گوگل ادوردز چیست و چه کاربردی دارد

گوگل-ادوردز-چیست-و-چه-کاربردی-دارد
0
(0)

گوگل ادوردز چیست؟ یک سیستم تبلیغاتی گوگل  با پرداخت هر کلیک (PPC) است.که در آن تبلیغ کنندگان برای ارائه تبلیغات قابل کلیک در نتایج جستجوی گوگل ، بر روی کلمات کلیدی خاصی پیشنهاد می دهند. از آنجا که تبلیغ کنندگان مجبورند هزینه این کلیک را بپردازند ، بدین ترتیب گوگل از جستجوی درآمد کسب می کند. این مقاله به شما کمک می کند تا بدانید گوگل ادوردز چیست و چه کاربردی دارد .
گوگل ادورز بر خلاف سایر سیستم عامل های PPC مانند فیس بوک ، ادوردز در واقع دو راه اساسی برای دسترسی به افراد را به تبلیغ کنندگان ارائه می دهد:

۱- از طریق شبکه جستجوی Google

۲- از طریق شبکه نمایش

چرا از گوگل ادوردز استفاده می کنیم

گوگل ادوردز در دل کلمات کلیدی متمرکز شده است. تبلیغ کنندگان, لیستی از کلمات کلیدی را برای هدفگذاری انتخاب می کنند که مربوط به کسب و کار آنها باشد ، کلماتی را که افراد به احتمال زیاد هنگام جستجو برای محصول خود استفاده می کنند ، انتخاب می کنند. آنها سپس بر اساس این پیشنهادات مبنی بر اینکه مایل به پرداخت یک کاربر گوگل برای کلیک بر روی تبلیغ خود هستند ، از این کلمات کلیدی استفاده می کنند. این پیشنهاد ، همراه با امتیاز کیفیتی که توسط گوگل بر اساس کیفیت تبلیغات پیشنهادی شما تعیین شده است ، تعیین می کند کدام یک از تبلیغات گوگل در SERP ظاهر می شوند. هنگامی که کاربران روی تبلیغات کلیک می کنند ، تبلیغ کننده هزینه خاصی را پرداخت می کند .

چگونه از برنامه گوگل ادورز استفاده کنیم:

* عملکرد تبلیغات و آمار تبلیغات خود را در حال حرکت ، مانند تبدیل ، برداشت و کلیک ، مشاهده و نظارت کنید
* مدیریت و به روزرسانی های سریع برای کمپین ها ، پیشنهادات ، بودجه ، کلمات کلیدی و موارد دیگر را انجام دهید
* ایجاد تبلیغات ، ایجاد و ویرایش تبلیغات برای هدایت فروش ، دستیابی به کاربران و مشتریان جدید آنلاین و رشد کسب و کار شما
* نمره بهینه سازی خود را مشاهده کنید و توصیه های خود را بر اساس بینش استراتژیک اعمال کنید
* اعلان ها و هشدارها را در زمان واقعی دریافت کنید ، مانند خلاصه عملکرد یا عدم تأیید تبلیغات
* در هر کجا که هستید ، با پشتیبانی یا با یک متخصص تماس بگیرید

عملکرد گوگل ادورز چگونه است ؟

سیستم گوگل ادوردز تا حدودی مبتنی بر کوکی ها و بخشی از کلمات کلیدی تعیین شده توسط تبلیغ کنندگان است. گوگل از این خصوصیات برای قرار دادن نسخه تبلیغاتی در صفحاتی استفاده می کند که فکر می کنند ممکن است مرتبط باشد. هنگامی که کاربران مرور خود را برای کلیک روی نسخه تبلیغاتی انجام می دهند ، تبلیغ می کنند. وب سایت های شریک بخشی از درآمد تولید شده را دریافت می کنند. در بیشتر موارد ، ما دریافتیم که گوگل ادورز برای بسیاری از مشاغل مؤثر است. برنامه Google Ads شامل توزیع محلی ، ملی و بین المللی است. تبلیغات متنی گوگل کوتاه است ، شامل سه عنوان با حداکثر ۳۰ کاراکتر ، ۲ توصیف با حداکثر ۹۰ نویسه و نمایش دو آدرس اینترنتی با ۱۵ کاراکتر است. که اینها مجموعه ای از تبلیغات متن گسترده ادوردز است.

فواید گوگل ادوردز در رشد کسب و کار های آنلاین

۱-گوگل ادورز منجر به افزایش مشتری می شود.

۲-این یک بستر بازاریابی انعطاف پذیر است.

۳- مشاغل بازده بالایی از سرمایه گذاری در این زمینه پیدا می کنند.

۴-نتایج سریع و شفاف را مشاهده می کنید.

۵- به منابع ترافیکی بسیار زیاد و باکیفیت در وب سایتتان دست می یابید.

۶- مشاغل اطلاعات بیشتری در مورد بازار کسب می کنند.

سخن پایانی

گوگل ادوردز یکی از زیر شاخه های آموزش دیجیتال مارکتینگ است که به شما کمک می کند تا با عملکرد دقیق آن آشنا شوید و در بکارگیری آن در ایجاد کمپین های تبلیغاتی خود استفاده کنید و به وسیله آن به کسب و کارتان رونق ببخشید. با داشتن تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تکنیک های آن به راحتی می توانید بدانید گوگل ادوردز چیست و چه کاربردی دارد و از این ابزار برای رشد و پیشرفت وب سایت و کسب و کارتان استفاده کنید.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید