Google AdMob چیست و چه مزایایی دارد؟

Google AdMob چیست و چه مزایایی دارد؟
0
(0)

توسعه دهندگان برنامه به طور روزمره پاکت را تحت فشار قرار می دهند و تلاش می کنند تجربه های تلفن های هوشمند و تبلت های ما را بهبود بخشند. در واقع ، هر روز برنامه های اندرویدی زیادی وارد بازار می شوند که پیگیری همه آنها دشوار است. انتخاب بهترین ها دشوار است اما اگر از آنچه به دست می آورید خسته شده اید و می خواهید چیز جدیدی امتحان کنید ، بهترین برنامه های جدید Android را از ماه گذشته بررسی کنید! یکی از بهترین برنامه ها اپلیکیشن Google AdMob می باشد و ما سعی داریم در این مقاله درمورد Google AdMob چیست و چه مزایایی دارد؟ صحبت کنیم.پس در ادامه با ما همراه باشید.تعداد زیادی از افراد از AdMob به غیر از توسعه دهندگان استفاده نمی کنند ، اما به نظر می رسد که آنطور که در نظر گرفته شده کار می کند. توسعه دهندگان می توانند عملکرد برنامه های خود را ببینند ، در مورد موارد مختلف آماری کسب کنند و درآمد واقعی پول خود را بررسی کنند. رابط کاربری ساده است ، اما موثر است و به نظر می رسد همه چیز درست است.

Google AdMob چیست و چه مزایایی دارد؟

Google AdMob چیست؟

AdMob یک محصول بازاریابی مبتنی بر عملکرد است که توسط گوگل تولید شده است و به شما کمک می کند تا با انتشار بنرها و تبلیغات ویدیویی درآمد کسب کنید. بستر AdMob این امکان را فراهم می کند تا برای افرادی که برنامه های تلفن همراه خود را در فروشگاه های برنامه های Android و iOS تجاری می کنند ، درآمد اضافی کسب کنند.

کسب درآمد از برنامه های تلفن همراه خود را با تبلیغات با کیفیت بالا برای توسعه دهندگان آسان می کند. AdMob با ترکیب تقاضای تبلیغات جهانی ، قالب های تبلیغاتی نوآورانه و فناوری پیشرفته کسب درآمد از برنامه ، ارزش هر برداشت را به حداکثر می رساند.

چرا تبلیغات نشان داده می شود؟

نمایش تبلیغات به کاربران برنامه ضمن ایجاد تمرکز بر ساخت و توسعه برنامه های با کیفیت ، به شما امکان می دهد منبع درآمد پایداری برای کمک به رشد تجارت خود ایجاد کنید. تبلیغ کنندگان به مشتریان جدید دسترسی پیدا می کنند و کاربران می توانند محصولات و خدمات مرتبط را کشف کنند – در حالی که از برنامه ها به طور رایگان لذت می برند. بنابراین این یک برد برای همه است – توسعه دهندگان ، کاربران و تبلیغ کنندگان.

نحوه کار با AdMob چگونه است؟

تبلیغات توسط تبلیغاتی ایجاد و پرداخت می شود که می خواهند محصولات یا خدمات خود را برای کاربران برنامه تبلیغ کنند. هنگامی که در برنامه خود فضا برای تبلیغات ایجاد کردید ، AdMob با تبلیغاتی که برای نمایش تبلیغات مرتبط با کاربران شما هزینه می کنند کار می کند.

شبکه تبلیغات گوگل

AdMob به عنوان یکی از بزرگترین شبکه های تبلیغات جهانی با میلیون ها تبلیغ کننده که برای فضای تبلیغات در برنامه شما از بزرگترین مارک های جهانی گرفته تا داغترین استارت آپ های جدید مستقیم به مصرف کننده رقابت می کنند ، کار می کند. این به معنای تقاضای بیشتر ، تبلیغات مرتبط تر برای کاربران شما و درآمد بیشتر برای شما است.

میانجیگری تبلیغات

با گسترش تقاضای تبلیغات در شبکه های شخص ثالث ، شبکه گسترده تری پخش کنید. AdMob برای اطمینان از اینکه شما تبلیغاتی از پردرآمدترین شبکه ها را نشان می دهید – و بالاترین هزینه را برای هر هزار بازدید (CPM) کسب می کنید ، کار را انجام می دهد.

مدل های درآمد ترکیبی

تبلیغات درون برنامه ای خود را با سایر منابع درآمد مانند خریدهای درون برنامه ای (IAP) ترکیب کنید تا یک منبع درآمد متعادل و پایدار ایجاد کنید.

قالب های تبلیغاتی

با ارائه تبلیغات مناسب به کاربران مناسب و در زمان مناسب ، می توانید در حین کسب درآمد از برنامه خود ، تجربه بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار دهید. شما می توانید از طیف گسترده ای از قالب ها ، از جمله:

پاداش داده شده:

تبلیغاتی که کاربران می توانند در ازای دریافت جوایز درون برنامه ای ، مانند امتیازات اضافی یا “زندگی” اضافی در یک بازی ، درگیر شوند.

بومی:

تبلیغات سفارشی که ظاهراً بخشی طبیعی از برنامه شما به نظر می رسند.

بنر:

تبلیغات مستطیلی است که می تواند در بالا یا پایین صفحه لنگر باشد.

بینابینی:

تبلیغات استاتیک یا ویدیویی که می توانند در وقفه های طبیعی یا نقاط انتقال ظاهر شوند و تجارب جذاب برند را ایجاد کنند بدون اینکه تجربه برنامه را مختل کنند.

مزیت AdMob چیست؟

AdMob با تقاضای بیشتر آگهی دهنده که منجر به افزایش CPM و پر کردن نرخ جهانی می شود ، به حداکثر رساندن درآمد کمک می کند. به عنوان یک پلت فرم اثبات شده ، هدف ما نه تنها توانمند سازی شما برای ایجاد جریان های پایدار درآمد بلکه همچنین تسهیل کار با ابزارهای ساده و در عین حال قدرتمند است.در اینجا چگونگی کمک به توسعه دهندگان در توسعه تجارت خود آورده شده است.
با فناوری کسب درآمد در صنعت ، درآمد پایدار را به حداکثر برسانید:

۱-میانجیگری:

بستر میانجیگری AdMob به توسعه دهندگان کمک می کند تا چندین شبکه تبلیغات تلفن همراه را تنظیم ، مدیریت و بهینه سازی کنند. کار با چندین منبع تبلیغاتی برای موجودی تبلیغات شما رقابتی ایجاد می کند که به شما کمک می کند درآمد بیشتری کسب کنید.

۲-مناقصه باز:

با تماس همزمان همه شبکه های تبلیغاتی شرکت کننده ، منابع تبلیغاتی شما می توانند برای هر نقطه تبلیغات در زمان واقعی پیشنهاد دهند ، اطمینان حاصل شود که شما همیشه بالاترین CPM را برای هر نمایش کسب می کنید.

۳-کاربران خود را درگیر کنید:

قالب های تبلیغاتی نوآورانه مانند تبلیغات پاداش دهنده و بومی به تعادل تجربه کاربر با کسب درآمد کمک می کند تا کاربران را راضی و سرگرم نگه دارد.

۴-خودکار کردن کارها:

از ابزارهای خودکار ما برای مراقبت از کارهای روزمره استفاده کنید – و وقت خود را برای تمرکز بر ساخت بهترین برنامه ها آزاد کنید.

۵-از نام تجاری خود محافظت کنید:

سیاست های تبلیغاتی قوی ، کنترل ناشران و بررسی های جامع تبلیغات به شما کمک می کند انواع تبلیغاتی را که در برنامه خود نمایش می دهید کنترل کنید تا نام تجاری خود را ایمن نگه دارید.

۶-بینش دقیق تری دریافت کنید:

AdMob با ارائه یکپارچه سازی یکپارچه با Google Analytics برای Firebase ، ویژگی های تجزیه و تحلیل و گزارش دقیق تری را ارائه می دهد تا بتوانید نحوه تعامل کاربران با تبلیغات را بهتر بشناسید و ارزش مادام العمر خود را بهینه کنید.

نحوه شروع کار با AdMob

برای استفاده بیشتر از تبلیغات درون برنامه ای ، باید یک پایگاه کاربری قابل توجه داشته باشید و درک درستی از کاربران خود داشته باشید. از آنجا شروع کار آسان است – فقط حساب AdMob جدید خود را ایجاد کنید یا با یک حساب Google Ads موجود وارد سیستم شوید.

چرا از AdMob استفاده می کنند؟

AdMob راهی را برای Google فراهم می کند تا به توسعه دهندگان برنامه کمک کند تا از برنامه های خود درآمد بیشتری کسب کنند. AdMob براساس مطابقت تبلیغات با برنامه شما براساس معیارهایی که تعیین کرده اید کار می کند. تبلیغات توسط تبلیغاتی ایجاد و پرداخت می شود که می خواهند محصولات خود را تبلیغ کنند. از آنجا که این تبلیغ کنندگان قیمت های مختلفی را برای تبلیغات مختلف پرداخت می کنند ، مبلغی که کسب می کنید متفاوت خواهد بود.

سخنان پایانی

موضوع این مقاله درمورد Google AdMob چیست و چه مزایایی دارد؟ بود AdMob یکی از روشهایی است که اخیراً دارندگان برنامه تلفن همراه برای کسب درآمد استفاده می کنند. AdMob شما را قادر می سازد تا با نمایش تبلیغات در یک برنامه درآمد کسب کنید. AdMob ، تولید Google ، فرصتی برای کسب درآمد از هر دو سیستم عامل Android و iOS ایجاد می کند.هرچه تبلیغاتی که با استفاده از AdMob ایجاد کرده اید جذابیت بیشتری داشته باشد ، می توانید درآمد بیشتری کسب کنید. حال برای اینکه بتوانید تبلیغات جذابی ایجاد کنید باید بتوانید بخوبی از AdMob استفاده کنید. می توانید از دوره های آموزشی و کاملا خصوصی Android و iOS شرکت پدیده تجارت استفاده کنید. علاوه برکسب مهارت در زمینه استفاده از AdMob می توانید خود اپلیکیشن های جذاب تر و پرکاربرد تری طراحی کنید و درآمد خود را چندین برابر کنید.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظر دهید