ریدیزاین چیست؟ + نکات مهم در ریدیزاین سایت

نکات مهم در باز طراحی یا طراحی مجدد سایت
0
(0)

چگونه می توان وب سایت خود را با خیال راحت بدون از بین بردن کسب و کار خود طراحی مجدد کرد؟ نکات مهم در باز طراحی یا طراحی مجدد سایت برای بسیاری از بازاریابان و مدیران یک فکر ترسناک است. برای مدیرعامل خود مجدداً یک وب سایت را پیشنهاد دهید و ممکن است پاسخی مانند این را دریافت کنید چرا ما نیاز به یک طراحی مجدد داریم؟ آنچه در حال حاضر داریم برای چشم اندازها و مشتریان بسیار مفید است. بهتر است با آن گول نزنید.  اگر خراب نشد آن را برطرف نکنید.”

برخی از نگرانی های شما ممکن است این موارد باشد:

اشکالات چطور؟

آیا این در همه مرورگرها جواب می دهد؟

این چگونه بر سرعت بارگذاری صفحه تأثیر می گذارد؟

چه تاثیری بر تبدیل دارد؟

این چگونه بر SEO ما تأثیر می گذارد؟

اگر تبدیل به همان حالت باقی بماند ، اما ما پیام اشتباهی را ارسال می کنیم و منجر به اشتباه می شویم چه می شود؟

با کنار گذاشتن این نگرانی ها ، برندها باید مدرن و مرتبط بمانند. طراحی مجدد باید انجام شود (تصور کنید اگر فیس بوک طرح خود را تغییر نداد – آیا باز هم به همان محبوبیت خواهند داشت؟) و باید با دقت اجرا شوند. با ما همراه باشید تا در این مقاله نکات مهم در باز طراحی یا طراحی مجدد سایت را ب شما بگوییم.

۷ مورد مهم در باز طراحی یا طراحی مجدد سایت:

نکات مهم در باز طراحی یا طراحی مجدد سایت

۱_اهداف SMART را تعیین کنید

هر پروژه ای به اهداف نیاز دارد و طراحی مجدد وب سایت شما نباید تفاوتی داشته باشد. به طور خاص ، شما باید اهداف مربوط به چگونگی عملکرد وب سایت شما برای سئو و بازاریابی را تعیین کنید ، نه فقط زیبا بودن آن یا پر زرق و برق بودن آن.

این بدان معنا نیست که یک نگاه کلی خوب به تلاش های بازاریابی کمک نمی کند – بلکه می کند. با این حال ، اگر فقط به ظاهر تمرکز کنید و عملکرد را فراموش کنید ، کاملاً این نکته را از دست می دهید.

یک وب سایت ساده که به طور یکپارچه برای کاربر کار کند ، بسیار بهتر از گزینه دیگر است. وب سایتی که دارای ویژگی های بصری و کد فانتزی باشد ، ناگزیر دارای مشکلاتی خواهد بود. (به زمانهای بارگیری آهسته ، ناوبری دشوار یا پیوندهای صفحه گیج کننده فکر کنید.) همه این موارد بازدید کننده را ناامید می کند ، که آخرین کاری است که می خواهید انجام دهید. وقتی با Thrive کار می کنید ، در این فرآیند به شما کمک خواهیم کرد.

 

چگونه می توان برای طراحی مجدد وب سایت خود اهداف تعیین کرد:

اگر می توانید از اعداد استفاده کنید. شاید شما بخواهید بازدیدکنندگان وب سایت یا لیدهای وب سایت خود را دو برابر کنید یا آنها را با درصد مشخصی افزایش دهید.

اهداف طراحی خاصی را تعیین کنید که خیلی مبهم نباشد. به عنوان مثال ، “باید بهتر به نظر برسد” خیلی کمک نمی کند ، در حالی که “باید ظاهری مدرن و تمیز با فضای سفید زیادی داشته باشد” بسیار مفید است.

ویژگی های خاص را ذکر کنید. شاید شما می خواهید اقدامات عملیاتی بیشتر ، فرم های سریع و آسان برای پر کردن کاربران ، یک اسلایدر توصیفی چرخشی و غیره داشته باشید.

۳_درباره کاربران / مخاطبان هدف خود تحقیق کنید.

برای ایجاد بهترین وب سایت برای کاربران خود ، باید بدانید آنها چه کسانی هستند و چه کسانی را دوست دارند.

ترجیحات آنها چیست؟ سبک مرور آنها چیست؟ آنها از چه کلمات کلیدی استفاده می کنند؟ همه این اطلاعات به شما کمک می کند تا بهترین طراحی مجدد را برای آنها و نیازهای آنها ایجاد کنید.

شخصیت های خریدار موثر ایجاد کنید

بیاموزید که چگونه کاربر مناسب را به صورت آنلاین هدف قرار دهید.

۴_ رقابت خود را بررسی کنید.

نگاهی به رقابت خود راهی عالی برای دیدن کارهایی است که دیگران در صنعت شما انجام می دهند و اینکه به طور بالقوه می توانید عملکرد بهتری داشته باشید.

اگر رقیب شما واقعاً موفق است ، سعی کنید دلیل آن را بفهمید. آنها با وب سایت خود چه کار می کنند که شما نیستید؟ این می تواند به شما کمک کند وانمود کنید که مشتری هستید و از آن زاویه به آن نگاه کنید ، سپس دو سایت خود را مقایسه کنید. به مناطق خاصی که در آن عقب مانده اید توجه داشته باشید و برای بهبود آنها برای طراحی مجدد اهداف تعیین کنید.

۵ _محتوای خود را مرور و تازه کنید.

تعمیرات اساسی وب سایت نیز بهانه خوبی برای ایجاد یک استراتژی محتوای جدید است.

بالاخره طراحی و محتوای شما با هم کار می کنند. یک رویکرد تازه به محتوا می تواند شما را به سمت ارتفاعات جدید سوق دهد. در اینجا چند ایده وجود دارد:

وبلاگ های قدیمی و قدیمی را جدا کنید که می توانید آنها را به روز کنید و یا برای مزایای بهتر بازنویسی کنید

یک برنامه انتشار جدید بر اساس بهترین روشها برای جذب کاربر تنظیم کنید

به محتوایی که عملکرد خوبی دارد نگاه کنید و از آن به عنوان الگویی برای توسعه محتوای آینده استفاده کنید

بیاموزید که چرا باید در هنگام طراحی مجدد وب سایت محتوای خود را دوباره بنویسید »

۶_ ایست های بازرسی SEO را بزنید.

طراحی مجدد وب سایت شما باعث افزایش بازاریابی شما می شود ، بنابراین شما باید بیش از هر زمان دیگری قابل کشف باشید. SEO در این مرحله برای این منظور فوق العاده مهم است.

روش های زیادی برای بهینه سازی سایت شما برای سئو در هنگام طراحی مجدد وب سایت وجود دارد:

اطمینان حاصل کنید که برای تمام مطالب خود عنوان صفحه به خوبی نوشته شده ، توضیحات متا و لینک ثابت وجود دارد

محتوای قابل خواندن را طراحی کنید و شامل سرصفحه ها و عنوان های فرعی باشد

کلمات کلیدی مناسب را در تمام صفحات فرود خود هدف قرار دهید  زمان بارگذاری سایت را بررسی کنید و آنها را تا حد ممکن کم کنید  ما یک لیست چک پیش از راه اندازی SEO (با اینفوگرافیک) برای زمان هایی از این دست تهیه کرده ایم.

۷_ اطمینان حاصل کنید که پاسخگو است.

این آمار مشخص است: در سال ۲۰۱۶ ، مرور موبایل مرور دسک تاپ را دور زد و از آن زمان به بعد فقط به افزایش آن ادامه داده است. کاربران در تلفن و رایانه لوحی خود هستند و سایت شما را بررسی می کنند ، بنابراین شما باید مطمئن شوید که این کار به وظیفه شما بستگی دارد.

این بدان معناست که وب سایت شما باید پاسخگو باشد – این وب سایت باید بتواند براساس اندازه صفحه نمایش و دستگاه کاربر ، پیکربندی مجدد شود. بازدیدکنندگان این مورد را بیشتر از تجربه مرور خود انتظار دارند و اگر آن را ندارید ، آنها به جای دیگری نگاه می کنند.

از مهمترین اصول بازطراحی سایت اولین اصل از اصول طراحی سایت معرفی برند کسب و کار است. این که شما داستان برند خود را بتوانید منتقل کنید موضوعی است که کاربر را با اهداف و ارزش هایی که مد نظر شما است تا حدودی آشنا می کند. کاربران همواره مشغول مقایسه هستند و لوگو و برند موضوعی است که کاربر را متوجه برتری شما نسبت به سایر سایت ها می کند و یا شما را در رده پایین تری از لحاظ حرفه ای می دانند. برای انتقال مناسب هویت سایت خود، باید برند شما گویا و شکیل طراحی شده باشد.

 

نکات مهم در باز طراحی یا طراحی مجدد سایت باید قرار دهید:

پس از بررسی نیازهای سایت و مشتری شناسی و هدف گذاری برای سایت: چک لیستی از نیازهای سایت تهیه نمایید. تغییرات در گوشه گوشه های سایت تاثیرگذار است. کم کردن حجم پوشه های اضافه و به روز رسانی مطالب نیز جزو این دسته از کارها قرار می گیرد. مهمترین مواردی که لازم است برای طراحی باز سایت مد نظر قرار دهید تغییرات در لوگو، پالت رنگ، نوع فونت است که مربوط به بحث برندینگ است. دومین مورد که با تغییر و به روز رسانی تغییر شگرفی در نمای سایت می دهد کم کردن صفحات غیر ضروری و تغییر در منو بار است. تغییر بعدی، تغییر لحن نوشته ها است. نحوه نمایش عکس و استفاده از اسلاید شوهای جدید نیز می تواند در این زمینه موثر باشد.

سخن پایانی

در این مقاله اشاره کردیم، نکات مهم در باز طراحی یا طراحی مجدد سایت، دانستن اصول و قواعد ذکر شده دربالا به شما کمک می‌کند که ترس را کنار گذاشته و به سمت بازطراحی جدید بروید. وب سایت شما ابزاری برای کسب و کار شماست. اگر نتوانید یک سایت بهتر طراحی کنید، یعنی نتوانسته اید نیاز کاربران خود را برآورده کنید و این به معنی عدم موفقیت تجارت شماست. اما زمان آن رسیده تا بتوانید با یک بررسی کامل، سایت خود را به صورت حرفه‌ای و کارآمدتری بازطراحی کنید. در مورد  طراحی مجدد  به نکاتی اشاره شد ولی این نکات همانطور که پیشتر ذکر کردیم تماما توسط کاربران سایت تعیین می گردد پس باید به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید که شناخت کاربر در راستای طراحی دوباره و بهبود نتایج بدست آمده بسیار مهم تر از استفاده از تیمی قدرتمند برای بهبود سایت شما با استفاده از این روش ها است. در همین راستا تیم قوی و متخصص پدیده لرن با پشتیبانی حرفه ایی به شما کمک میکند

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید