مشاوره کسب و کار در اصفهان

business consulting
0
(0)

ﻣﺸﺎوره کسب و کار، فرآیندی اﺳﺖ ﻣﺸﺎوره ای که ﺗﻮﺳﻂ اﻓﺮاد مجرب و آﻣـﻮزش دﯾـﺪه به صورت خدمت ﺑﻪ ﺳﺎزﻣﺎﻧﻬﺎ و شرکتهای بخش خصوصی و دولتی در قالب ﻗﺮارداد ﻣﺎﺑﯿﻦ ﻣﺸﺎور و ﮐﺎرﻓﺮﻣﺎ اراﺋﻪ ﻣﯽ ﺷﻮد. بر این اساس ﻣﺸﺎوران ﺑﻪ شرکتها در ﺷـﻨﺎﺧﺖ و تحلیل مسایل سازمانی و ﭘﯿﺸﻨﻬﺎد راه ﺣﻞ و در صورت درخواست کارفرما، در اجرای راهکارهای بهبود ﮐﻤﮏ می ﮐﻨﻨﺪ. مشاوران بازرگانی معمولاً در زمینه هایی مانند بازاریابی ، منابع انسانی ، مدیریت ، امور مالی و حسابداری فعالیت دارند. مشاوران بازرگانی با ارزیابی نقاط ضعف و توصیه راه حل های تجاری وظیفه بهبود عملکرد شرکت ها را بر عهده دارند همچنین در مشاوره کسب و کار در اصفهان در شرکت پدیده عموما شامل تعیین و ترکیب بهترین تجارب، تکنیک های تحلیلی، مدیریت تغییر و تحول، پیاده سازی تکنولوژی، توسعه استراتژی است. یکی از مهمترین ویژگی های مشاوره کسب و کار در اصفهان کمک کردن به شرکت ها برای بهبود عملکرد عملیاتی و در نتیجه عملکرد مالی آنها بر اساس تحلیل مسائل روز کسب و کار می باشد .

مشاور تجارت بودن چگونه است؟

مشاوران بازرگانی مسئول شناسایی زمینه هایی از یک مدل کسب و کار هستند که می توانند بهبود یابند ، و راهبردی برای نحوه اجرای این بهبودها هستند. آنها اغلب در شرکتهای مشاوره بزرگتر کار می کنند ، اما گاهی اوقات می توان آنها را در داخل سازمان یا کار به صورت مستقل کار کرد اولین و مهم ترین مهارت یک مشاور کسب و کار تجربه اوست. اگر بتواند تجربیات و توانایی های خود را به شما انتقال دهد به طور حتم شما را به سمت موفقیت سوق خواهد داد. اما مشاور کسب و کار کیست؟

وظایف مشاوره کسب و کار در اصفهان

 1. ملاقات با مشتریان جدید برای درک اهداف تجاری آنها
 2. بررسی و تجزیه و تحلیل مدل کسب و کار آنها
 3. کار با تیم گسترده تر برای طراحی یک مدل کسب و کار جدید
 4. ارائه موفقیت آمیز راه حل برای مشتری
 5. سوالات پیگری ، بازخورد و انتقادات
 6. پشتیبانی از مرحله اجرا
 7. باقی ماندن یک نقطه تماس اصلی برای مشتریان
 8. انجام بررسی های مداوم کسب و کار به صورت دوره ای

نمونه ای از خدمات مشاوره کسب و کار در اصفهان عبارتند از:

 1. مشاوره کار آفرینی.
 2. مشاوره افزایش فروش.
 3. مشاوره افزایش بهره وری.
 4. مشاوره برند سازی و تدوین برنامه استراتژیک برای برند.
 5. مشاوره در زمینه تبلیغات.
 6. مشاوره در زمینه دیجیتال مارکتینگ.
 7. ارتقا و رشد کسب و کار.
 8. آموزش.
 9. مشاوره کسب و کار در اصفهان

 

مزایای خدمات مشاوره بازرگانی

انتخاب یک گزینه برای استخدام یک مشاور تجاری ممکن است دشوار باشد. با این حال ، پاداش ها اغلب ارزش سرمایه گذاری را دارند. برخی از رایج ترین دلایل کار مشاغل با مشاوران تجاری عبارتند از:

۱_یک دیدگاه بیرونی کسب کنید

مردانی که در مورد آنچه یک مشاور بازرگانی می تواند انجام دهد صحبت می کنند گاهی اوقات مدیریت قادر به دیدن مشکلات موجود نیست. پس از کار در یک شرایط طولانی برای مدت زمان طولانی ، به راحتی می توان از مسائل چشم پوشی کرد یا بهانه هایی را برای وجود آنها بهانه کرد. یک مشاور بازرگانی به عنوان یک شخص ثالث خنثی عمل می کند که می تواند دیدگاه بیرونی به شرکت شما در مورد آنچه اشتباه انجام می دهید و جایی که می توانید پیشرفت کنید ، ارائه دهد. با یک چشم تازه ، مشاوران تجاری می توانند به سرعت چالش هایی را که ممکن است یک شرکت را عقب نگه دارد ، تشخیص دهند. این می تواند منجر به تغییرات اساسی شود که می تواند سود بالایی برای یک شرکت داشته باشد.

۲_از منابع با ارزش استفاده کنید

به عنوان مدیریت عالی ، روز شما به احتمال زیاد با انواع وظایف پر شده است که زمان کمی برای تمرکز بر تغییرات و رشد باقی می گذارد. وقتی در گوشه و کنار خود یک مشاور تجاری دارید ، می توانید از منابع زیادی استفاده کنید. هدف اصلی یک مشاور تجاری این است که به شما کمک کند تا کار شما کارآمدتر باشد. برای دستیابی به این هدف ، بیشتر مشاوران فرایندها و ابزارهایی را ایجاد کرده اند که می توانند برای ارزیابی شیوه های تجاری استفاده شوند. این کار از استخدام کارمندان اضافی جلوگیری می کند.

۳_مهارت های جدید کسب و کار را بیاورید

در حالی که شما احتمالاً قبلاً درک کاملی از شیوه های تجاری و تمام زمینه های مرتبط با آن داشته اید ، اما دانستن همه چیز برای یک شخص امکان پذیر نیست. آنچه که یک مشاور بازرگانی را بسیار مفید می کند این است که آنها در استراتژی ها ، روندها و روش های کسب و کار تخصص دارند و به شما این امکان را می دهند تا در حالی که کارهایی را که بهتر می دانند انجام می دهند ، روی کار خود تمرکز کنید. وقتی می خواهید تغییرات جدید را اعمال کنید ، این مهارت ها می توانند در کوتاه مدت مفید باشند. آنها همچنین می توانند در طولانی مدت مفید باشند زیرا کارمندان موجود ترفندهای جدیدی در تجارت می آموزند که مدتها پس از انقضا قرارداد مشاور می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

۴_در وقت ، پول و استرس خود صرفه جویی کنید

دستکاری های متعدد می تواند برای هرکسی استرس آور باشد. با این حال ، وقتی مجبور شوید حتی بیشتر وظایف مدیریتی را به عهده بگیرید یا افراد جدیدی را برای استخدام این مشاغل استخدام کنید ، تجارت شما می تواند دچار از دست دادن وقت ، پول و استرس شود. از آنجا که استخدام مشاور بازرگانی غالباً یک سرمایه گذاری موقتی است ، بنابراین لازم نیست نگران قرار دادن یک کارمند دیگر به طور دائم در لیست حقوق و دستمزد باشید. در حالی که یک مشاور تجاری اغلب یک سرمایه گذاری مقدماتی بزرگتر است ، این متخصصان کارمند تمام وقت نیستند ، که می تواند در طولانی مدت در هزینه شما صرفه جویی کند.

۵_کارمندان را برای رسیدن به اهداف وادار کنید

آقایانی که در مورد این موضوع صحبت می کنند که یک مشاور بازرگانی چه کاری می تواند انجام دهد با راهنمایی یک مشاور حرفه ای حرفه ای ، می توانید کارمندان خود را تشویق کنید که زودتر به اهداف و اهداف کوتاه مدت برسند. هنگامی که کارکنان با چالشی روبرو می شوند که ممکن است خارج از تخصص آنها باشد ، ممکن است در رسیدن به این هدف دچار تردید یا تأخیر شود. اهداف کوتاه مدت معمولاً به زمان ، تلاش و مهارت زیادی نیاز دارند و ممکن است بعضی از کارمندان احساس کنند که این اهداف سنگین است. یک مشاور بازرگانی می داند که چگونه انگیزه کارکنان را برای دستیابی به اهداف در مهلت های قانونی که می تواند برای رشد تجارت بسیار مفید باشد ، ایجاد کند.

