه باعث افزایش درآمد می شود.
۴- رتبه های جستجو را بهبود می بخشد
یک وب سایت قدیمی و غیر حرفه ای فقط مانع عملکرد رتبه بندی جستجو می شود ، بنابراین بهتر است با داشتن یک طراحی وب سایت حرفه ای پیش بروید ، به گونه ای که وب سایت خود را در بین موتورهای جستجوگر معروف مانند گوگل ، در رتبه بندی قرار دهید.
۵-کاهش نرخ گزاف گویی
طراحی وب سایت حرفه ای نه تنها بازدید کنندگان را به سمت سایت شما جذب می کند بلکه به آنها کمک می کند تا در آنجا مستقر شوند ، و آنچه را که تجارت شما ارائه کرده است کشف کنند و از آن بهره مند شوند.
۶- پس انداز می کند
با داشتن یک طراحی وب سایت حرفه ای از ابتدا، از بروزرسانی وب سایت آماتوری که به طرحی ضعیف طراحی شده است ، خودداری می کنید و این باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

سخنان پایانی

ما با یک سرچ ساده با حجم انبوهی از شرکت‌های طراحی سایت در اصفهان روبرو خواهید شد اما در نهایت چند فاکتور وجود دارد، که باید در انتخاب شرکت طراحی سایت به آن توجه ویژه‌ای شود. مثلا: یک شرکت طراحی سایت خوب باید دارای سابقه کافی و رسمی در این زمینه باشد و بتواند سوابق و به خصوص نمونه کارهای کافی در این زمینه به شما ارائه دهد.شرکت پدیده تجارت در اصفهان با بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی سایت و دارای مجوزهای رسمی لازم شرکت طراحی سایت، تمامی این فاکتورها را به شما ارائه می‌دهد، تا به راحتی بتوانید، از خدمات و امکانات طراحی سایت وطراحی سایت فروشگاهی در اصفهان بهره‌مند شوید.

 

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید