لومیون چیست و چه کاربردی دارد

نرم افزار لومیون چیست و چه کاربردی دارد
0
(0)

نرم افزار Lumion ابزاری قدرتمند ، آسان ، با کاربرد و سرگرم کننده و کارآمد برای تجسم معماری است که به هر کسی امکان می دهد یک محیط سه بعدی بسازد و سپس تصاویر زیبا ، نمایش های ویدئویی چشمگیر و جلوه های زنده ایجاد کند. این سریعترین راه برای گرفتن مدل سه بعدی و ایجاد صحنه در عرض چند دقیقه است. مقاله نرم افزار لومیون چیست و چه کاربردی دارد به شما کمک می کند تا لومیون را بهتر بشناسید پس تا انتها با ما همراه باشید.ما مقالات مختلفی در زمینه ی موشن گرافیک و تدوین داریم که شما می توانید با مراجعه به پدیده لرن آن ها را مطالعه نمایید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

لومیون ( Lumion ) چیست و چه کاربردی دارد

نرم افزار لومیون چیست؟

نرم افزار لومیون یک نرم افزار حرفه ای در زمینه رندرگیری و انیمیشن سازی به خصوص در رشته معماری می باشد
که با استفاده از امکانات ارائه شده توسط نرم افزار لومیون می توان مدل های معماری مورد نظر را به تصاویر و انیمیشن های با کیفیت تبدیل نمود.

این نرم افزار با سایر نرم افزارهای سه بعدی موجود در بازار هماهنگی دارد و به راحتی می توان فایل های ایجاد شده توسط نرم افزارهای طراحی سه بعدی دیگر را توسط نرم افزار لومیون ویرایش نمود .رندرگیری در نرم افزار لومیون در زمان بسیار کوتاهی صورت می گیرد و در مدت زمان کوتاهی می توان یک انیمیشن پیچیده را توسط این نرم افزار طراحی نمود .

سهولت استفاده از نرم افزار لومیون و همچنین رندر فوق العاده سریع و با کیفیت از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار می باشد
که آن را به یک راه حل ایده آل برای پروژه های رندر تبدیل نموده است در بسیاری از پروژه های معماری از نرم افزار لومیون و ابزارهای موجود در این نرم افزار استفاده می شود .

قابلیت های نرم افزار لومیون چیست؟

نرم افزار لومیون دارای قابلیت های بی شماری می باشد که از آن جمله می توان به افزودن محیط ، مواد ، نورپردازی ، اشیا ، شاخ و برگ و جلوه های بصری در طراحی ها اشاره نمود .
مدل سازی ها و طراحی های انجام شده توسط نرم افزار لومیون را می توان به راحتی تجسم کرد .
با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی طرح های مورد نظر خود را بهبود ببخشید .
همچنین رندر فوق العاده سریع نرم افزار لومیون ، به شما اجازه میدهد تا به سرعت طرح های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان نشان دهید و نظر آنان را جلب نمایید.

مزایای نرم افزار لومیون چیست؟

۱- بروز خلاقیت های فردی کاربر به کمک نرم افزار لومیون :

نرم افزار لومیون هر فردی را قادر به ساخت رندرهای سه بعدی می سازدو برای کار با این نرم افزار حتی نیاز به آموزش قبلی نیستو به راحتی می توانم از طریق فیلم ها و تصاویر آموزشی کار با این نرم افزار را آغاز نمود.استفاده از نرم افزار لومیون در رندرینگ و مدل سازی های سه بعدیباعث صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد و زمینه مناسبی را برای بروز خلاقیت ها و استعدادهای فردی طراحان فراهم می آورد .

۲- نتایج سریع در نرم افزار لومیون :

در نرم افزار لومیون تمام ابزارها و امکانات برای صرفه جویی در وقت برای شما موجود می باشد.و به آسانی می توانید در مدت کوتاهی طرح های مورد نظر خود را ویرایش کنید .این ویژگی نرم افزار لومیون رندر کردن سریع فیلم های شما را در زمان کوتاهی تضمین می کندو نتایج پایانی نیز با استفاده از فنآوری رندر GPU ارائه میشوند .

۳- قفسه ای غنی از اشیای مورد نیاز در نرم افزار لومیون :

رندر کردن یکی از موارد ضروری برای ایجاد تصاویر می باشد.برای ایجاد تصاویری فوق العاده شما همچنین نیاز بهآسمان زیبا ، آب ، چمن ، مواد ، گیاهان ، مردم ، درخت و… دارید .نرم افزار لومیون دارای یک قفسه ای غنی از اشیای مورد نیاز برای طراحی و مدل سازی می باشدکه به صورت یکجا درون این نرم افزار قرار گرفته اند .

۴- تجسم مدل سازی ها با نرم افزار لومیون :

با استفاده از مدل های طراحی شده توسط نرم افزار لومیون می توان طرح های مورد نیاز را به سهولت تجسم نمود .این ویژگی نرم افزار لومیون یکی از راه کار های مناسب در بسیاری از کسب و کارها ی مختلف می باشدکه با استفاده از آن می توان امکان تجسم طرح ها و مدل های ارائه شده شده را برای مشتریان فراهم آورد و به این ترتیب بازاریابی پروژه را به آسانی به انجام رساند .

۵- ایجاد تصاویر بزرگ با نرم افزار لومیون :

بسیاری از نرم افزارها از مدل های بزرگ پشتیبانی نمی کنند ؛این در حالی است که تکنولوژی منحصر به فرد نرم افزار لومیون آن را به نرم افزاری مناسب برای ارائه مدل ها و طرح های بزرگ تبدیل کرده است.به این ترتیب با استفاده از نرم افزار لومیون می توان مناطق بزرگی را تحت پوشش طراحی ها و مدل سازی ها قرار داد و در آن هزاران درخت ، گیاه یا ساختمان را در طراحی ها قرار داد.

سخنان پایانی

در این مفاله درمورد نرم افزار لومیون چیست و چه کاربردی دارد صحبت کردیم.لومیون یک نرم افزار شبیه سازی سه بعدی برای طراحان، معماران، طراحان فضای شهری است. پس از دانلود لومیون ۸، و نصب آن می تواند در اختیار روند کاری معماران قرار بگیرد. این نرم افزار در کنار همه نقاط قوت اش، نظیر رندر، سرعت عالی رندر، توانایی پردازش و کنترل محیط های بسیار سنگین و شلوغ، امکان مستند سازی بخش های مختلف پروژه، حرکت های سریع در محیط ویرایشگر، برای ساخت انیمیشن های شبیه سازی معماری نیز به معنای واقعی عالی عمل می کند. شاید در پاسخ به نرم افزار لومیون چیست و چه کاربردی دارد ؟، این را هم بتوان گفت که لومیون یک گرافیک عالی همراه با سرعت بسیار سریع در روند کاری تان فراهم می کند. صرفه جویی در زمان، کارها، و هزینه از ابتدایی ترین منفعت های استفاده از لومیون است. در نهایت برای رندر های معمولی تا پیچیده و شگفت انگیز، همچون سایر نرم افزار های شبیه سازی معماری به زحمت نخواهید افتاد. چه یک رندر تک فریم بخواهید، چه ویدیو و انیمیشن معماری خواسته تان باشد. کاری شبیه معجزه از لومیون خواهید دید.برای آموزش نرم اقزار های گرافیکی و غیره در شرکت پدیده تجارت منتظر شما هستیم.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید