نکات موفقیت در فروش از راه دور

نکات موفقیت در فروش از راه دور
0
(0)

اگرچه در ابتدا قرار بود تغییر کار از راه دور موقتی باشد ، اما بسیاری از تیم ها تصمیم گرفته اند که برای آینده قابل پیش بینی از خانه کار کنند.با این تغییر ، یک تغییر شدید در روشی ایجاد می شود که مشاغل برای برقراری ارتباط با افراد خارج از شرکت ، مانند برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه برای افزایش فروش از راه دور ، باید به آنها نزدیک شوند. ما در این مقاله در مورد نکات موفقیت در فروش از راه دور صحبت خواهیم کرد . در اینجا چند نکته ساده وجود دارد که اعضای تیم شما را به کار می بندند تا شرکت شما را برای موفقیت همانند قابلیت فروش تنظیم کنند.برای درک بهتر موضوع با ما همراه باشید.

نکات موفقیت در فروش از راه دور

۱-برای تعامل با اعضای تیم خود از نرم افزار کنفرانس ویدیویی استفاده کنید.

کار در خانه می تواند ماندن در همان صفحه اعضای تیم شما را به چالش بکشد. تنظیم منظم دفتر شما احتمالاً با به اشتراک گذاشتن ایده ها و گفتگوها با همکاران در ذهن شما طراحی شده است و حذف اکثر مکالمات حضوری طی شش ماه گذشته احتمالاً منجر به افت درگیری بین اعضای تیم شما شده است.

اگر کسب و کار شما هنوز از بزرگنمایی ، اسلک یا نوع دیگری از نرم افزار کنفرانس ویدئویی استفاده نکرده است ، گنجاندن جلسات آنلاین هفتگی در برنامه های منظم کار از راه دور اعضای تیم خود ، می تواند بهترین چیز بعدی برای مکالمات حضوری در مورد نگه داشتن شما باشد. اعضای تیم با یکدیگر در تماس هستند و با هم همکاری می کنند تا ایده های جدیدی را برای افزایش فروش از راه دور ارائه دهند.یکی از مهمترین نکات برای موفقیت در کار در خانه این است که تا حد ممکن به برنامه منظم خود پایبند باشید و این استراتژی همچنین در انتخاب موثرترین زمانها برای برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه شما اعمال می شود.

۲-برای برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه خود شخصیتی داشته باشید

عدم امکان ملاقات حضوری با مشتریان احتمالی شما ، ارتباط با آنها را چالش برانگیزتر کرده و آنها را متقاعد می کند که محصولات یا خدمات شما می تواند به نفع آنها باشد. با این حال ، فن آوری مدرن بدان معنی است که شما دیگر محدود به تلاش برای شناختن شخصی از طریق ایمیل یا تماس تلفنی نیستید.

با ملاقات با مشتریان بالقوه خود از طریق Zoom ، می توانید بصورت همزمان با آنها مکالمه حضوری داشته باشید. این چت ها حتی نیازی به فعالیت در موضوعات مرتبط با تجارت ندارند. یک سال ساده در مورد شخصی که با او صحبت می کنید یا نحوه هفته او می تواند به شما کمک کند ارتباطاتی فراتر از فروش ساده داشته باشید.توانایی دیدن شما و محصولی که توصیف می کنید باعث می شود تا نسبت به شخصی که فقط از طریق تلفن یا از طریق ایمیل با او صحبت کرده اند واقعی تر و نزدیک تر به نظر مشتری بالقوه تان برسد.

۳-یک فضای کاری حرفه ای و مشخص ایجاد کنید

کار از راه دور به این معنی است که حفظ یک خط ثابت بین کار و زندگی شخصی شما دشوار است. راه اندازی یک دفتر کار در منزل ، یا حداقل میز تحریری که فقط برای اهداف کاری استفاده می کنید ، می تواند به شما کمک کند تا وقتی زمان شروع کار هر روزه است ، ذهنیت درستی داشته باشید.

۴-فضای کاری حرفه ای به فروش از راه دور کمک می کند

داشتن یک فضای کاری شسته رفته و حرفه ای همچنین می تواند به شما در فروش از راه دور کمک کند ، خصوصاً اگر عملاً از طریق Zoom یا یک کنفرانس ویدیویی دیگر با مشتریان احتمالی خود ملاقات داشته باشید. مشتریانی که می بینند شما حتی در خانه ای که مشغول کار هستید ، لباس حرفه ای و با سابقه ای تمیز پوشیده اید ، معمولاً هنگام تصمیم گیری درباره فروش مورد علاقه شما ، آنچه را که می گویید مورد توجه قرار می دهند.

۵-مرتباً شکستگی ها را انجام دهید

کار در خانه می تواند به راحتی احساس کند هر زمان که کار نمی کنید مثمر ثمر نیستید ، این امر باعث می شود که استراحت در محل کار دشوارتر یا طبیعی تر باشد. با این حال ، مهم است که به شما اجازه دهد به طور منظم استراحت کنید تا از احساس سوختگی خودداری کنید.فروش از راه دور موفقیت آمیز به این بستگی دارد که بتوانید مشتری های خود را از محصولاتی که شرکت شما می فروشد هیجان زده کند ، اگر حوصله کارهایی که انجام می دهید سخت تر باشد انجام این کار دشوارتر است.

۶-منظم بمانید

هیچ چیزی سریعتر از یک فروشنده بی نظم مشتری بالقوه را خاموش نمی کند و با نظم بودن می تواند بیش از هر زمان دیگری در خانه چالش برانگیز باشد. به منظور جلوگیری از از دست دادن اطلاعات مشتری ، از دست دادن جلسات مهم مجازی ، یا در غیر این صورت غیرحرفه ای به نظر رسیدن ، سیستمی ارائه دهید که برای شما مناسب باشد و به آن پایبند باشید.

چه ترجیح می دهید از Google Calendar ، یک تخته سفید در نزدیکی رایانه خود یا یک برنامه ریز کاغذ سنتی استفاده کنید ، حتماً تاریخ های مهم را یادداشت کنید تا تمام کارهای لازم برای انجام هر روز را یادداشت کنید. به همین ترتیب ، اطمینان حاصل کنید که مقالات و پرونده های دیجیتالی را به خوبی سازماندهی کنید تا بتوانید هر اطلاعاتی را که مشتری در همان لحظه درخواست می کند ، پیدا کنید.

۷-ارتباطات مشتریان خود را با ارتباطات خود پیگیری کنید

پیگیری نحوه پاسخگویی هر یک از مشتریان بالقوه شما به هر نوع ارتباط می تواند به شما کمک کند تعیین کنید که آیا آنها نزدیک به خرید هستند یا در شرف علاقه خود هستید. پیگیری هنگام باز کردن ایمیل های ارسال شده توسط مشتریان یا بازدید از وب سایت شما ، می تواند اطلاعات ارزشمندی در اختیار شما قرار دهد که می توانید با استفاده از آنها مراحل بعدی خود را تعیین کنید که به احتمال زیاد منجر به فروش شود. ابزار فروش می تواند در این مرحله به شما کمک کند.

سخنان پایانی

ما افتخار می کنیم که به مشتریان خود کمک می کنیم راه های بهبود استراتژی های بازاریابی خود را برای افزایش فروش شناسایی کنند.اگرچه عملکرد روزمره شرکت شما در پاییز امسال نسبت به گذشته بسیار متفاوت به نظر می رسد ، اما چندین مرحله ساده وجود دارد که می توانید با ادامه دادن به اولویت بندی فروش از راه دور نسبت به فروش حضوری ، به موفقیت خود ادامه دهید علاوه بر ننکات موفقیت فروش از راه دور برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدماتی که ما به شما ارائه خواهیم داد تا تجارت خود را برای فروش از راه دور موفق بهینه کنید به شرکت پدیده تجارت مراجعه کنید تا را های ساده دیگری برای رسیدن موفقیت و رونق کسب وکارتان به شما ارائه دهند.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید