دوره جامع آموزش افتر افکت

آموزش 0 تا 100 جلوه های ویژه و موشن گرافیک

  • مدرس دوره: محمود باغی
  • طول دوره آموزشی:  16 ساعت و 6 دقیقه
  • نوع ارائه: ویدیوهای آموزشی + رفع اشکال آنلاین و انجام پروژه
  • ویدیوهای آموزشی: 6 ساعت و 6 دقیقه
  • جلسه رفع اشکال آنلاین با مدرس: 10 ساعت
  • حجم ویدیوهای دوره: 1.28 گیگابایت
  • پیش نیاز: ندارد
  • مدت زمان پشتیبانی پس از دوره: 3 ماه

285,000

چرا آموزش های پدیده لرن؟

یکی از مزایای آموزشی تیم ما در این است که مجموعه ی ما به عنوان زیرمجموعه شرکت دیجیتال مارکتینگ پدیده تجارت اصفهان فعالیت دارد که یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ در اصفهان است. این مجموعه با سابقه ای 12 ساله در زمینه آموزش های تخصصی و کارگاهی حضوری و دارا بودن بیش از 300 هنرجو در دوره‌های حضوری توانسته نامی نیک را از آن خود بجا گذارد. با کمک آموزش های تخصصی ما می‎توانید در بهترین رشته های کسب و کار آنلاین تخصص مورد نظر را کسب کنید و به درآمد برسید. مجموعه ما دوره های آموزشی پردرآمد در ایران و کشورهای دیگر همچون متخصص گرافیک، تدوین و انیمیشن، طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ و اندروید را جستجو, طراحی و تدوین کرده است تا شما آنچه که برای تبدیل شدن به یک متخصص نیاز دارید را فرا بگیرید. در مجموعه پدیده بیش از 8 هزار ساعت دوره آموزشی برگزار شده است و در اختیار هنرجویان قرار گرفته است و در تمامی مراحل دوره در کنار هنرجویان خواهیم بود به گونه‌ای که هنرجویان بتوانند در هر زمان از پشتیبانی آنلاین این مجموعه بهره ‎مند شوند.

چرا بهترین سبک آموزشی کشور؟

جواب این سال نهفته در تجربه بیش از 11 سال ارائه آموزش های کاربردی و تخصصی به دانشجویان مختلف و به شیوه های مختلف حضوری, خصوصی, آنلاین و نیمه خصوصی می باشد.

طی سالها نقاط قوت و ضعف آموزش های حضوری و مقابل آن آموزش های غرحضوری و آنلاین را مورد بررسی قرار دادیم و از نظرات و پیشنهادات بسیاری از مدرسان و دانشچویان بهره گرفتیم و نهایتا به بهترین سبک آموزشی کشور رسیدیم .

آموزشها به اینصورت ارائه می شود که ویدیوهای آموزشی بصورت مرحله ای در اختیار شما قرار میگیرد و در همان هفته جلسه ی آنلاین رفع اشکال و انجام پروژه ی عملی متناسب با همان سرفصل با مدرس دوره تشکیل می شود.

در این سبک آموزشی هم نواقص دوره های ویدیویی که صرفا بصورت پکیج آموزشی بوده را برطرف کرده ایم و هم نواقص دوره های حضوری و شرکت در کلاسهای حضوری را برطرف کرده ایم.

اگر دوره ی آموزشی را برای خودتان خریداری میکنید و یا برای فرزندتان دوره را خریداری و یکروی آینده ی کاری او سرمایه گذاری میکنید کاملا خیالتان راحت باشد چون تیم پدیده نه فقط بصورت شعاری, بلکه کاملا حرفه ای, قدم به قدم شما را در مسیر رسیدن به بازار کار همراهی میکند. 

با تکمیل فرم زیر می توانید از یک فنجان مشاوره رایگان تیم پدیده استفاده کنید.

سرفصل دوره

این دوره مناسب چه کسانی است؟

این دوره به چه کسانی توصیه نمی شود؟

مدرس دوره

محمود باغی

مدرس و مدیر دپارتمان تولید محتوای پدیده

من امیر فیضی هستم, از سال 94 تا کنون در بازارهای مالی فعالیت خودم را شروع کردم. بازارهای بورس ایران و کریپتوکارنسی و بورس مزدک فعالیت میکنم. مدت 7 سال هست که در زمینه تدریس فعالیت میکنم.

سوالات متداول

تنها چیزی که یک معامله گر و تحلیل گر آرزو دارد, خود کفایی و نیاز نداشتن به کسی یا چیزی برای تحلیل و معامله است, شما در پایان این دوره  برای تحلیل ها فقط و فقط به خودتان نیاز دارید که این نکته بزرگترین و مهمترین نکته ی این دوره است. 

برای شرکت در این دوره به هیچ گونه پیش نیازی احتیاج ندارید. فقط کافیست علاقه مند به درآمدزایی از بازارهای مالی باشید.

پشتیبانی دوره

تمامی دانشجویان دوره, هم در طول دوره آموزشی و هم پس از دوره می توانند از خدمات پشتیبانی تیم پدیده لرن استفاده کنند که شیوه های ارائه خدمات پشتیبانی بصورت های زیر می باشد:

اطلاعات مختصر دوره
0