دلایل استخدام مشاور

اکنون که انواع عمده مشاوران را می شناسید ، چرا باید یک مشاور استخدام کنید؟ در اینجا پنج دلیل مشترک وجود دارد:

مغز اجاره کنید

شما منابع انسانی مورد نیاز را ندارید زیرا برخی از افراد داخلی کار را ترک کرده اند یا تعداد سر شما کاهش یافته است ، بنابراین استخدام مشاور برای یک پروژه یا به طور موقت می تواند خلا را تا زمان یافتن یک فرد داخلی تمام وقت پر کند. نیازی نیست که یک مشاور را یک کارمند تمام وقت کنید ، بنابراین قطع رابطه نسبتاً آسان و مقرون به صرفه است.

بهترین شیوه ها را بیاموزید و اجرا کنید

مشاوران غالباً متخصصان برجسته ای در زمینه هایی هستند که در آنها فعالیت می کنند. آنها نه تنها دارای تخصص آکادمیک و نظری هستند ، بلکه برای اجرای تغییرات مستقیماً با شرکتهای پیشرو نیز کار کرده اند. اگر بهترین روش ها را در زمینه هایی مانند IT  و مدیریت می خواهید ، بهترین مشاور در دسترس هستند. چرا وقتی مشاوران برخی از آنها را با چندین مشتری پیاده کرده اند ، می توان بهترین روش را ابداع کرد؟

تزریق خلاقیت

مشاوران دیدگاه تازه ای در مورد تجارت شما دارند ، بنابراین حضور یک فرد خارجی و ارائه ایده می تواند بسیار مفید باشد. گاهی اوقات افراد داخلی شما بسیار به شرکت شما نزدیک هستند و چشم انداز بررسی تصویر بزرگتر در بازار شما را ندارند ، اما مشاوران می توانند بینش های ارزشمندی را تقویت کنند که تفکر خلاق درونی شما را تقویت می کند.

ارائه آموزش

برای تقسیم دانش تقریباً در مورد هر چیزی می توانید یک مشاور استخدام کنید. مشاوران مربی متولد می شوند ، بنابراین تقریباً در هر زمینه ای یک انتخاب طبیعی برای انجام یک دوره آموزشی یا ارائه روزانه برای شرکت شما هستند. یک مشاور خوب نظریه و عمل را با هم مخلوط می کند ، و این می تواند ارزش بالایی به شرکت بازار میانی شما برساند.

 

یک مشاور بازرگانی چه کاری انجام می دهد؟

یک مشاور بازرگانی در برنامه ریزی ، اجرا و آموزش مشاغل دخیل است. آنها مستقیماً با صاحبان مشاغل در زمینه تهیه یک طرح تجاری ، شناسایی نیازهای بازاریابی و توسعه مهارت های لازم برای مالکیت مشاغل همکاری می کنند. مسئولیت های اضافی عبارتند از:

 1. کمک به شناسایی نیازهای بازاریابی و تدوین استراتژی افزایش آگاهی از برند و جذب مشتری
 2. آموزش و ارائه منابع در زمینه فناوری اطلاعات ، مقررات فروش و تجارت
 3. شناسایی بودجه و درخواست وام برای تأمین مالی تجارت
 4. تدوین یک برنامه تجاری استراتژیک با اهداف تجاری کوتاه و بلند مدت
 5. بررسی حسابداری و بودجه و ارائه توصیه هایی برای بهبود
 6. ایجاد شیوه های استخدام و آموزش برای آوردن نامزدهای واجد شرایط

سخن آخر:

درحالی‌که هیچ تعریفی برای زمان مناسب استخدام یک مشاور کسب‌وکار وجود ندارد، یک معیار مناسب وقتی است که می‌گویید «من نمی‌دانم که باید چه کار کنم». مهم این است که برخی اوقات کمک بگیرید راه اندازی یک کسب و کار آنلاین نیازمند آشنایی با این بازار و خصوصیات ویژه آن می باشد. خصوصیات این بازار و مشتریان آن و رفتار و انتظارات آنان در این فضا تفاوت اساسی با کسب و کارها و بازار سنتی دارد و عدم شناخت این موارد می تواند به شکست یک ایده حتی خوب منجر شود شرکت پدیده تجارت با داشتن سال ها تجربه و تیم پدیده لرن در این زمینه و ارائه مشاوره و تحلیل کسب و کار آنلاین میتواند شما را راهنمایی و مشاوره بدهد.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید